zdravím
nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...
děkuji za opravu nebo za vysvětlení....
luk s cínovým zdobením
Re: luk s cínovým zdobením
Tak to vidíte a mě se nevěří.Noob wrote:zdravím
nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...
děkuji za opravu nebo za vysvětlení....
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: luk s cínovým zdobením
jo jo veril jsem, jen sem se chtel podivat.
uz sem nasel chybu.... zisk X% neni krat : 0.XX ale 1.XX
bohuzel do dalsiho updatu bude lepsi necrfatit.. kdyztak si predmety nechte jako dukaz DM a at vam vrati usel penize.. sory ze ted Dm tak vytezuju.. sou to hloupe chyby no
nejni to u vsech remesle, ale u hodne.
uz sem nasel chybu.... zisk X% neni krat : 0.XX ale 1.XX
bohuzel do dalsiho updatu bude lepsi necrfatit.. kdyztak si predmety nechte jako dukaz DM a at vam vrati usel penize.. sory ze ted Dm tak vytezuju.. sou to hloupe chyby no
nejni to u vsech remesle, ale u hodne.
A zase se craftí...
Re: luk s cínovým zdobením
a kdy má být další up date????
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: luk s cínovým zdobením
planuju to asi pozdejc... nejak odstranuju BUGy dlouho.. tak za mesic nejdrive.. spise pozdejc.
A zase se craftí...
Re: luk s cínovým zdobením
Muzu presunout topic do kose, nebo se chyba jeste resi? Uz jsou prodejni ceny v normalu ne?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.