nevím jestli je to chyba, a nebo něco dělám špatně já...
Stoupla jsem ke stolku a snažila se zasadit kámen do prstýnku. Při zvolení poměru kamenů, a vložení potřebných věcí "do stolku" mi to napsalo, že mám špatný prach... použila jsem platinový prsten a platinový prach - koupený včera, prsten vyrobený taky dřív. Vyzkoušela jsme to i s prachem koupeným nově na prstýnek udělaný již dřív a taky to nejde - to byl železný.
Poradíte, co s tím? Nebo je třeba ty "staré" věci z inventáře nějak "obnovit"?
Díky
EDIT: a koukám na nové ceny prachů