nastahované kůže v dungeonech
Re: nastahované kůže v dungeonech
Urcite nezmizi. Ale nedelal bych kvuli tomu zase takovej povyk...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: nastahované kůže v dungeonech
PROSIM VAS, LASKAVE NEZANECHAVEJTE VECI NA ZEMI.
Dnes to je druhy den co jsem uklizel nejaky veci ze zeme (dnes to bylo primo u Ivory, u toho rybnicka jak je u hrbitova).
Diky vsem.
Dnes to je druhy den co jsem uklizel nejaky veci ze zeme (dnes to bylo primo u Ivory, u toho rybnicka jak je u hrbitova).
Diky vsem.
Re: nastahované kůže v dungeonech
Dnes jsem se byl zadivat u Alchymisty. To zadnej low lvlevlik nedava, tak se ptam kdo tam z vas zanechal na zemi pohozenej ten denik?
Inu ja se ani nedivim ze server pada, kdyz tu kazdej nechava na zemi pohazovany veci. A nejenom novacci!
Inu ja se ani nedivim ze server pada, kdyz tu kazdej nechava na zemi pohazovany veci. A nejenom novacci!
Re: nastahované kůže v dungeonech
děkuji někomu za kůže z vlka, které zanechal u rybníčku v Ivory. Až příště někoho uvidím, jak tohle dělá, dostane sekerou po palici
Re: nastahované kůže v dungeonech
No já jednou viděl jak nějaká postavička už nevim méno od acc Jkerry .) nechávala krovky brouka u potůčku v ivory
v doprovodu malé postavičky Suzi...
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: nastahované kůže v dungeonech
Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh. 
EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej.
EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: nastahované kůže v dungeonech
já ty DM killy ráda rozdám až takové prasátko potkám =)hrusi wrote:Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh.
EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: nastahované kůže v dungeonech
To rád slyšim.Luelle wrote:já ty DM killy ráda rozdám až takové prasátko potkám =)hrusi wrote:Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh.
EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: nastahované kůže v dungeonech
ja bych daval dm killy paladinum za ty jeji oře
- zalagujou me to vic nez kdyz nekdo necha valet bordel po cely lokaci..
nwn