//chtělo by to s tím něco udělat je to v celku nepříjemné když si chci zabít pár nestvůr a nemůžu pač jsou hodní
Přátelské stvůry a nestvůry!!!
Přátelské stvůry a nestvůry!!!
To si tak jdu po cestě z Doubkova do Ivory a zjistím prvně že se mnou hadi nechcou bojovat a pak když procházím skřetím táborem a chystám se na lítý boj tak zjistím, že si pro mě přichystali uvítací výbor a pozvali mě k jejich náčelníkovi tak jsem si říkal,že když jsou tak přátelští tak že si od nich něco vezmu a co se nestane když otevřu bednu. Rozběhne se po mě celej tábor! skoro jsem to nepřežil.
//chtělo by to s tím něco udělat je to v celku nepříjemné když si chci zabít pár nestvůr a nemůžu pač jsou hodní
//chtělo by to s tím něco udělat je to v celku nepříjemné když si chci zabít pár nestvůr a nemůžu pač jsou hodní
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Sice jeste nejsou nastavene, ale tohle chovani je zpusobeno chybou, kterou prave urputne resim.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Tak opet vyreseno zalohou.. Az bude chyba opravena, nahrajeme novy modul.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Doufejme, ze jiz po restartu pobezi vse jak ma.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Opraveno
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Vsem na vedomost se dava, ze k Ivorskemu hrbitovu neradno se priblizovati, protoze do nocnich hodin tam probihaji velice krvave reze.
Krysy uz v kobkach nemeli co zrat a tak se vrhli na ty zbyvajici chodici mrtvoly.
Ehm, nevim, jestli to souvsi s tou zalohou frakci, a vlastne je to hodne usmevne sledovat jak proti sobe bojuji. Jestli to byl zamer, tak je to parada, protoze prijdete do kobky a uvidite opravdu odhodlane krysy bojovat az na smrt proti protivnikum, ktere daleko presahuji jejich schopnosti... no kdyby ale nejaky skripter pridal vice krys, mozna by mohl zvratit neodvratny konec nadvlady Nemrtvych nad kryptami v Ivory

Krysy uz v kobkach nemeli co zrat a tak se vrhli na ty zbyvajici chodici mrtvoly.
Ehm, nevim, jestli to souvsi s tou zalohou frakci, a vlastne je to hodne usmevne sledovat jak proti sobe bojuji. Jestli to byl zamer, tak je to parada, protoze prijdete do kobky a uvidite opravdu odhodlane krysy bojovat az na smrt proti protivnikum, ktere daleko presahuji jejich schopnosti... no kdyby ale nejaky skripter pridal vice krys, mozna by mohl zvratit neodvratny konec nadvlady Nemrtvych nad kryptami v Ivory