Neznámé heslo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Ahoj,

mám takový problém. Chtěl jsem se lognout na svůj starší účet a najedou na mě vyskoší hláška ''Jsi zaveden''. Tak se hci přihlásit na ten účet na thalii a 100% mám správné heslo ale podle systému není. Mohly by jste mě nějak pomoci ?

PS: jedná se o účet srubak
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: Neznámé heslo

Post by hrusi »

Něco podobnýho se mi taky stalo, ale jak jsem na to chvilku koukal, tak jsem se zkusil lognou znova, protože jsem o tom tady na foru už něco četl a pomohlo to.

Zkoušel jsi se lognout vícekrát, třeba to pomůže.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Nepomohlo... :(


Tak co mám dělat ? :?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by kucik »

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 518#p48518
kucik wrote:Acc: Srubak / Vitek

14. 11. 2008
Prohřešek:
Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním a arogance vůči týmu.

Trest:
Kompletní ban na server.

Postava poškozeného hráče byla obnovena ze zálohy.
***************************
25. 02. 2009
Jedná se o hráče vitek, který dostal už dříve Ban, ale byl mu zrušen. Jenže tento hráč je nepoučitelný. Jedná se o malého kluka, který viditelně na tuto hru ještě nemá.

Prohřešky:

- Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním.
- Zabíjení PC i NPC ve městech a osadách.
- Neustálé obtěžování ostatních hráčů a DM po tellu.
- Neustálé spamování DM a party kanálu.
- Drzé chování vůči DM i ostatním hráčům.
- Totální nezvládnutí RP hry.

Trest:

Na tohoto hráče nepomáhá žádný trest ani domluva. Nenecháme ho již dále obtěžovat ostatní hráče a kazit jim hru.

Proto dostává permanentní IP Ban do hry.

***************************

16. 06. 2009
Prohřešek:
- Pokus podvodem vymoci zrušení banu do hry
Trest
- IP Ban na fórum.
Gloirin wrote: Tak co mám dělat ? :?
Ja ti nevim. Snad zkusit to bez lhani?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Ano to vím, ale ban mě byl zrušen... teď hraju pod účtem Gloirin a ostatním hráčům se moje hra líbí...

Ale rád bych se vrátil ke své staré postavě na účtě srubak
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by kucik »

Kdy a kym byl ten ban zrusen? O nicem nevim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Psal jsem Rejtymu o zrušení banu.... ale neodepsal.

A pak po nějaké době co jsem to psal, jsem se zkusil přihlásit a šlo to... tak nevím
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Tak jak se to teda vyřeší ?
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Neznámé heslo

Post by Sobik »

Jestli si mohu tipnout, máš ban.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by Rejty »

Ban se ti v dohledný době nezruší ani náhodou! To, co si tu předvedl nemá obdoby a ani na varování a vysvětlování si nereagoval. Možná až vyrosteš a bude s tebou rozumná řeč, tak se o tom dá uvažovat, do tý doby ne. O snaze vymoci si zrušení Banu trapně průhledným podvodem ani nemluvě...
Vedoucí týmu Thalie
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

A můžete mi vysvětlit proč se i povedlo připojit ? Jen to nechápu...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by kucik »

Protoze jsi zmenil IP adresu. Nebudu banovat cele rozsahy poskytovatele. Prijde mi to zbytecne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Gloirin
Nováček
Posts: 9
Joined: 07:10 16. Jun 2009

Re: Neznámé heslo

Post by Gloirin »

Tak to je blbost.... IP adresu jsem si neměnil.... mohli bysjte i napsat teda ty dvě odlišené IP adresy ?
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by Tretas »

Je to opravdu nutné? Mohla se stát chybka, poskytovatel internetu ti ji mohl na chvili změnit nebo co já vím.

Myslím že kucik má určitě dost jiné práce než vyhledávat jak se logl do hry zabanovaný hráč. Důležité je že teď BAN funguje naprosto dobře. 8)
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Neznámé heslo

Post by Rejty »

BAN se nezruší, debata je bezpředmětná. Zamčeno!
Vedoucí týmu Thalie
Locked