Proč to tady píšu...nejsem agresivní jenom, prosím o pomoc, fakt nevím jak to řešit. Přinejhorším...nevíte kde sehnat originál hru, aby se mi něco podobného už nestalo?
(v rámci pohodlí dotyčného hráče jsem ochotná se obětovat protože v poslední době jsem moc často nehrála a takhle zanedbávat nwn, to si žádá trest
Díky moc všam za pomoc
Durduin