keramika
keramika
jsem na 9. lvlu v keramice a střední formu zvládám triviálně (1 exp). Když přistoupím na tvorbu zahnuté formy, okamžitě to vede ke spálení, jednou co jsem zaznamenal, bylo poskočení o 36 exp nahoru (pak ovšem zase konec). Jak mám postoupit na lvl 10, když na středních už to nejde a na zahnutých to ještě nejde?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: keramika
mno, jsou až za pokřivenýma ale zkusímNalkanar wrote:zkus velké
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: keramika
jo nejak je tam jinak napsna ta cena. zkusim to dat presne podle ceny tu obtiznost. Vim, ze je tam u jedne formy prave prehozena pravdepodobnost (nebo penize).
A zase se craftí...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: keramika
velké jsou jednodušší na výrobu než zahnuté
keramika lvl 16, vím o čem mluvím
keramika lvl 16, vím o čem mluvím
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!