Úprava zbroje
Úprava zbroje
Dnes jsem si u barvíře upravoval Plnoplátovou zbroj, která má standartní statusy
Ale po úpravě se mi z toho stal takovejhle kus hadru... zvláštní schopnosti zůstaly takové jaké byly.
Přihlížející DM Maku, mi poradilo, abych to dal sem.
Ale po úpravě se mi z toho stal takovejhle kus hadru... zvláštní schopnosti zůstaly takové jaké byly.
Přihlížející DM Maku, mi poradilo, abych to dal sem.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Úprava zbroje
vzhled trupu zbroje určuje její typ, pokud je možné u barvíře změnit trup některých plátovek na hadry je to docela průser
co nechápu je, že jí zůstala váha těžké zbroje
odzkoušeno v toolsetu, krk, ramena, veškeré ruce, veškeré nohy, opasek i pánev lze mít libovolné na libovolné zbroji, zato trup zbroje určuje typ, proto jej libovolný mít nelze
odzkoušeno v toolsetu, krk, ramena, veškeré ruce, veškeré nohy, opasek i pánev lze mít libovolné na libovolné zbroji, zato trup zbroje určuje typ, proto jej libovolný mít nelze
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Úprava zbroje
jj, tak to vždycky platilo...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Úprava zbroje
Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava zbroje
No ja jednou koupila s Tarjou zbroj normalne v obchode ne craftovou a kdyz jsem ji predelavala tak take ztratila sve cisla.. Byl to take plnoplat..kucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Úprava zbroje
Je jednoduchý jak... prostě jak si dáte úprava - trup a klikáte další nebo předchozí, tak si můžete ještě přeskakovat tim že napíšete číslo... a já sem prostě napsal 15 a hodilo mi to něco a najednou sem koukal mile překvapen, že se mi zobrazily i ostatní vzhledy... tak sem dělal a dělalkucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Úprava zbroje
tak je to jasné ne?
prostě jsi tam násilím narval něco co tam být nemá a ač textury ti normálně problikávají, pro těžkou zbroj je to vzhled neznámy a hra zblbne
takže příště, nehrajte si s čísílky
edit: že tys ve školce u skládaček mlátil čtverečky do kulatých otvorů?
takže příště, nehrajte si s čísílky
edit: že tys ve školce u skládaček mlátil čtverečky do kulatých otvorů?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Úprava zbroje
Jenom ty, co mi ty hračičky nechtěly dátsandoftime wrote:
edit: že tys ve školce u skládaček mlátil čtverečky do kulatých otvorů?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Úprava zbroje
Je mozny, ze mi chybi kontrola hrudi pri zadani cislem. Kouknu na to. Ale stejne nechapu tu hmotnost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava zbroje
Tak ta kontrola tam je. Asi by bylo nejlepsi kdybych to zkusil primo s tou zbroji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Úprava zbroje
v craftu se dela vse nahodne , KROME trupu, aby prave nedochazlo k tomuhle problemu...kucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
a kdyz se mrknes na screeny, tak ta prvni, craftova byla v pohode, ale je chbyna az po uprave krejcim (i tak je to podle prvniho prispevku, ze upravoval PLNOPLATOVOU a vzniklo mu pyzamo)
Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje. to asi budu muset predelat na jiny vzhled ty TEMPLATE zbroje. mozna to pomuze, mozan se ma cisla neshoduji s cisly zbroji na serveru. Kazdopadne ja tam mam hend to 1. cislo ze setu, ale zkusim to exportnout a poslat.
A zase se craftí...
Re: Úprava zbroje
Občas po restartu nebo po pádu, mi chybí u různých předmětů ikonky a sou tam jen takovéhle bílé fleky.nomis_b wrote: Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Úprava zbroje
mě taky,restni hrude Aers wrote:Občas po restartu nebo po pádu, mi chybí u různých předmětů ikonky a sou tam jen takovéhle bílé fleky.nomis_b wrote: Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Úprava zbroje
cep/jenx/ jiné věci které řeší tyhle ikonky v override a podobně mají tendenci mizet pokud odlogneš ze serveru a nalogneš jinam/zpátky aniž bys mezi tím hr vypl
lepší vždycky hru restartovat, případně si udělat zástupce na spouštění thalie rovnou
lepší vždycky hru restartovat, případně si udělat zástupce na spouštění thalie rovnou
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!