z nemrtvých andílci? :)
z nemrtvých andílci? :)
tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: z nemrtvých andílci? :)
proklatci(nemrtví) v urgoldově doupěti také nejsou zlíčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: z nemrtvých andílci? :)
bestie, které touží jen po jediném, zabíjet vše živé...nejsou zlé?
typické ztělesněné zlo? jsme vážně na RP servru? 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: z nemrtvých andílci? :)
Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotikčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: z nemrtvých andílci? :)
Alwair je hezčíkucik wrote:Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotikčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: z nemrtvých andílci? :)
Nevim ktere konkretne myslis, ale treba zombie nejsou lawful. Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Zombie Upiri jsou chaotic http://nwn.wikia.com/wiki/Vampire a tak dal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: z nemrtvých andílci? :)
kucik wrote:Nevim ktere konkretne myslis, ale treba zombie nejsou lawful. Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Zombie Upiri jsou chaotic http://nwn.wikia.com/wiki/Vampire a tak dal.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: z nemrtvých andílci? :)
Fakt?
http://en.wikipedia.org/wiki/Zombie_%28 ... Dragons%29
http://www.d20srd.org/srd/monsters/zombie.htm
Ze by se vsichni pletli a jen ty jsi znal pravou podstatu zombii?
http://en.wikipedia.org/wiki/Zombie_%28 ... Dragons%29
http://www.d20srd.org/srd/monsters/zombie.htm
Ze by se vsichni pletli a jen ty jsi znal pravou podstatu zombii?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: z nemrtvých andílci? :)
Nemrtví nejsou zakoně zlí, končím s Thalii. S chaotic evil zombiema hrát nebudu!
Re: z nemrtvých andílci? :)
Ctes to Rejty?
Nekdo se ti tu znazi radit jak nastavit NPC
Nekdo se ti tu znazi radit jak nastavit NPC
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: z nemrtvých andílci? :)
Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: z nemrtvých andílci? :)
zombie listující ústavou 
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: z nemrtvých andílci? :)
já bych hlavně poukázal na ten fakt že někteří nemrtváci nejsou vůbec zlí
chaotic nebo lawful to je clekem jedno, ale smite evil by neměl selhavat v pripade pouziti na nemrtveho
chaotic nebo lawful to je clekem jedno, ale smite evil by neměl selhavat v pripade pouziti na nemrtveho
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: z nemrtvých andílci? :)
nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluvíCzech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: z nemrtvých andílci? :)
černý vlk wrote:nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluvíCzech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
hmmm to je nesmysl
zákoné znamená organizované, mající "vyšší" cíle, zastavající nějaký princip atd atd
pokud znáš pravidla WoD takoví ventrue či teradoři jsou čisté zákonné zlo - jednají v rámci nějaké společnosti a kariéry, intrikují atd
ale rozkládající se zombie, která jde zabít, kam ukáže právě to zákonné zlo prstem? nemá na zákonnost kapitál
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche