Klady a zápory Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

chmmm
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Nektere upravy a vylepseni sveta jsou stale v reseni. Jinak davame misto pripadne diskuzi a Vasim napadum. Padla tu vysoka cena za prestupy... Nebojte, do wipu se zlevni.
Vedoucí týmu Thalie
JiB
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 18:09 16. Jun 2007

Post by JiB »

Skvela praca LDamian. Vystihol si takmer vsetko. Dakujem
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Klady a zápory je v titulku tak neco napíšu

Post by Jachym »

Napred klady , Thálie má hodně kladů a celkem se mi líbí, to je jasné jinak bych tu už dávno vůbec nebyl. líbí se mi takové to pátrání jak se co v řemesle udělá apod. Craft je tu dost dobrý , řekl bych že lepší jak jinde ,na jiných serverech -samozřejmě s vyjímkou Demony (tam je velice dobrý).
prostredí je tu pestré .
Ale například jsem ještě nepotkal krysu - no fakt ne , jen takové ty v hrobkách na hřbitově apod. Ale v craftu krejčího se o nich přímo píše a jejich kůže je základ , až pak je jezevec!!!
Nesehnal jsem nikde ani kožedělnou kyselinu, a nejdříve jsem se snažil IC
ve hře a až teprve , když jsem se nic nedoveděl - nezjistil tak jsem šel sem.
Pobodali mne včeli když jsem zkusil med a nepomohla ani malá lékárna není to trochu sila, nepomohlo nic ani hodina čekání a spát nešlo noo - jako by mne uřkl demon.
Další problem_ : Kdysi jsme sem přišli ve dvou Neshi99 a já (proto jsem zloděj) ve dvou to jde lépe , ale on odešel z jednoho hlavního důvodu.
Při přechodu na vyšší lvl neviděl kolik mu to dává HP - života.
Já mu tenkráte tvrdil že to je jedno protože to dává automaticky maximum na postavu v oboru.
Ale dnes jsem udělal lvl a dalo mi to JEN 5 slovy PĚT života a peněz za to chtěl jak za strakatou krávu. No tak 5 HP to se mi zdá i na zloděje málo tam je tuším min 6 jestli né 8 HP , a tak se ptám JAK to vlastně je???
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Klady a zápory je v titulku tak neco napíšu

Post by Rejty »

Zivoty se hazi dle povolani. Napr. zlodej ziskava 1d6 + odolnost zivotu za uroven. To, ze nejsou zivoty pri prestupu videt, je spravne. Je to kvuli maxovani zivotu, coz je akorat zneuziti herni chyby...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Klady a zápory je v titulku tak neco napíšu

Post by monstera »

[quote="Jachym"] Nesehnal jsem nikde ani kožedělnou kyselinu, a nejdříve jsem se snažil IC ve hře a až teprve , když jsem se nic nedoveděl - nezjistil tak jsem šel sem.

Kožedělnou kyselinu vyrobí alchymista - z břicha ohnivejch brouků a prachu z ohnivého achátu....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Jezevec

Post by Lord_Berserk »

Jachym wrote:Pobodali mne včeli když jsem zkusil med a nepomohla ani malá lékárna není to trochu sila, nepomohlo nic ani hodina čekání a spát nešlo noo - jako by mne uřkl demon.
To neni jediny, ale zas vobcas se muze stat ze te ubodaj vcely 8) ...kamos hraje stolni DDoupe a kdyz zacinal na Thalii hrozne ho pobavilo ze postavu zabije krysa i kdyz si koupil zanovni kozeny backurky a dokonce par krys zabije vyvolanyho pantera - coz je uplna blbost :D (je to ale asi tak normalne nastaveny v NWN - takze Thalie asi nebude vyjimkou).

...dalsi co navrhuju by mozna bylo dobry, aby se nemuselo cekat na stazeny zvirata az si po zabiti ustelou na trave a sli stahovat hned - nejlepe za ziva :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

to Jachym: Podle toho co pises bych rekl, ze hledas mozna spis akcni server. Casto to na techto serverech (zamerenych na RP) mnoha hracum nesedne, ale pokud se k takovemu hrani postavi bez predsudku, VELMI mnoho hracu to chytne a uz by nikdy nemenili. Zacatky jsou vzdycky tezke.

Kazde povolani ma rozsah HP, ktere za level dostava + bonus za odolnost (zlodej ma maximum 6 + odolnost). Polovinu HP dostanes vzdy, na druhou polovinu hazis. Takze pro zlodeje mas 4-6HP + bonus za odolnost (opravte me jestli je to 3-6HP)

Ale zpet k Thalii.
Zapory...pro me to byla predevsim rozlehlost Thalie a pozirac casu jmenem craft. Jsem typ hrace, ktery stravi mnohem radeji hodiny povidanim nekde v hospode, nez aby sam nekde pobijel potvory.
Kdyz jsem pred par mesici z Thalie odchazel, bylo to predevsim proto, protoze jsem nepotkaval postavy, se kterymi bych se proste jen tak zakecal. Zkratka to vecne honeni za craftem a expenim pro me neni tak lakave.

Rozhodne nejvetsim kladem Thalie, je skvely pristup teamu a vsech, kdo pro Thalii neco tvori. To je imho to nejdulezitejsi a proto verim ze ma Thalie budoucnost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Svym způsobem souhlasim s kučíke, pamatuju na začátky když sem začínal, kdy postavy dokázali posedět v hospodě a pokecat a potom jít na výpravu nebo obráceně.. ale byli to jiný výpravy než výdam ted, kecali jsme u toho, když sme např. byli v hilských ruinách skoro v každý místnosi jsme se zastavili, prozkoumali ji a pokecali i tak, a když nás viděl DM tak ještě dělal že straší, otvíral a zavíral dveře a tak..

Ted když jdu na výpravu tak se mi stává že všichni někam letěj expi, expi, expi, expi, loot a rychle ven a zase do jinýho dungu a expi, expi, expi atd... to podle mě není asi moc RP, ani když na sebe například družina nepočká a je rozkouskovaná po cestě, nebo když je jedna postava unavena/otrávena a tak a zbytek pokračuje ez ní at se jde někam vyléčit.. ale to bych neřekl že je zápor Thalie ale zápor hráčů, neřikám že to dělaj všichni ale pár takovejhlech postav sem potkal, jsou i hráči co se s nima hraje dobře RP..

Tohle se dá ale všechno zvládnout, takže nic vážnýho, jinak klady a zápory už sem tady někde psal tak se nebudu opakovat :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Krata wrote:Svym způsobem souhlasim s kučíke, pamatuju na začátky když sem začínal, kdy postavy dokázali posedět v hospodě a pokecat a potom jít na výpravu nebo obráceně.. ale byli to jiný výpravy než výdam ted, kecali jsme u toho, když sme např. byli v hilských ruinách skoro v každý místnosi jsme se zastavili, prozkoumali ji a pokecali i tak, a když nás viděl DM tak ještě dělal že straší, otvíral a zavíral dveře a tak..

Ted když jdu na výpravu tak se mi stává že všichni někam letěj expi, expi, expi, expi, loot a rychle ven a zase do jinýho dungu a expi, expi, expi atd... to podle mě není asi moc RP, ani když na sebe například družina nepočká a je rozkouskovaná po cestě, nebo když je jedna postava unavena/otrávena a tak a zbytek pokračuje ez ní at se jde někam vyléčit..
Mnoho sa zmenilo, vsetko trva "kratsie". Niektorym se pak stava, ze "nestihaji" a leti dungem aby ho vubec zvladli. "Kecat" je pak "na noze" kedze si pak oddychnut a podobne je problematicke - doslova riskujes zivot.

Niekedy nemas vubec chut kecat. Des dopredu ako vul a naberas na rohy vse co je v ceste.

Taky to nemam rad, ale tak se to vyvinulo. Je to brane z meho pohledu. :)
Ora et Labora
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Ono to je vsetko na hracoch ako chcu hrat a ako sa novy hraci naucia hrat, preto si myslim, ze starsi dlhodobejsi hraci by sa mali snazit ist prikladom aby to tych novych hracov naucili. Teraz nehovorim ze vsetci hraci su len novy, su tu aj taky, ktory tak hrat nechcu a nikdy chciet hrat nebudu, ale vsetko sa da zvladnut. Myslim, ze s novymi planovanymi vecami sa to postupne upravy, aspon sa snazim tomu verit. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Balian
Nováček
Posts: 8
Joined: 21:34 29. Apr 2007

Post by Balian »

Daanri wrote: Myslim, ze s novymi planovanymi vecami sa to postupne upravy, aspon sa snazim tomu verit. :wink:
Myslim, ze nam nic jineho nezbyva, Thalie byla jendnim z nej serveru a doufam, ze se ty casy, kdy tu hralo dost primovych lidicek zas vrati. Preci jen je mi ted trochu smutno, kdyz se na Thalku podivam a vidim tu jednoho ci dva hrace...
A proto verme a drzme Thalce palce :wink:
Locked