Tak mě napadlo: "Má thalie na fb stránku?"
Nevim, co vy na to, sám jsem odpůrce facebooku a mam tam jen nejbližší přátele bo lidi, co už nemaj icq, ale zajímalo by mě s kym vlastně hraju.
Nadhera.Žorž wrote:Brilantnost pro trochu dějepisné Facebookaře: