Nespravedlnost
Re: Nespravedlnost
1) Není Maku zároveň hráč v konkureční rodině? Že by v rámci konfliktu zájmů neuvědoměle napsal "drsnější" náhled na problém?
2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.
2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.
.
Re: Nespravedlnost
Maku nehraje už dělá pouze DM
ravangorn jasně napsal, že je to akce UTAJOVANÁ tak těžko o ní můžeš vědět
ravangorn jasně napsal, že je to akce UTAJOVANÁ tak těžko o ní můžeš vědět
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Nespravedlnost
po bližším prozkoumání situace ti mohu sdělit, že o nic takového se nejedná.Lord_Berserk wrote:Zruste i neaktivni hrace co nahore nehrajou mesic . . . co to je za ******** ? Hrac se dela s postavou pak mesic nema cas a je vymalovano . . .
Ano, v komunikaci se stala chyba. Znovu opakuji, že Tým to probere a vyjasní, takže je zbytečné dál vypouštět rozhořčené reakce.Lord_Berserk wrote:Kdyz uz se tu dela vo nas bez nas tak at se to aspon IC zahraje s poradnou bitkou a ne stylem "tell" je mi to lito ale budete se rusit. S hracema Arkenvirr sem v kontaktu, sice uz moc nehrajou, ale jejich nasranost uplne chapu.
napadání DM nepatří k věcem, které se mají publikovat na fóru, bez ohledu na velikost tvého pocitu ukřivděnosti. Pokud v tom budeš pokračovat, budeme muset přikročit k opatřením, jak tomu zamezit.Magratela wrote:Toto ukazuje nejen uroven DM ale hlavne o urovni cloveka a jeho hodnotach k ostatnim vnimajicim bitostem kolem
Smysl tohoto sdělení nechápu a z reakcí okolí vím, že nejsem sám. Upozorňuji jen, že jej lze vztáhnout téměř na kohokoli, mj. i na hráče Arkenvirrů, kteří půl roku ve světě nevyvíjejí činnost, ale při pokusu se jakkoli dotknout jejich privilegií je jich najednou všude plno. To jen tak na okraj.Magratela wrote: Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim. Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a lpet na necem tak pomijivem a pritom ignorovat vnimani ostatnich.
To je možné, ale souvislost s tématem není zjevná.Magratela wrote: Jen tak dal ale karme neutece nikdo
A já dodávám, že i rozsáhlé používání impertinence představuje vulgaritu svého druhu.Daanri wrote:Ja len podotknem zdrzte sa vulgarnych vyrazov - take veci sa tu netoleruju!!!
total OT. držte se tématu, k němuž přispíváte, nebo nepřispívejte vůbec.monstera wrote:Podtemno je chybou a neštěstím Thalie
Navážíš se do špatné osoby a ještě k tomu zbytečně. Znovu, útoky na DM nebudou tolerovány.Magratela wrote:Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Zde se naskýtá zajímavá otázka: proč v něm tedy hraješ???Magratela wrote: Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
Vidíš, že to jde, když se chceMagratela wrote:Dekuji za radu jak postupovat pri psani na foru moc si cenim tohoto prinosu od tak uvedomele osobnosi a vznesenosti jakou je nedotknutelna autorita DM *tleska*
není. a i kdybybyl, je to věc Týmu.Nalkanar wrote:1) Není Maku zároveň hráč v konkureční rodině? Že by v rámci konfliktu zájmů neuvědoměle napsal "drsnější" náhled na problém?
nevadí, že to nevíš. podstatné je že to ví DM.Nalkanar wrote:2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.
Tento topic je v podstatě zbytečnou snůškou rozhořčených výkřikůa reakcí na ně. Jelikož se tu nevyřeší nic podstatného, bude brzy uzavřen. Ještě vám nechávám prostor k posledním vyjádřením, pokud máte co závažného sdělit.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Nespravedlnost
OK když nevím tak nevím.... ale navenek jde o úplně jiné rody a jiné bohy, takže bych to nikdá nečekal.
.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nespravedlnost
No já tedy nevím, ale pokud se postiženým hráčům nelíbí hrát v nebezpečných vodách, neměli si raději zvolit povrch? Drowové jsou nebezpečné svině, které dle ic nevěří ani vlastním rodičům, natož drowům cizím a jediné čím si zachovají autoritu je síla.
Pokud se, byť ta nejmocnější rodina, bude půl roku někde flákat, je jasné, že po návratu už holt nebude u moci, kterou si zákonitě za své nepřítomnosti nemohla udržet. Tohle není singleplayer, dění ve světě jede dál ať už s vámi, nebo bez vás.
Pochopil bych, kdybyste se čertili, že vám někdo chce vnutit permku, ale to se pokud si to tu čtu správně neděje. Jen se vám ruší mocenské postavení a to je, bohužel, zcela správné, když nejste aktivní.
Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Pokud se, byť ta nejmocnější rodina, bude půl roku někde flákat, je jasné, že po návratu už holt nebude u moci, kterou si zákonitě za své nepřítomnosti nemohla udržet. Tohle není singleplayer, dění ve světě jede dál ať už s vámi, nebo bez vás.
Pochopil bych, kdybyste se čertili, že vám někdo chce vnutit permku, ale to se pokud si to tu čtu správně neděje. Jen se vám ruší mocenské postavení a to je, bohužel, zcela správné, když nejste aktivní.
Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nespravedlnost
DM jiste vedi co delaji a ic duvodu je vic nez dost 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Nespravedlnost
přesně takG14 wrote:DM jiste vedi co delaji a ic duvodu je vic nez dost
a zase je vidět...
+ hlavně kliiid
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Nespravedlnost
Stále se tu učím a nechtěla bych něco zkazit a tak se jen ptám.Luelle wrote: nenávidím tyhle OOC reakce na IC věci a onanování na foru, ..........
1 - Co je to onanování ?
2 - Jak se onanuje na fóru ?
To jen prosím proto abych to náhodou někdy nedělala z neznalosti.
Děkuji
Re: Nespravedlnost
1. Onanie, masturbace nebo tez sebeuspokojovani jest ukon, pri kterem sami sobe drazdime citlivou cast tela (v tomto pripade ego) za ucelem dosazeni orgasmu.
2. Na foru se obvykle onanuje tak, ze piseme mnozstvi niternich pocitu krivd, nazoru a domnenek vsem na odiv ve snaze dosahnout vyse zmineneho.
2. Na foru se obvykle onanuje tak, ze piseme mnozstvi niternich pocitu krivd, nazoru a domnenek vsem na odiv ve snaze dosahnout vyse zmineneho.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Re: Nespravedlnost
Nevím co vysvětlovat, když nám bylo po tellu sděleno: Mám pro vás takovou nepříjemnou novinku, ale dnes bude večer rodina Arkenvirr vyvražděna (důvod, proč to s vámi nebylo konzultováno je kvůli neaktivitě) tudíž PC drowové Arkenvirr dostanou permku.sandoftime wrote:Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Snad je naše věc, zda hrajeme nebo ne. Normálka, když se někdo dostane k moci a mi půjdeme do pozadí, jelikož dlouho nehrajeme. Tohle je vchol a se zdravým rozumem to nemá nic společný. Jaký maj DM právo mazat postavy co nebyly měsíc ve hře!
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: Nespravedlnost
proc to svadite jen na DM?
drzi se ic nekterych hracu,co chteji vasi smrt a to,ze tomu prispeje deni mesta je o duvod vic proc tomu tak je
drzi se ic nekterych hracu,co chteji vasi smrt a to,ze tomu prispeje deni mesta je o duvod vic proc tomu tak je
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nespravedlnost
Dark_Sidius wrote:Nevím co vysvětlovat, když nám bylo po tellu sděleno: Mám pro vás takovou nepříjemnou novinku, ale dnes bude večer rodina Arkenvirr vyvražděna (důvod, proč to s vámi nebylo konzultováno je kvůli neaktivitě) tudíž PC drowové Arkenvirr dostanou permku.sandoftime wrote:Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Snad je naše věc, zda hrajeme nebo ne. Normálka, když se někdo dostane k moci a mi půjdeme do pozadí, jelikož dlouho nehrajeme. Tohle je vchol a se zdravým rozumem to nemá nic společný. Jaký maj DM právo mazat postavy co nebyly měsíc ve hře!
no a ty u máš tu postavu smazanou? aby ti někdo postavu sejmul, ta postava musí být v rpvní řadě ve hře a musí se to s ní odehrát, což právě dává onu možnost ubránit se/zdrhnout/umřít aspoň takhle to vidím já
jinak bohužel, DM právo udělovat permky mají, přečti si pravidla, tam je to napsáno
nechci říct, že nechápu tvé rozhořčení, já to klidně řeknu jak mi huba narostla - vynucovat na někom perma smrt za neaktivitu je prasárna^n - jen mám problém věřit tomu, že je to opravdu tak horké, jak tu demonstrujete
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nespravedlnost
Fíha s tím vyvražděním drowů hmmmm chtěl bych vidět válku drowských rodin, to by bylo zajimavé. Pěkně udělat formace a pak převažující rodiny proti rodině Arkenvirr. Hmm hmmm
Jinak já nevím, v podtemnu je víc měst ne? A nebo jsou úplně všechny pod správou hlavního města? (pokud se nepletu Charaxsu?)
Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?
A nebo nahoře vás taky uvítáme *Aria si chystá provaz a vyhřátý pokoj s připravenou postelí*
hmm drowku sem ještě neměla *zasní se*
Jinak já nevím, v podtemnu je víc měst ne? A nebo jsou úplně všechny pod správou hlavního města? (pokud se nepletu Charaxsu?)
Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?
A nebo nahoře vás taky uvítáme *Aria si chystá provaz a vyhřátý pokoj s připravenou postelí*
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Nespravedlnost
Oni někteří hrajou nahoře i dolesandoftime wrote:No já tedy nevím, ale pokud se postiženým hráčům nelíbí hrát v nebezpečných vodách, neměli si raději zvolit povrch?......
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nespravedlnost
jo je to problem. drowove se nemuzou nekde skryvat.. kde u duergaru? u svych nepratel? nikdo se v podtmenu nema rad, takez jinde nez v charaxassu na stlao zit nemohou ( pokud nejsou vsichni Drizzt do Urden-RoF- wrote: Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?
Jinac teda ja sem z tymu, ale o nicem nevim, co se delo, kazdopadne treba rodine Nabarn se jen smazalo forum rodiny, ne postavy. a to po pul roce neaktivity, ne po mesici..
Podle me co vim, hraje jen Jalamyl Arkenvirr aktivneji, a vzdy se u drowu da dosahnout toho, ze pri utoku se drow "zkonvertuje" do utocici rodiny ... je to vcelku bezna vec u drowu, takze bych to videl timhle smerem... ale je to jen rada, nevim jak to DM zamysleji.
A zase se craftí...