Nemohl by se na to nekdo podivat a v nejlepsim pripade me vytahnout?
Smrt?
Smrt?
Může mi někdo vysvětlit, proč když se naloguju po pár dnech, tak se místo na Univerzite objevim v Podsvětí?
Nemohl by se na to nekdo podivat a v nejlepsim pripade me vytahnout?
Nemohl by se na to nekdo podivat a v nejlepsim pripade me vytahnout?
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Smrt?
Napadá mě jen jestli jsi před posledním odlogem nezemřel (cca -1 hodinu) a mohlo tě to hodit zase zpět.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Smrt?
No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Smrt?
Neobjevil by se tam v tomhle případě jak říkáš napřed logování tý lokace(dungu), pak je krátkej problik a logování do podsvětí?Arsen wrote:No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Možná, že se firefox zrovna nedíval na monitor a tohle jak píšu prošvihnul. Bylo by to možný?
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Smrt?
A nepride vam nelogicke sa odlogovavat v dungeone? Odlogovavam sa tam kde je to bezpecne.
EDIT: PARDON - teraz som si to precital este raz a pozeram, ze si sa odlogoval niekde inde. Ono divne je ze niekomu sa stava ze sa niekde odlogne a potom sa logne niekde inde. Mne sa to napriklad este nikdy nestalo - kde som sa nalogoval tam som sa aj objavil.
EDIT: PARDON - teraz som si to precital este raz a pozeram, ze si sa odlogoval niekde inde. Ono divne je ze niekomu sa stava ze sa niekde odlogne a potom sa logne niekde inde. Mne sa to napriklad este nikdy nestalo - kde som sa nalogoval tam som sa aj objavil.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Smrt?
Určitě se tohle stává. A nejhůř dopadne člověk, který se odlogne a pár minut na to je pád serveru. To je server schopný dotyčného hodit i o několik desítek lokací zpět.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Smrt?
No to ze padne server a hodi ta to spat chapem, ale nerozumiem ked sa odlognes a hodi ta to niekde mimo.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Smrt?
No to právě nemusí bejt co mám zkušenosti, když ti například spadne hra (internet), tak než se ti hra jako taková vypne, tak to běží, ale ty to nevidíš, takže při logování do hry se objevíš v podsvětí automaticky a nemusí se nic probliknout.hrusi wrote:Neobjevil by se tam v tomhle případě jak říkáš napřed logování tý lokace(dungu), pak je krátkej problik a logování do podsvětí?Arsen wrote:No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Možná, že se firefox zrovna nedíval na monitor a tohle jak píšu prošvihnul. Bylo by to možný?
Tak jestli 30 minut tak by asi mezitím musel bejt pád serveru jinak by to o tolik zpátky házet nemělo.
To s tím, že to někoho hází mimo podle mě souvisí ukládání postav, že funguje jaksi na baterky
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Smrt?
Este ma napada jedna vec.Kedysi sa mi stavalo ze po nalogovani som prisiel o nejaku cast HP.Len mi to vypisalo "niekto zranil niekto xy HP".Raz som na to tiez skoro doplatil.Nalogoval som sa a prisiel o nejake HP.Nedoliecil som sa a odlogol.Po dalsom nalogovani som prisiel o dalsie HP a len tak tak ze som to prezil.Ale to sa mi stavalo este s Amywiel a na nizsich leveloch, teraz sa mi to uz nestava.
Tak ja len ak ma Firefoxova postava malo HP tak ho to mohlo aj zabit ale je to len taka moja konspiracna teoria
Tak ja len ak ma Firefoxova postava malo HP tak ho to mohlo aj zabit ale je to len taka moja konspiracna teoria
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Smrt?
Me napada jedna vec :
Pred odlogem: boostnuty na treba max.1000 HP , zraneny ale na hodnotu 100HP
ulozi se max zivotu - 900HP
Nalogujes se, boosty nemas a pak ti to da max HP - 900HP a tedy muzes byt pod 0.
Ale to by si vydel ve vypisu, ze se ti tam napsalo pri logu
postava XXX zranil nekdo za 900 magickych.
Mel si neco ve vypisu ?
Pred odlogem: boostnuty na treba max.1000 HP , zraneny ale na hodnotu 100HP
ulozi se max zivotu - 900HP
Nalogujes se, boosty nemas a pak ti to da max HP - 900HP a tedy muzes byt pod 0.
Ale to by si vydel ve vypisu, ze se ti tam napsalo pri logu
postava XXX zranil nekdo za 900 magickych.
Mel si neco ve vypisu ?
A zase se craftí...
Re: Smrt?
V poslední době se mi to stavá poměně čassto, že použiju dušu a pak odlognu a při logu do hry se načtu v úplně jiný lokaci nebo se před odlogem doléčím, lognu mám život před doléčením a lektvary, které jsem použil jsou všechny zpátky (tohle se mi teď stalo asi třikrát).
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Smrt?
i ja se nalogovavam asi o tri lokace zpet i kdyz cekam treba 5 min,divne......cmon wrote:V poslední době se mi to stavá poměně čassto, že použiju dušu a pak odlognu a při logu do hry se načtu v úplně jiný lokaci nebo se před odlogem doléčím, lognu mám život před doléčením a lektvary, které jsem použil jsou všechny zpátky (tohle se mi teď stalo asi třikrát).
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo