nové craftové výrobky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: nové craftové výrobky

Post by Necrooo »

Jen takova mala vec, rikali jste ze ted bude nejaky ten cas na vymenu zbrani. Nevim zda se to nekde psalo, ale chci rici aby lidi pocitali s tim ze dostanou daleko horsi zbrane nez meli doposud. Protoze to co mi vychazi z craftu ted, radsi zaviram oci nad tim.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: nové craftové výrobky

Post by Esuliams »

To se nedivím, kdo by chtěl zbraně od prskavky. Můžu doporučit mistry v oboru Ghorina a Agrilu.
A chtěla bych se zeptat, jestli nebude mírné napovězení šperkařům. Nějak nevíme co s tím teď :)
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: nové craftové výrobky

Post by Necrooo »

Esuliams wrote:To se nedivím, kdo by chtěl zbraně od prskavky. Můžu doporučit mistry v oboru Ghorina a Agrilu.
A chtěla bych se zeptat, jestli nebude mírné napovězení šperkařům. Nějak nevíme co s tím teď :)
Asis nepochopila co sem psal. Vim ze nejsi v kovarine tak daleko. A jelikoz si nebyla ani pred zmenou craftu, tak to ani nepoznas.
Co sem tim chtel rici, aby lidi necekali nyni zazraky ktery doposud ted mohli trimat v ruce (zbrane).
Pro ukazku: Z dyky +2vylepseni, 2magickym, 1tupym ... je ted jen dyka +2vylepseni atp

Edit: Co se tyce ocarovani, pokad mel nekdo element na zbrani 1k8, pocitejte ze ted budete mit uz jen "2"

...jen abyste se na to pripravili az budete menit kovarske vyrobky. 8)
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: nové craftové výrobky

Post by Esuliams »

Vím, že jsou tam změny a ty nevíš nic o tom, že jsem už vycraftila jednoho kováře, takže mě prosímtě nepodceňuj. (A Agrilka není tak nízko, jak si myslíš)
Opravdu horší je ten zlatník, tam to zatím vypadá děsivě :mrgreen:
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: nové craftové výrobky

Post by tao kan »

titanova helma ze 180% s mistrovskou kuží dává +1 ac tupe, 1 vycik a pohlceni +3/5 je to v pořádku?

edit:mno a stribro se ve zbroji nejak neprojevuje viz screen. to +2 tupe dela snad jen ta kuze. Jsem zoufalej, nechápu to :)...
Attachments
stribro160.jpg
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nové craftové výrobky

Post by nomis_b »

hm.. mrknu na to , nejak se ten titan micha s necim jinym, jak se tak divam a stribro zatim blbne..

ale po PM posilam, co by to melo delat.
A zase se craftí...
Locked