Plášť
Plášť
Já nevím jestli to patří sem nebo do jiného Topicu.
Včera jsem si koupila u Dobrodruha v Karathe plášť . Ten plášť neumí nic jiného pouze jednou za den vyčarovat obraz. No kouzlo je to dobré tak jsem ho vzala a dala za něj 50 000 zl.
Zažila jsem ale velmi nemilé překvapení v dungeonu , když to kouzlo vydrželo pouze několik desítek sekund. Prostě zabila jsem jedno NPC dostala se k náčelníkovy a obraz byl dole . No to se mi ale nezdá fér , dát tolik peněz za něco tak nicotného. Nemělo nebo nemohlo by to vydržet alespoň dvakráte tolik ? Dát tam alespoň prodloužené kouzlo?
Včera jsem si koupila u Dobrodruha v Karathe plášť . Ten plášť neumí nic jiného pouze jednou za den vyčarovat obraz. No kouzlo je to dobré tak jsem ho vzala a dala za něj 50 000 zl.
Zažila jsem ale velmi nemilé překvapení v dungeonu , když to kouzlo vydrželo pouze několik desítek sekund. Prostě zabila jsem jedno NPC dostala se k náčelníkovy a obraz byl dole . No to se mi ale nezdá fér , dát tolik peněz za něco tak nicotného. Nemělo nebo nemohlo by to vydržet alespoň dvakráte tolik ? Dát tam alespoň prodloužené kouzlo?
Re: Plášť
A to se dokonce nejedna ani o kouzlo upravene zde, priste neco nez si koupis zkontroluj si dane kouzlo jak na wiki http://nwn.wikia.com/wiki/Displacement
tak na upravach kouzel zde. V pripade, ze je tam napsano round/kolo tak to kouzlo vydrzi pouze 6s za level, v tomto pripade co je v zavorce. Takze jen par kol...
Nikde zadna chyba neni a cena, da se rict, na mistni pomery odpovida.
Je pravda, ze treba 2xtolik by i vydrzet mohlo, ale nastavit to.
tak na upravach kouzel zde. V pripade, ze je tam napsano round/kolo tak to kouzlo vydrzi pouze 6s za level, v tomto pripade co je v zavorce. Takze jen par kol...
Nikde zadna chyba neni a cena, da se rict, na mistni pomery odpovida.
Je pravda, ze treba 2xtolik by i vydrzet mohlo, ale nastavit to.
Re: Plášť
No, treba to kouzlo je delany proto abys ho mohla vyuzit kdyz potrebujes zdrhnout pred nejakym npc, nez aby sis vytvarela pomoci neho spolubojovnika.
Pokad ses carodej/zaklinac vydrzi ti dle tve urovne dlouho. Pokad jsi jineho povolani, tak bohuzel.
Nevim, ale na me to pusobi tak, ze ten kdo neni zaklinac/carodej chce za kazdou cenu vyuzivat jejich kouzel (predtucha, ts, gs, plast proti kouzlum, haste atd - mluvim jen o predmetech).
Kdyz vam jde tolik o ty kouzla tak si zalozte kouzlici povolani. A máte to.
Pokad ses carodej/zaklinac vydrzi ti dle tve urovne dlouho. Pokad jsi jineho povolani, tak bohuzel.
Nevim, ale na me to pusobi tak, ze ten kdo neni zaklinac/carodej chce za kazdou cenu vyuzivat jejich kouzel (predtucha, ts, gs, plast proti kouzlum, haste atd - mluvim jen o predmetech).
Kdyz vam jde tolik o ty kouzla tak si zalozte kouzlici povolani. A máte to.
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Plášť
U nás to je mačka vo vreci
Ale myslim ze je to uzitocna vec akurat si to musis setrit na tu spravnu situaciu.
Ale myslim ze je to uzitocna vec akurat si to musis setrit na tu spravnu situaciu.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: Plášť
[quote="Necrooo"]No, treba to kouzlo je delany proto abys ho mohla vyuzit kdyz potrebujes zdrhnout pred nejakym npc, nez aby sis vytvarela pomoci neho spolubojovnika.
No ale já jsem se vyjadřila hned že to kouzlo je dobré a že ho znám , ale nikdy jsem neviděla že by toto kouzlo udělalo spolubojovníka ? Já vím nač to kouzlo je a kdyby bylo ještě o něco delší bylo by to fajn. Tímto se snažím jen požádat nějakeho hodneho DM jestli by se neustrnul a trošku nepomohl.
Je to škoda plášt je to celkem hezký.
Děkuji
No ale já jsem se vyjadřila hned že to kouzlo je dobré a že ho znám , ale nikdy jsem neviděla že by toto kouzlo udělalo spolubojovníka ? Já vím nač to kouzlo je a kdyby bylo ještě o něco delší bylo by to fajn. Tímto se snažím jen požádat nějakeho hodneho DM jestli by se neustrnul a trošku nepomohl.
Je to škoda plášt je to celkem hezký.
Děkuji
Re: Plášť
Má to upravený concealment jako ii? Nebo mu zůstává původní?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Plášť
Jo mas pravdu. Lehce sem to popletl.
Mas pravdu. Dava to skryti.
Tedy, ale stejne plati co jsem rekl, najde se tu tucet veci jak z bojovnika udelat bez maga ci klerika neco silneho. A pak neni divu ze se tu solujou dungeony a vecne je ma nekdo vybrany bo tak.
Mas pravdu. Dava to skryti.
Tedy, ale stejne plati co jsem rekl, najde se tu tucet veci jak z bojovnika udelat bez maga ci klerika neco silneho. A pak neni divu ze se tu solujou dungeony a vecne je ma nekdo vybrany bo tak.
Re: Plášť
Kazde kuzlo ktore davate nejakym sposobom na predmet ma jasne dane trvanie resp. lvl zosielatela akym je zosielane od Bioware, s tym tazko nieco spravime. Toto kuzlo myslim, ze sa vola Rozjasneni ma napevno dany 3 lvl zosielatela a od toho vychadza aj dlzka jeho trvania. Takze bohuzial.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Plášť
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: Plášť
Sorry moja chyba, narocna noc
, takze kuzlo obraz max zosielatelsky lvl akym to ide dat na predmet 9.
Cize pokial vydrzi round/lvl tak maximalne trvanie 9 kol, ak sa nemylim.
Ale princip zostava, ze vyssie zosielatelske urovne sa nastavit nedaju.
Cize pokial vydrzi round/lvl tak maximalne trvanie 9 kol, ak sa nemylim.
Ale princip zostava, ze vyssie zosielatelske urovne sa nastavit nedaju.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Plášť
Ve skutecnosti by tyhle magicke predmety meli byt pristupne pouza povolanim ovladanym prislusnou magii (arcane/divine) pripadne pres UMD. Posilovat je opravdu nepovazuju za smysluplne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.