Zlatník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Zlatník

Post by maliarda »

Ahoj,

nevím jestli je to chyba, a nebo něco dělám špatně já...
Stoupla jsem ke stolku a snažila se zasadit kámen do prstýnku. Při zvolení poměru kamenů, a vložení potřebných věcí "do stolku" mi to napsalo, že mám špatný prach... použila jsem platinový prsten a platinový prach - koupený včera, prsten vyrobený taky dřív. Vyzkoušela jsme to i s prachem koupeným nově na prstýnek udělaný již dřív a taky to nejde - to byl železný.

Poradíte, co s tím? Nebo je třeba ty "staré" věci z inventáře nějak "obnovit"?
Díky :)

EDIT: a koukám na nové ceny prachů :( to jste mohli dát alespoň den předem vědět :( já koupila včera před cestou na kameny a "vyhodila" oknem tak 15 000 zl :( ..to je jen takový povzdech...je to docela dost peněz
Thea
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Zlatník

Post by rotona »

Chudinka Thea , moc jí lituji :(
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

No upravy v craftu byly predem hlasene.. ale je mi jasne, ze ne kazdy se dostane na forum ... atd.

Stare veci jiz nebude mozne dokoncit, kvuli uplne predelanym skriptum. Jedina moznost je si sehnat DM, aby ti za nedodelane veci vratil suorviny (nebo pripadne penize... zalezi na domluve s DM)

Tedy i kdyz je to prsten "bez kamenu" udelany "pred updatem" tak neni mozne ho dokoncit "po updatu"

zbrani se tohle netyka.. a ocarovani take ne.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

nomis_b wrote:No upravy v craftu byly predem hlasene.. ale je mi jasne, ze ne kazdy se dostane na forum ... atd.

Stare veci jiz nebude mozne dokoncit, kvuli uplne predelanym skriptum. Jedina moznost je si sehnat DM, aby ti za nedodelane veci vratil suorviny (nebo pripadne penize... zalezi na domluve s DM)

Tedy i kdyz je to prsten "bez kamenu" udelany "pred updatem" tak neni mozne ho dokoncit "po updatu"

zbrani se tohle netyka.. a ocarovani take ne.

díky za odpověď..já o těch změnách četla..že to bude během pár dní, ale netušila jsem, že nepůjdou použít věci už připravené, co mám v invu...

zkusím DM.. Thea v tom má hooooodně peněz :( díky
Thea
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zlatník

Post by Luelle »

já ty suroviny vyměním
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

Luelle wrote:já ty suroviny vyměním

děkuji za pomoc :)
Thea
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

Tak jsem tu zase... :oops:

se snažím trošku koumat v tom nové systému craftu.. a zatím jsem přišla na to, že nejde přidat jen jeden kámen do prstenu.. nutí mě to tam cpát dva.... je to v pořádku? Prvně je to šílená spotřeba materiálu a druhak zkoušet to po procentech nebudu dělat nic jiného než stát v dílnách.. navíc bych ráda zjistila, jestli zůstaly materiálům a kamenům stejné vlastnosti

Za druhé .. základní hodnota je tam nastavená 140%.. takže když dám hlavní materiál 100%..musím navolit vedlejší v těch zbývajících 40%.. to by ještě šlo..ale jakmile nacpu materiál "do stollku", vyběhne na mě hláška, že tento poměr není možný a automaticky mi to shodí ten hlavní materiál na 60%

dokonce mi jednou ve stolku zůstal nějaký rozpracovaný výrobek, se kterým teď nejde nic dělat

prosím o radu.. jestli je to jen mojí blbostí, budu nad tím samozřejmě koumat dál

díky
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

140% je proto, ez uz mas nejaky lvl. stoupa to od 100% do XXX %

20%, ci XX= vzdy udela to stejne i kdyz to smichas s cimkoliv jinym a na system brzo prijdes.

Ano 2 kameny je v poradku. na kazdy sperk jsu 2 kameny, stejne jako na kazdy mec sou 2 pruty kovu. spotreba - ano. ale ne zas tak rapidni.

Ad rozpracovany vyrobek:

nehlasilo to chybu ??

ted mi kucik napsal, ze to nahalsilo chybu: no_zl_clos_apa *prilis mnoho instrukci* budu se to pokouset od vecera opravit (do zitrejsiho restartu) muzes mi pls napsat, co jsi tam davala ?
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

byl to železný prsten, prach na železo a tuším, že dva živce
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

2 zivce.. hm a zkousela si neco jineho? mozan to blben, kdzy sou 2 stejne kameny, kdy se ti to zacyklilo? po prvnich 10ti pokusech ?? nebo pozdejc? drive ?

je fakt, ze me napada, ze se to muze cyklit po prvnich 10ti pokusech, protoze ja to crfatim tak, abych vse udelal na 3 pokusy.. jinak bych se z toho zblaznil :mrgreen:

Jestli je to tenhel pripad, poslu update a zitra by to slo po updatu dodelat ten vyrobek.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

ehm..ne.. ještě jsem zkoušela ametyst s alexandritem, a ohnivý achát s malachitem... všechno zatím na železe.. ty další prachy už jsou drahý na nějaký slepý pokus :oops:

a možná, že to nebyla až tak chyba systému.. já tam jednou hodila omylem dvojklik při jednom zpracování.. ale nejsem si jistá jestli to bylo v tomhle případě :(
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

dvojklik by vadit nemel.

jianc : novy system craftu.. spise je to sjednoceni 2 ci 3 ruznych systemu craftu do jednoho universalniho, ktery uz rpedtim hezky fungoval u kovare, platnere a ocarovavace.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

budu dál zkoušet večer.. kdyby to hodilo podobnou chybu, tak napíšu

BTW: v rámci testování koupím tak 20 prutů bronzu..kdo by měl zbytečných
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

uz by to melo nepsat chybu no_zl_clos

jianc ale tu chybu, proc to nejde dal pokracovat sem nenasel ): nemas screeen toho predmetu pls ? nemuzes ho sem hodit.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

myslíš toho rozpracovanýho? jo, mám ho v invu... jak se mi podaří lognout aniž by mi to padalo do modrý smrti, dám ho sem
Thea
Locked