frakce?
frakce?
Nevim kam to dat ale asi sem...možna se to resilo
netusim ani co to je... ale hledal jsem si ucitele pro povolání a nejdriv jsem vlezl v akademii valky a stínu do cviciste pro lucistniky ta bitka co se tam posleze odehrala byla vazne pekna(jsem rad ze jsem ji prezil)
a to stejne se opakovalo v chramu Zeira
pry to jsou spatne frakce či co... tak prosim nešlo by to nejak predelat? ono jako kdyz v Zeirove chramu po te jejich bitce zemre ta jejich knezka ...je to divny...
netusim ani co to je... ale hledal jsem si ucitele pro povolání a nejdriv jsem vlezl v akademii valky a stínu do cviciste pro lucistniky ta bitka co se tam posleze odehrala byla vazne pekna(jsem rad ze jsem ji prezil)
a to stejne se opakovalo v chramu Zeira
pry to jsou spatne frakce či co... tak prosim nešlo by to nejak predelat? ono jako kdyz v Zeirove chramu po te jejich bitce zemre ta jejich knezka ...je to divny...

Re: frakce?
Chce to víc popsat ten problém.
Napsat přesné jméno lokace.
A hlavně co jsi za postavu, rasu.
Napsat přesné jméno lokace.
Kdo tu bitku vyvolal (NPC?), kdo se zúčastnil atd.ta bitka co se tam posleze odehrala byla vazne pekna
A hlavně co jsi za postavu, rasu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: frakce?
drow...
no prvni je v : Charaxss-Velká pavučina-Akademie valky
tam jsem otevrel dvere do lucistnickeho cviciste a pak to zacalo.... kdo to vyvolal nevim..mlatili se NPCka ...nejdriv sem myslel ze je to DM ale pak kdyz zabili uředníka tak se nic nedelo
jedine co jsem udelal ze jsem otevrel dvere...
to stejne nastalo kdyz jsem vlezl do zeirova chramu ..otevrel jsem branu a uz se to mlatilo..zase npcka(tady uz si nepamatuju ty nazvy
takže podle me to vyvolalo NPC a bojovali NPC nikdo jiny tam nebyl(pokud nebyl z neviditelnenej)
no prvni je v : Charaxss-Velká pavučina-Akademie valky
tam jsem otevrel dvere do lucistnickeho cviciste a pak to zacalo.... kdo to vyvolal nevim..mlatili se NPCka ...nejdriv sem myslel ze je to DM ale pak kdyz zabili uředníka tak se nic nedelo
jedine co jsem udelal ze jsem otevrel dvere...
to stejne nastalo kdyz jsem vlezl do zeirova chramu ..otevrel jsem branu a uz se to mlatilo..zase npcka(tady uz si nepamatuju ty nazvy
takže podle me to vyvolalo NPC a bojovali NPC nikdo jiny tam nebyl(pokud nebyl z neviditelnenej)

Re: frakce?
A nikdy předtim se tam nic takovýho nestalo? Nevim že by v těhlech lokacích cokoliv kdo v poslední době dělal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: frakce?
predtim jsem si tam chodil a v pohode...ale nikdy jsem nelezl do toho cvičiště lučíštníků to je pravda.
lezl tam někdo někdy? můžu to zkusit tam vlést znova(ale domů se dostanu nejspíše až večer)
jediné co mě napadá jestli nemají ten uředník a někdo z tech v té časti lučistníku nastavené nepratelské frakce proti sobe.
doufam že to není mnou
lezl tam někdo někdy? můžu to zkusit tam vlést znova(ale domů se dostanu nejspíše až večer)
jediné co mě napadá jestli nemají ten uředník a někdo z tech v té časti lučistníku nastavené nepratelské frakce proti sobe.
doufam že to není mnou

Re: frakce?
Jde mi o to, jestli tam mám hledat špatně nastavený frakce, nebo s tim jenom DM cvičili 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: frakce?
Vyzkoušel jsem ten chrám Zeira a nic, NPC se usmívají na všechny strany. Nezautočil si omylem na ně?
Re: frakce?
já na nic nesahala
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: frakce?
ne nezautocil ... ani na me neutocili(v prvnim pripade me jen zranilo par fireballu co tam hazeli, a v druhem pripade se me ani nedotkli...oba pripady skoncili smrti jednoho z npc(v akademii zemrel urednik a v chramu zemrela ta knezka ...jakmile zemreli tak se prestali mlatit)
jen jsem otevrel dvere a chtel si promluvit a najednou se na sebe vrhli.... az prijdu vecer domu tak muzu zkusit jestli to zase udelaji...
jen jsem otevrel dvere a chtel si promluvit a najednou se na sebe vrhli.... az prijdu vecer domu tak muzu zkusit jestli to zase udelaji...

Re: frakce?
Zdá se, že NPC berou dění v Charxssu vážněji než hráči a už si vyřizují staré spory 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: frakce?
S tou akademii valky souhlasim... Ale uz je to dyl co sem to videl, taky jsem to daval myslim na forum...
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: frakce?
hmmm..tak ted jsem zkousel Akademii valky a stinu i Zeiruv chrám a nic...zadnej utok... nic se nedelo...

Re: frakce?
Tohle už sem zažil na více místech v podtemnu, taky už sem to tak rok zpátky psal na fórum někde.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: frakce?
Nieco podobne sa dialo aj v bazinach u Stareho chramu.Ked som tam vosiel tak ostatny jasteri napadli svojho samana (knaza). Ale v poslednej dobe cca mesiac+- je to uz OK.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: frakce?
hmm tak jsem to zkusil znova obejit a zase nic...npcka dělaj jako by nic... ale zjevne se tento jev v podtemnu vyskytuje..ale vážně netuším čím to bylo spuštěno... jestli byli npcka netrpělivý kvůli nadcházejícímu restartu? nebo jen se o mě praly jelikož jsem hledal učitele 
