Díkes
ps: z wiki to nechci nejsem nadaný angličtinář a překlady stojej za kulový tak prosím stručne jako pro blba
už sem to tady našel tak to přelouskám tak to hoďte prosím do koše ať to tady nesmrdí
ale když už to tady je tak co výsměch?
Právě že barbar jsem tak proto mě to zajímalo-RoF- wrote:Zastrašování uplatníš asi jen pokud si barbar a můžeš mít tu auru strachu ne?