formy
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: formy
Viz:černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 144#p66144
viz poslední řádek jeho příspěvku
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: formy
pardoon-darkvision- wrote:Viz:černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 144#p66144
viz poslední řádek jeho příspěvku
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: formy
ja nevim, kdy to tam Kucik nahraje a preposilat mu co sem kdy a jak udelal.. a tak.. ej to takhle jednodusi rikat predem, a psat na forum je otrava...
A taky by si pak vsichni mysleli, ze ty opravy delal Kucik... a nemel bych tolik prispevku na foru... a Kucik uz jich ma stejne moc, kdyz uz je Dabel .... taky bych chtle byt jako on !
A taky by si pak vsichni mysleli, ze ty opravy delal Kucik... a nemel bych tolik prispevku na foru... a Kucik uz jich ma stejne moc, kdyz uz je Dabel .... taky bych chtle byt jako on !
A zase se craftí...