nové craftové výrobky
Re: nové craftové výrobky
Nojmis: Už asi nemusim psát co jsem do toho nacpal co? 
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
jak to ted myslis? vcera to blblo moji chybou. vim o tom, spatne byl nastavenej zisk.. ale zitra by uz to melo zase fungovat, a pokud si mel "nedokonceny" vyrobek, mel by dneska jit dokoncit a to i s dobre nastavenou cenou.hrusi wrote:Nojmis: Už asi nemusim psát co jsem do toho nacpal co?
jeslti najdes DM tak by ti melo ten prodelek dorovnat.
Bohuzel BUGum se proste blbe vyhyba.. by men zajimalo, kdyby byl BUG + 1000% zisku, za jak dlouho by ho nekdo nahlasil
A zase se craftí...
Re: nové craftové výrobky
Tohle jsem myslel jestli ti mam ještě psát ty ceny těch věcí co jsem do toho dal.nomis_b wrote:muzes pls napsat, jake jsou presne ceny v obchode, a co presne ti za to nabidl? jestli je to dobre nastavene, a stejne, jako by byt melo. chybky se muzou vloudit vsude.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
ne uz ne 
jinac ja sem to nemyslel, ze ti neverim, ale ze proste chci zjistit, kde je chyba.. ja fakt chci pomoc crfaterum, ne je zruinovat (i kdyz si to mnoho crafteru mysli )
Treba pro monsteru podle me nove vyrobky privadeji nove moznosti , nove hrace, co si prijdou pro neco co by chteli vyrobit... takez nevidim duvod koncit. stejne podle m epro cloveka zavreneho v dilne je jedno, co vyrabi.. dokud je poptavka... ale chapu. pokud to neni +10 tak se to blbe prodava
jinac ja sem to nemyslel, ze ti neverim, ale ze proste chci zjistit, kde je chyba.. ja fakt chci pomoc crfaterum, ne je zruinovat (i kdyz si to mnoho crafteru mysli )
Treba pro monsteru podle me nove vyrobky privadeji nove moznosti , nove hrace, co si prijdou pro neco co by chteli vyrobit... takez nevidim duvod koncit. stejne podle m epro cloveka zavreneho v dilne je jedno, co vyrabi.. dokud je poptavka... ale chapu. pokud to neni +10 tak se to blbe prodava
A zase se craftí...
Re: nové craftové výrobky
[quote="nomis_b"]NO treba prave Monstera tady hodila screen, ze umi skoro vse, takze crafteru je podle me dost.
JO, ale Sandra nebude v žádném případě mít chuť to předělávat ani pro sebe, ( a to má dva prsteny a amulet z meteoru po třech kamenech a meteorické válečné kladivo , mimo jinou výbavu...) natož pro další hráče... Vážně uvažuju, že už hrát nebudu, a když výjimečně, tak bez kraftění....
Jak obvykle říkám, každá změna vede k horšímu...
Myslím že to je zralý na Wip.....
JO, ale Sandra nebude v žádném případě mít chuť to předělávat ani pro sebe, ( a to má dva prsteny a amulet z meteoru po třech kamenech a meteorické válečné kladivo , mimo jinou výbavu...) natož pro další hráče... Vážně uvažuju, že už hrát nebudu, a když výjimečně, tak bez kraftění....
Jak obvykle říkám, každá změna vede k horšímu...
Myslím že to je zralý na Wip.....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
WIPE nebude (co bude Rejty ziv
), to rikam predem.. takove bubaky uz Thalie nedela.
jinac, no doted si crfatil, tka proc ne od ted ? veci si muzes zatim nechat, co mas, no tak nebudes crfatit, tak ti to ucrafti nekdo jiny.. to neni fuvod prestat hrat podle me. ale kazdy jak chce ze..
jinac, no doted si crfatil, tka proc ne od ted ? veci si muzes zatim nechat, co mas, no tak nebudes crfatit, tak ti to ucrafti nekdo jiny.. to neni fuvod prestat hrat podle me. ale kazdy jak chce ze..
A zase se craftí...
Re: nové craftové výrobky
Ujo monstera po kazdej zmene krici ze uz nebude hrat a stale je tu, takze by som tomu naky doraz neprikladal. 
Tym ho samozrejme nevyhanam.
Tym ho samozrejme nevyhanam.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: nové craftové výrobky
A že budě živ ještě dlouho...nomis_b wrote:WIPE nebude (co bude Rejty ziv), to rikam predem...
Vedoucí týmu Thalie
Re: nové craftové výrobky
*vytahuje Lux vitae a kutí kámen mudrců, aby to bylo navěky*
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: nové craftové výrobky
Můžu se jen zeptat jak se dostanu na tenhle výpis? Nějak jsem to zatim neobjevil. Díky za pomoc.monstera wrote:V soupisu novinek píšeš :Protože neumím přidat screen do PM, posílám v příloze screen řemeslnického deníku Sandry zde. Ale dost pochybuju, že po těchto změnách budu mít chuť ještě na Thalii hrát....PS: jeste sem zapomnel, kdyz by nekdo moc chtel vedet, co se da s novymi upravami udelat bez trenovani, muze mi poslat pomoci PM screen s jeho lvlem v danem craftu (craftech)
EDIT: Sakryš není tam ta fotesa. Prostě ten výpis jednotlivých zkušeností z craftu.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: nové craftové výrobky
kup si řemeslnický deník u správce
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
mnozi se dotazy PM na Itel level restriction, takze to vysvetlim:
Vyrobku se urci cena (urcuje samo NWN, neda se zasahnout)
a pak se podle tehle tabulky urci potrebny lvl :
http://nwn.wikia.com/wiki/ILR
ten se vypise na predmet.
Tedy NEMUZU nijak ovlivnit, jaky lvl tomu predmetu bude prirazen a je mozne, ze treba dyka +5 bude na hranici tak, ze treba sai +5 o 2 zlataky drazsi jiz bude potreba o 1 lvl vice.
Vyrobku se urci cena (urcuje samo NWN, neda se zasahnout)
a pak se podle tehle tabulky urci potrebny lvl :
http://nwn.wikia.com/wiki/ILR
ten se vypise na predmet.
Tedy NEMUZU nijak ovlivnit, jaky lvl tomu predmetu bude prirazen a je mozne, ze treba dyka +5 bude na hranici tak, ze treba sai +5 o 2 zlataky drazsi jiz bude potreba o 1 lvl vice.
A zase se craftí...
Re: nové craftové výrobky
už je nahranej novej plátnéř? včera večer jsem to zkoušel a nevšiml jsem si nové změny. Dík za info.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: nové craftové výrobky
Mělo by to tam být od dnešních dvou ráno.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
je nahranej, zmen neni moc u nej, poznas to hlavne tak, ze vyrobeny vyrobek na sobe bude mit napsane:
// ILR = ? //craft v. 08.03.10
a jinac, ze zbroj nebude bila.. a taky ze treba stribro se hooodne zmenilo.. ale to uz bych napovidal
// ILR = ? //craft v. 08.03.10
a jinac, ze zbroj nebude bila.. a taky ze treba stribro se hooodne zmenilo.. ale to uz bych napovidal
A zase se craftí...