Nespravedlnost
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Nespravedlnost
Poděkování je málo! Tohle nemá obdob! Drow měsíc nehraje a za trest mu zruši rodinu!!!!! Díky za zájem DM!!!!
Editováno kvůli vynášení informací.
Editováno kvůli vynášení informací.
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: Nespravedlnost
Pro chytraka ,,Darkvision,, Kdyz pises do PJ, tak to tve vety nezobrazuje vis 
Re: Nespravedlnost
Tak jako tak. Bylo to jednani konkurencni rodiny, nikoliv rozhodnuti DM. Muzete se jim postavit a uprimne receno mate dost slusnou sanci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Re: Nespravedlnost
DM napsal jasné oznámení o permanentní smrti postav. Jednání proti rodine bez její účasti je podraz od DM a hráčů.kucik wrote:Tak jako tak. Bylo to jednani konkurencni rodiny, nikoliv rozhodnuti DM. Muzete se jim postavit a uprimne receno mate dost slusnou sanci.
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: Nespravedlnost
nejde mi kliknout a zvetsit obrazek tudiž netušim vo co gou...
EDIT: AHA
EDIT2: Hm, tak už se nedovíme co nám chtěl básník říct...
EDIT DG: nezasvěcení to nepotřebují vědět
EDIT3: hm, me se arkenviři docela HODNE tykali, ale koukam že je to asi už fuk... počkam si až se neco objevi v IC novinkach at si o nich neco počtu... resit to ve flejmu je asi kravina, protože se tady nikdy nevyresilo nic, akorat se tu lidi rozhadali...
EDIT: AHA
EDIT2: Hm, tak už se nedovíme co nám chtěl básník říct...
EDIT DG: nezasvěcení to nepotřebují vědět
EDIT3: hm, me se arkenviři docela HODNE tykali, ale koukam že je to asi už fuk... počkam si až se neco objevi v IC novinkach at si o nich neco počtu... resit to ve flejmu je asi kravina, protože se tady nikdy nevyresilo nic, akorat se tu lidi rozhadali...
Last edited by Bahnak on 20:34 27. Mar 2010, edited 2 times in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nespravedlnost
Prosím řešte problémy s Týmem a nevynášejte komunikaci ve hře na fórum.
to Arkenvirr: pokud půl roku nehrajete, je logické, že situace v modulu se může změnit. Tým celou věc prodebatuje a doporučí nějaké řešení.
V případě problému řešte PM s příslušnými DM, nebo se mnou. Konečnou instancí pro stížnosti na DM je Rejty.
to Arkenvirr: pokud půl roku nehrajete, je logické, že situace v modulu se může změnit. Tým celou věc prodebatuje a doporučí nějaké řešení.
V případě problému řešte PM s příslušnými DM, nebo se mnou. Konečnou instancí pro stížnosti na DM je Rejty.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Nespravedlnost
Zruste i neaktivni hrace co nahore nehrajou mesic . . . co to je za ******** ? Hrac se dela s postavou pak mesic nema cas a je vymalovano . . . to si me dole hodlate prehazovat jak horkej brambor ? (uz sem vystridal 2 rodiny). Kdyz uz se tu dela vo nas bez nas tak at se to aspon IC zahraje s poradnou bitkou a ne stylem "tell" je mi to lito ale budete se rusit 
S hracema Arkenvirr sem v kontaktu, sice uz moc nehrajou, ale jejich nasranost uplne chapu.
S hracema Arkenvirr sem v kontaktu, sice uz moc nehrajou, ale jejich nasranost uplne chapu.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Nespravedlnost
Toto ukazuje nejen uroven DM ale hlavne o urovni cloveka a jeho hodnotach k ostatnim vnimajicim bitostem kolem
Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim.
Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a lpet na necem tak pomijivem a pritom ignorovat vnimani ostatnich.
Jen tak dal ale karme neutece nikdo
Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim.
Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a lpet na necem tak pomijivem a pritom ignorovat vnimani ostatnich.
Jen tak dal ale karme neutece nikdo
Re: Nespravedlnost
tak já myslím, že je na čase se uklidnit
zanechat těch rádoby filozofických žvástů o karmě, hodnotách a dalších blábolech...
když se nad tím tak čistě zamyslím
dejme tomu čistě teoreticky, že se stala chyba - ale nestala se v tom IC dění, ale jak to tak obvykle bývá, v komunikaci
Staly se nějaké IC události, které logicky po dlouhodobém dění nějak IC vyústily...
že o tom nevíte? čí je to chyba? DM reagují za svět a prostřednictvím nástěnek dávají defacto OOC hráčům na srozuměnou, co se ve světě děje, co mohou očekávat, aby se nějak připravili
že se Matriarcha rozhodne, že je nutné vyvraždit nějaký rod? NO A CO? když se jí bude chtít nechá vybít třeba celé město, jen protože se špatně vyspala... Neříkám, že je správné, nebo se bude dít, aby si DM jen tak z rozmaru pobil celé město, ale není to vyloučené
a tohle byla čistá IC akce ze strany HRÁČŮ
to že celá rodina nehraje, je snad chyba těch okolo?
mám z toho celého trochu pocit, že vám ani tak nejde o hru jako o ztrátu statusu hráčů epickéch postav a to se mi krajně nelíbí
hra není o tom být nejlepší, nejbohatší, nejsilnější, nejepičtější
i s postavou na 2., 3., lvlu se dá zažít krásná hra a kolikrát mnohem hezčí než na tom 20...
zanechat těch rádoby filozofických žvástů o karmě, hodnotách a dalších blábolech...
když se nad tím tak čistě zamyslím
dejme tomu čistě teoreticky, že se stala chyba - ale nestala se v tom IC dění, ale jak to tak obvykle bývá, v komunikaci
Staly se nějaké IC události, které logicky po dlouhodobém dění nějak IC vyústily...
že o tom nevíte? čí je to chyba? DM reagují za svět a prostřednictvím nástěnek dávají defacto OOC hráčům na srozuměnou, co se ve světě děje, co mohou očekávat, aby se nějak připravili
že se Matriarcha rozhodne, že je nutné vyvraždit nějaký rod? NO A CO? když se jí bude chtít nechá vybít třeba celé město, jen protože se špatně vyspala... Neříkám, že je správné, nebo se bude dít, aby si DM jen tak z rozmaru pobil celé město, ale není to vyloučené
a tohle byla čistá IC akce ze strany HRÁČŮ
to že celá rodina nehraje, je snad chyba těch okolo?
mám z toho celého trochu pocit, že vám ani tak nejde o hru jako o ztrátu statusu hráčů epickéch postav a to se mi krajně nelíbí
hra není o tom být nejlepší, nejbohatší, nejsilnější, nejepičtější
i s postavou na 2., 3., lvlu se dá zažít krásná hra a kolikrát mnohem hezčí než na tom 20...
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Nespravedlnost
Ja len podotknem zdrzte sa vulgarnych vyrazov - take veci sa tu netoleruju!!!
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Nespravedlnost
Podtemno je chybou a neštěstím Thalie
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Nespravedlnost
Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
Re: Nespravedlnost
Ten kdo se to dole snaží šéfovat si začíná dělat co chce a to opravdu není moc dobrý.Připadá mi to jako odstranění konkurence rodinou která asi nemůže co do vlivu konkurovat,ale její plus je to že prostě hraje s přispěním DM.
Vůbec se Arkenvirrům nedivím
PS.:neprudit je to jen můj názor
Vůbec se Arkenvirrům nedivím
PS.:neprudit je to jen můj názor
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Nespravedlnost
prosím tě než se pustíš do mého psychologického rozboru, uvědom si laskavě, že tohle není moje akce, já jako DM v podtemnu moc nejsem, spíš pomáhám makovi při různých Q, u tohohle jsem zrovna nebylaMagratela wrote:Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
na nikoho neplivu, zaměťte si před vlastním prahem...my jako DM se o hráčích opravdu nevyjadřujeme jako o debilech a kdovíčem - a že někdy vidíme věci - ale napsat větu "to mohl vymyslet jen totální...." to je vážně vrchol, ty hodnoto
vůbec mě neznáš, nemám pocit, že jsme se ve hře kdy setkali, ať jako hráč - hráč, či jako DM - hráč, tak mi laskavě necpi nic o mém špatném chování
já jako hráč bych si v životě nedovolila podobným způsovem komentovat jednání DM zkrátka jen z úcty k autoritě a slušného chování k cizímu člověku, kterého jsem nikdy v životě neviděla
jen poukazuju, jak na mě celý ten tyjátr působí
nenávidím tyhle OOC reakce na IC věci a onanování na foru, protože je to naprosto k ničemu a akorát to kazí hru, pokud někdo potřebuje opustit páru, at si vydrne pusu mýdlem (prsty i klávesnici, hezky vydezinfikovat savem), nadechne se a třikrát se otočí kolem dokola - obejít dům také není od věci
DM vám nabídli nějaké alternativy, které jste nepřijali, a zastavit IC vývoj kvůli nehrajícím postavám? proč?
a ano mou hodnotou vskutku není mít postavu na 40 lvlu a vybít, kde se co dá
to jestli je podtemno přínosem nebo ne, o tom se hádat nehodlám - kdo nechce, při hraní ani nemusí zaznamenat, že nějaké podtemno existuje, nemusí se v životě s nějakým drowem setkat
já sama jsem měla technické problémy a neměla jsem 9 měsíců přístup ke internetu a tím pádem hře, ale stačilo kontaktovat osoby, které hrály kolem mě a dát jimna srozumněnou, že ta postava existuje, jen já se prostě nemůžu lognout
Podtemno je dokonalé prostředí pro intriky a podrazy - ale pokud nejste jako hráči sami aktivní a potřebujete ke své hře DM, proč vám nestálo za to lognout se, když byla vzpoura otroků a nějak zashánout? Že nikdo z těch 5 postav, které byli včera ve hře neměl čas? tomu nevěřím, v podtemnu se DM poslední dobou pohybuje hodně často a vaše rodina mlčí jako by neexistovala, to že vaše postavy neví o IC událostech, které se staly, není naše chyba
jediné co lze DM vyčítat je forma, kterou se jisté věci staly, ale ne TO CO SE STALO - protože to, že o tom nevíte, je čistě VÁŠ NEZÁJEM
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Nespravedlnost
Dekuji za radu jak postupovat pri psani na foru moc si cenim tohoto prinosu od tak uvedomele osobnosi a vznesenosti jakou je nedotknutelna autorita DM *tleska*