Zesilování obouručních zbraní vzhledem k absenci štítu ještě pochopim, ale další rozdělení na 3 kategorie už ne, navíc si nechte zdát o tom, že devastera, což většinou bojovníci s oubručkama jsou zajímá nějaká dmg, když i v prahvozdu zabije všechny nejtěžší bosse první ranou devastem, o ostatních NPC a vlastně i PC ani nemluvě. Jediný co ho zajímá je kritický rozsah zbraně. Tímto se pak samozřejmě oslabují ostatní povolání.nomis_b wrote: KOVAR
Update vlastnosti, uz neni tolik minus vlastnosti pri zvysenem poctu %
Zbrane jsou rozdeleny do 3 druhu podle velikosti, to ovlivni jen aditivni dmg, ne primarni vylepseni
doplneny chybejici CEP zbrane
To samé jako u Kováře navíc s tim, že jsem dost zvědav, kdo se bude trápit s dodělánim jednoho z nejtěžších kraftů s vědomim, že na svoji vlastní zbraň si stejně nedá to nejlepší, protože používá třeba kamy.nomis_b wrote: Očarovávání
Takova napul kosmeticka zmena , napul funkcni. Ne do kazde zbrane se vejde nejvyssi ocarovani. Jen do Nejvetsich obourucnich zbrani budee moct byt pridano nejlepsi ocarovani.
Luky jsou fajn, stav šípů se snad vyřeší. Co se štítů týče, dokud se bude u Dobrodruha prodávat Prátorův štít (+5ac s 10/- redukcema snad na pět druhů elementárního zranění), tak si tu mužete vymejšlet co chcete, protože tenhle overboostlej item těžko něčim přebijete, jediný co bude mít smysl kraftit budou stejně jen malý štíty, který se pro změnu na modulu nedají sehnat žádný pořádný.nomis_b wrote: Truhlařina
Tak tady stity bude moznost kombinovat jako u kovare, ale luky zustavaji bez kombinaci kovu. Pokusim se zmenit strelivo tak, aby bylo pouzitelne (tedy dobra cena a velka rychlost vyroby napr 1000kusu/ 1 suroviny)
Ano šperky byly příliš silné, snížení počtu kamenů je jen dobře. Pouze je tu problém, že se sníží celkově postavám díky menšímu počtu kamenů sníží savy a ustát někde devast např. s TO35 asi nebude sranda, ale to je spíše otázka ohledně uprav devastu.nomis_b wrote: ZLATNIK
Kombinace 2 kamenu v siroke skale (15 kamenu, 12 kovu , kombinace kazdy s kazdym v 10 ti ruznych pomerech.. no je to hodne kombinaci)
Pridano vice druhu vyjimecnych kousku
Alchymie
Poslední dobou se do ní zavedlo dost nových omezení, bohužel se ale nikdo nevěnoval jejímu odbugování, kdy jsou bugy na foru ohlášeny už měsíce (jediný opravy o kterých vim, je odebrání asi dvou lektvarů z kraftu bez náhrady). Dále stále platí, že výkupní ceny lektvarů jsou nastaveny níže než náklady, ale to je taky hlášeno na foru. Dále nelogické rozmístění surovin, jejich rozprostření a využitelnost v kraftu a zabugování jejich zdrojů. Tohle celkově vede k tomu, že ji pokud vim dělá už jen pár postav výhradně pro svoji potřebu (stav v podtemnu neznám).
Keramika
Bylo hlášeno zjednodušení výroby, nevšiml jsem si toho.
Krejčí
Uvidíme jak to dopadne.
Celkově ke kraftu, uvidíme jak se stihnou vyměnit výrobky do real měsíce, když na povrchu (stav v podtemnu neznám) jsou top krafteři kteří ještě občas lognou snad pouze Sandra Ztruhly(neakivní), Rtihien-očarování(neaktivní), Zoe-krejčí(neaktivní), Aysha-zlatnice, Ghorin-kovář. Jsem zvědav až dostane Xantipa zakázky na 30 amuletů a 60 pstenů, jak se na to bude tvářit.
Na závěr bych chtěl týmu Thalie poděkovat (ač to tak možná nevyznělo) za práci a čas který modulu věnují a ujistit vás, že si toho já i ostatní hráči vážíme.