Koupen luk za 450 zlatek, ale zpátky vykoupen za 1 zlatku.
Viz screen:
kdyby to =)hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
Luelle wrote:kdyby to =)hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
jsou tam i předměty pro 2.lvl

musíš udělat avatarovi striptýz =PPráček wrote:Luelle wrote:kdyby to =)hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
jsou tam i předměty pro 2.lvl
tak to si koupis, vyexpis se na 2lvl a pak teprve zacnes použivat . v tom problem nevidim.
ale predmety jez jsou drzsí nez si muzes dovolit..to je divny no...ale kdo vi treba se tam dá nějak vydělat
To je easter egg. Když u Avatara nabereš dost časovek na 2. level, tak získáš 10 tisíc.Práček wrote:ale predmety jez jsou drzsí nez si muzes dovolit..to je divny no...ale kdo vi treba se tam dá nějak vydělat