http://www.youtube.com/watch?v=aXqhxoeV3wY
A pak samozřejmě doporučuju trávit odpoledne oddalováním práce tím, že porovnáváte verze v různých jazycích...už mě z toho bolí hlava.
PS. Tony Jay, majitel Frollova hlasu, geniálně namluvil hromadu darebáků...mezi nimi i Poručíka z Falloutu, jestli si vzpomínáte.