Zlatník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

ceny nakladu se uz menit nebudou.

btw zemnu cen jde najit v novinkach s datem: 25.12.2009

JInak na ty zmeny mrknu. Ted uz sou konkretnejsi, tak se na to da podivat.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

nomis_b wrote:ceny nakladu se uz menit nebudou.

btw zemnu cen jde najit v novinkach s datem: 25.12.2009

JInak na ty zmeny mrknu. Ted uz sou konkretnejsi, tak se na to da podivat.
já nechci, aby se měnili, ale před 3 dny byli jiné než včera.. to jsem měla na mysli
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

jo uz vim !! to se na neci (ty to asi nebudes, co :D ) PM zadost zlevnily jen 2 prachy, protoze vyrobky z nich byly neprodejne PC hracum.
Tedy nakaldy na +1 prsten byly zhruba 15.000 a pritom v obchodech cca 6000. jednalo se jen o 2 max. 3 prachy a posunuly se jen o cca 1/3 ceny.

Delal jsem moc veci, tka sem to zapomel dat do novinek.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

jojo :oops: :D já je měla nakoupené do zásoby, tak mě to trochu zaskočilo...

co se týče cen výrobků v craftu a cen u klenotníka..ono je to celkově dost nevyvážené ... to, co já vyrobím s náklady kolem 140k, klenotník prodává za 70k 8)
Thea
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

maliarda wrote:jojo :oops: :D já je měla nakoupené do zásoby, tak mě to trochu zaskočilo...

co se týče cen výrobků v craftu a cen u klenotníka..ono je to celkově dost nevyvážené ... to, co já vyrobím s náklady kolem 140k, klenotník prodává za 70k 8)
Jo souhlas. Nevím jak se ted měnily ceny prachů, ale mrknu na to.

Ted nedávno po mě někdo chtěl prsten +2 charisma, tak fajn vzal sem mithril, vyrobil ho a náklady byly asi tak 34k z čehož výkupčí mi stanovil cenu 36k nebo tak.
No aj kdybych vzal platinu, tak to udělal z platiny, tka mám náklady tak hmm 27k s tím že mi stanoví výkupčí cenu tak kolem 28k.

A myslím že u NPC +2 šperky stojí kolik? 25k? :)

Ceny sou odhadem, nevím to ted přesně, jedu jen z paměti.

A hlavně to sou ceny jen nákladů, jako postava by si chtěla i něco vydělat, tkaže platinový by třeba nakonec stál 30-35k :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Zlatník

Post by Esuliams »

Momentálně se pro žádný PC nevyplatí kupovat od craftera... +2vlastnost prsten stál před změnou cca 18k od craftera, od NPC cca 20k... NPC zůstalo, crafter je předraženej- těch 35k nikdo za to nedá, ale dojde si do obchodu :roll:
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

Poorvnavejte ceny AMULETU a SPERKU a kdyz my tu hodite presne rozdily, muz to zase upravit. vim, ze se hybalo s valsnostmi, takze je mozne, ze ty rpachy tedkom nemusi moc sedet.

Zase na treba +1 amulet sou jine naroky nez na +1 prsten. a cena se lisi... +2 prsten by mel byt na hranici s obchodem cenou, a tim +2 amulet bude o cca 20% levnejsi bych tipnul.

Zaitm sem dostal info na spatne ceny tech +1 veci, takez sem se temi drazsimi prachy nezabyval. mam zhruba poneti o cenach na serveru, ale tech obchdodu je celke dost, takez nekdy maj i ruzne ceny mesto od mesta...

PS: nekupujte si veci do zasoby, nevyplati se vam to :wink:
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

nomis_b wrote:Poorvnavejte ceny AMULETU a SPERKU a kdyz my tu hodite presne rozdily, muz to zase upravit. vim, ze se hybalo s valsnostmi, takze je mozne, ze ty rpachy tedkom nemusi moc sedet.
to jsem zkoušela... až do titanu dává prsten i amulet to samé... rozdíl nastane až v titanu...

až budu mít večer chvilku, vypíšu srovnání těch cen.. zatím jsem koukala v Alwarielu a Karathe... a s craftovými +4 amulety se jakž takž dostanu na cenu +4 šperků v Alwarielu..a to jen v nákladech..bez zisku
Thea
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

Ten zlatník je akýsi čudný....si říkám že soudruzi gnomové udělali někde chybu :roll:

Aria zkouší zlatničení, je lvl 9.

Zkouším tak stříbro.
použil sem kameny Granát dává +OC a fenalop dává reflexy (doufám neva že to tu píšu, většina to beztak ví)

Takže první kombinace 80% granát + 60% fenalop - výsledek +1 OC +2 OC.
Druhá kombinace 80% fenalop + 60% granát - výsledek +1 reflexy +2 reflexy.

Ach jo já ten nový craft nechápu :)

PS: výrobky mám v invu, kdyby chtěl někdo mrknout ;) z WB nebo DM
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

a tak v tom pripade to vypada jen na prehozene promenne, kamen 1 za kamen 2 to bude urctie chybka... a lehce odstranitelna.

zkusim to tam dneska zapasovat.
A zase se craftí...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

nomis_b wrote:a tak v tom pripade to vypada jen na prehozene promenne, kamen 1 za kamen 2 to bude urctie chybka... a lehce odstranitelna.

zkusim to tam dneska zapasovat.
Děkujůů :wink:

Dělá to u jiných kovů, jako je titan třeba.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

jo pokud to dela, tak to bude delat vsude.. prijde mi teda divne, ze jsem na to neprisel drive, ale vetsinou sem pri testech testoval male % kovu, kde se to jeste tak moc neprojevuje.

melo by to taky duvod, proc se nekdy neco neobjevi, protoze ne vzdy je mozne mit na predmetu 2 stejne vlastnosti.

jestli je chyba jen v tomhle, tak by to bylo super.. no ale vono je tam vzdy jeste neco zakopaneho navic.... vzdycky.. no mozna proto je duvod, proc me to bavi programovat :D
A zase se craftí...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

Baví? Výtečně *promně si ruce* Tak to tě budeme s maliardou zásobovat chybkama co najdeme :wink:
Zkoumání toho craftu je sranda no a včera zrovna u téhle chybky sem se dost pobavil....sice předtím mi praskly dva výrobky za 200k, ale to se dá :twisted:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

jen toho casu, kdyby bylo vice no... mam rad veci dodelane, a je na tom jeste hafo prace... a zacinaji se hromadit nove napady... jen tak pul roku v praci dostat volno a jen tak si scriptovat.. stacil by neustaly prisun lahvacu a byl bych spokojenej...

i kdyz ta moje by me asi vystehovala na chodbu :D
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

v tom poměru 80/60 u titanu a asi i stříbra bude celkově asi u všech kamenů nějaká chyba..

v kombinaci ohnivý opál/topaz..poměr 80/60 to hází obratnost +2 a obratnost +1..místo té druhé obratnosti by tam mělo být něco jiného..

v kombinaci ohnivý opál/alexandrit 80/60 to dává správně
Thea
Locked