mať dva otázka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

mať dva otázka

Post by Drobček »

zdravit,
nedať mi spať nejaká veca tak snad poradit mi...


1. ak byt hraničár a aj druid, mať dva rôzna priatelička na zavolanie?


2, keď chceť urobiť tréning z bojovník, tak mať možnosť 2 raza si vybrať zameraní na zbraňa a aj dva raza lepšá krikická, no keď na to kuknúť tak byť možnosťa prázdna, spýtať na to v hra mocná admin, skonštatovat ze už taká veca mať a dalšia asi nemôcť, ale mne furta v hlava vŕŕtat prečo to mať dva raza a prázdna

3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká

...za rada dakovat
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by Tretas »

Drobček wrote:
3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká
Únava postavy závisí na její činnosti. Tedy pokud bojuješ, čaruješ tak ti únava nabíhá mnohem rychleji než když sedíš v hospodě.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by kucik »

Drobček wrote:zdravit,
nedať mi spať nejaká veca tak snad poradit mi...


1. ak byt hraničár a aj druid, mať dva rôzna priatelička na zavolanie?
Ne, jenom jednoho. Jeho level by mel odpovidat povolani, ve kterem mas vic levelu.
Drobček wrote: 2, keď chceť urobiť tréning z bojovník, tak mať možnosť 2 raza si vybrať zameraní na zbraňa a aj dva raza lepšá krikická, no keď na to kuknúť tak byť možnosťa prázdna, spýtať na to v hra mocná admin, skonštatovat ze už taká veca mať a dalšia asi nemôcť, ale mne furta v hlava vŕŕtat prečo to mať dva raza a prázdna
Nevim. To bych asi musel videt.
Drobček wrote: 3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká
...za rada dakovat
Unava jde rychleji hlavne v boji a pri kouzleni. Navic stoupa podle vahy zbroje, ve ktere postava bojuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by nomis_b »

3) a po zhruba 1 hodine looteni , mlyceni a tak teprve pocitis nejake prvni priznaky, jako selhavani kouzel, mensi utok, zpomlaenost pohybu atd... a urcite na malo unavy neumres :D neni to the Sims

1) jinac mas stejneho pritelicka, pokud vim.


2) to je podle me kvuli CEP zbranim (ktere nejsou normalne v NWN, jako nunchaku, trojita dyka atd..). nemelo by to jit vzit 2x na stejnou zbran
A zase se craftí...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: mať dva otázka

Post by Bahnak »

2) zaměření, specializace, rozšířený kritický apod.
jsou to featy u kterych po zvolení jeste potvrdíš pro jakou zbraň má platit.
Featy si samozřejmě můžeš vzít vícekrát, ale pokaždé jen pro jinou zbraň.
*zasní se* hiran RDD s devastem na simitaru který si vzal 5x rozšířený rozsah kritiku... *olízne se* no, to už by spiš ani nebyla hra ale krvava lazeň že...
jak říkal Nomis, může to trošku haprovat u CEPovych zbraní, ale ani tam by neměl jít zvolit rozsah kritiku apod pro jednu a tu samou zbraň...

EDIT 3)
a sex unavuje taky docela rychle:-)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: mať dva otázka

Post by Istvan »

Bahnak wrote:2) zaměření, specializace, rozšířený kritický apod.
jsou to featy u kterych po zvolení jeste potvrdíš pro jakou zbraň má platit.
Featy si samozřejmě můžeš vzít vícekrát, ale pokaždé jen pro jinou zbraň.
*zasní se* hiran RDD s devastem na simitaru který si vzal 5x rozšířený rozsah kritiku... *olízne se* no, to už by spiš ani nebyla hra ale krvava lazeň že...
jak říkal Nomis, může to trošku haprovat u CEPovych zbraní, ale ani tam by neměl jít zvolit rozsah kritiku apod pro jednu a tu samou zbraň...

EDIT 3)
a sex unavuje taky docela rychle:-)
To co rikas je pravda, ale jemu jde o to, ze nyni je videt pri vybirani featu Weapon focus a Improved critical 2x nad sebou. Jak zde nekdo napsal, nejspise diky novym zbranim. Ja osobne jsem se taky lekl.
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: mať dva otázka

Post by Drobček »

ja mať zameranie na halapartna a chcet mať aj na nejaká iná zbraňa ku štíta, no nemôcť lebo mat dva prázdna okienka na volba a a rovnako aj na kritická vylepšenia, mať to možnosť zobrať v ponuka dva raza ale oba byť prázdna, nevedieť čo mať zle stiahnuté ?

za ostatná veca dakovat
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by Esuliams »

Zkus sjet v nabídce níž.
Resp: Tam kde máš to zaměření a prázdné, tak jen sjeď níž, nevím proč, ale ten výběr je až dole
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: mať dva otázka

Post by Drobček »

zdravit, mať otázka, ked upravovať štíta tak mať sem tam na ruka taká guča ako handra omotaná, kde mať čo stiahnuť aby môcť mat všetka druha štíta
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by kucik »

Kdyz vidis ten ten pytel misto stitu, tak je to proto, protoze tenhle vzhled proste neexistuje. Nevidi ho nikdo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: mať dva otázka

Post by Thenesen »

Drobček wrote:zdravit, mať otázka, ked upravovať štíta tak mať sem tam na ruka taká guča ako handra omotaná, kde mať čo stiahnuť aby môcť mat všetka druha štíta
predelej si ho v toolsetu
Scrio

Thenesen
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: mať dva otázka

Post by kucik »

Thenesen wrote: predelej si ho v toolsetu
Proc by to delal, kdyz prave k tomu je meneni vzhledu ve hre, na ktery se pta?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: mať dva otázka

Post by Thenesen »

kucik wrote:
Thenesen wrote: predelej si ho v toolsetu
Proc by to delal, kdyz prave k tomu je meneni vzhledu ve hre, na ktery se pta?
oh.. ona vlastne uz jdou menit vzhledy ve hre :D jsem zapomnel
Scrio

Thenesen
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: mať dva otázka

Post by Drobček »

tak ja teda vybrať s tých čo tam byť,
dakovať
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: mať dva otázka

Post by Miking »

Drobček wrote:ja mať zameranie na halapartna a chcet mať aj na nejaká iná zbraňa ku štíta, no nemôcť lebo mat dva prázdna okienka na volba a a rovnako aj na kritická vylepšenia, mať to možnosť zobrať v ponuka dva raza ale oba byť prázdna, nevedieť čo mať zle stiahnuté ?

za ostatná veca dakovat
Cau, jestli maš dva featy na zaměření na zbran tak je to spatně. měl sem to taky. Musí tam byt jen jeden feat. já sem to řeši l a vyřešil tady

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=4052
Locked