Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Prometheus »

Je pravda ze AA to OC nema az tak super.Na akrobaciu zabudnite, nema to ako dovednost povolani a ak chcete mat poriadneho AA tak barda tahate len nutnych 10 levelov.To znamena ze ani piesne vam nepomozu.Na desiatom lvl barda vam piesen neprida ani bod do OC teda aspon sa mi zda.
Ale kazdopadne to neznamena ze AA je o nicom, naopak... ale kazde povolanie ma nejake slabe miesto.
Jedine co mi vadi je TO na sip smrti.V praxi takmer nepouzitelne a v PvP uz vobec nie.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Derken- »

Prometheus wrote:Je pravda ze AA to OC nema az tak super.Na akrobaciu zabudnite, nema to ako dovednost povolani a ak chcete mat poriadneho AA tak barda tahate len nutnych 10 levelov.To znamena ze ani piesne vam nepomozu.Na desiatom lvl barda vam piesen neprida ani bod do OC teda aspon sa mi zda.
Ale kazdopadne to neznamena ze AA je o nicom, naopak... ale kazde povolanie ma nejake slabe miesto.
Jedine co mi vadi je TO na sip smrti.V praxi takmer nepouzitelne a v PvP uz vobec nie.
Tak to je snad jasný, že by se to jelo 22/18 či 20/20 ne? Je jasné, že udělat to až na lvl 40 je strastiplná cesta a myslím, ž ejí ještě ani nikdo nedokončil? :) Ale jako vize to je dobré ;). Akrobacii máš, zpíváš si +5 a máš nezapomenutelnost, kouzla nejsou extra sláva, ale něco to už vydrží. AB/dmg máš + 9/10 a s těma lukama co tu jsou to vytáhneš na dost slušnou výši. Útoky máš 4 základ + rapid + haste. Šikovný hráč za použítí called shot si zařídí, aby k němu jednotlivec nedošel. A že by to AC bylo zrovna mizerný, tak to si taky nemyslím.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by -darkvision- »

Tak jsem si to jen tak narychlo postavil s tímto equipem:
boty: +4AC
nahrdelnik: +4AC
oblek: +4AC
helma: +4AC
luk: +4ab
maxla dexa o 12
s hastem (nezakouzlen) to da jeste +1AC a +1ab
Shrnuto podtrzeno:
AC: 54 s ii
AB: 52, s hastem 5útoků / AB: 50, s hastem a rychlou střelbou 6útoků.
Umění: 30+
Akrobacie: 30
Výcvik: 30+
Nevim, ale me se nezda ze to je spatnej build, ci slabej.
Attachments
bard_aa.jpg
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Prometheus »

Nepisal som ze to je slabe povolanie... ci? Reagoval som na to ze sa o AA pisalo ako o ultimatnom povolani ktore je v podstate neporazitelne co je samozrejme blbost.
Neviem ale mne osobne sa povolania lamane pol na pol moc nepacia. To nemas ani poriadneho barda ani poriadneho lucisnika.
Samozrejme postavy cez obratnost daju nakoniec lepsie OC ale to uz hovorime o vysokoepickych postavach. Vycvik 30 je v praxi na nic.A nezapomenutelnost moze dat len epicky bard.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Derken- »

Prometheus wrote:.A nezapomenutelnost moze dat len epicky bard.
Nesouhlasim :), stačí 20 lvl barda.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Prometheus »

Nezapomenutelnost je epicky feat. 20 lvl neni epicky lvl. Ale mozno som niekde noeco prehliadol.
Na wikine to patri k epickym featom... lvl 21 a viac
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by -darkvision- »

Prometheus wrote:Nezapomenutelnost je epicky feat. 20 lvl neni epicky lvl. Ale mozno som niekde noeco prehliadol.
Na wikine to patri k epickym featom... lvl 21 a viac
V tom co sem hore postoval, tak ma i nezapomenutelnost, ano na 30.lvl (20.lvl barda).
Co se tyce vycviku, 32 da na 30.lvl + predmety a tak.
Ale equip je uz na kazdym co uprednostni.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Derken- »

The bard song requirement is specifically the level 20 bard song feat, so this feat cannot be taken with fewer bard levels (but can be taken at bard level 20).
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Prometheus »

Aha jasne uz chapem. Staci epicka postava ne epicky bard... jasne.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Derken- »

Prometheus wrote:Aha jasne uz chapem. Staci epicka postava ne epicky bard... jasne.
Přesně tak.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by Prometheus »

Nechutne... to by som zakazal :lol: (vtip)
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by sandoftime »

Prometheus wrote:Je pravda ze AA to OC nema az tak super.Na akrobaciu zabudnite, nema to ako dovednost povolani a ak chcete mat poriadneho AA tak barda tahate len nutnych 10 levelov.To znamena ze ani piesne vam nepomozu.
taakže OC má samozřejmě lepší než silák s obouruční zbraní, stejně jako silák na meč a štít na tom je hůř než dexter na jednoručku a štít

na akrobacii zapomenout proč? nemůže jí mít maxlou ale to neznamená, že jí furt nemůže mít větší než nějaký plecháč, který to má uplně jako cross class skill, 20 tubmle při čistě deseti elvelech barda dá furt +4 AC a to do levelu 20, kdybych chtěl maxovat AA já, říznu to 11/29, lvl 30 AA je k ničemu, protože AB s lukem už nezvedne, takže výsledné tumble v podmínkách thalie 25, což je +5 AC, to žádný bojovník/wm nedá ani kdyby to rval na max přes cross class skill



písně pomůžou zvýšit už tak velmi dobré AB a na 11. levelu už dává, +2 AC
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by KaTo »

Když jsme ü toho buildění. Moc to OC u AA :lol: - za DEX a akrobacii a písničky - nechvalte. V okamžiku, kdy AA nebojuje 1 vs 1, či je flat-footed (seká do něj někdo jiný, je sražený, zaskočený atd.), má "reálné" OC = nula, nula nic. Zatímco plechovka má "pořád" svoje plechy a štít a Vylepšený útok v obraně, čímž má "reálné" OC oproti AA vyšší. Ale to už je hra s čísílky a "modelovými" situacemi.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by -RoF- »

Uvědom si jednu věc, tohle není singl abys hrál sám. Takže když už stavím lučišníka, tak uvažuju že je to družinová postava. Takže na nějaké 1vs1 nepomýšlím.
AA sem měl na jiném modulu a podpora party skvělá, sice kadence střel 40-60 šípů za minutu, což se při expení pohybovalo kolem 27 toulců, takže spotřeba šípů děs :twisted:
Ale jinak sem vždy říkal, vem trpoša nebo nějakého obranáře, postav za něj 2 AA a je to smrt :D

Pravda tady sem taky chtěl jet AA, ale prostě kombinace 7zaklínač/10rdd/23AA s devastem na luk, tady nedám no :roll:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Tajemný lučištník vs pravidlo dual class

Post by nomis_b »

no tak to rovnou staci uz jen prejmenovat, jak si postavit dobreho AA.

Takez je asi cas ukoncit tuhle diskuzi a jen konstatovat:
na AA se nic menit v brzke dobe nehodla "tecka"
A zase se craftí...
Locked