Zlatník
Re: Zlatník
Tak ted nechápu logiku výroby.
Byl sem 13 lvl zlatník, dělám stinovku s rubínem a s granátem - výroba skákala po 1,5 - 2%.
Ted sem 15 lvl zlatník, pokračuju ve výrobě toho samého výrobku - výroba skáče po 0,1-0,3%.
To tak má být, že čím vyšší lvl, tím pomalejc vyrábím? Proč? Čekal bych že to půjde opačně.
Byl sem 13 lvl zlatník, dělám stinovku s rubínem a s granátem - výroba skákala po 1,5 - 2%.
Ted sem 15 lvl zlatník, pokračuju ve výrobě toho samého výrobku - výroba skáče po 0,1-0,3%.
To tak má být, že čím vyšší lvl, tím pomalejc vyrábím? Proč? Čekal bych že to půjde opačně.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Nepoužíváš už náhodou větší poměr smíchání ?-RoF- wrote:Tak ted nechápu logiku výroby.
Byl sem 13 lvl zlatník, dělám stinovku s rubínem a s granátem - výroba skákala po 1,5 - 2%.
Ted sem 15 lvl zlatník, pokračuju ve výrobě toho samého výrobku - výroba skáče po 0,1-0,3%.
To tak má být, že čím vyšší lvl, tím pomalejc vyrábím? Proč? Čekal bych že to půjde opačně.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Zlatník
No jo vyskočily mi procenta. Ale tohle bylo u jednoho výrobku a tam bylo furt 160%.de Aers wrote:Nepoužíváš už náhodou větší poměr smíchání ?-RoF- wrote:Tak ted nechápu logiku výroby.
Byl sem 13 lvl zlatník, dělám stinovku s rubínem a s granátem - výroba skákala po 1,5 - 2%.
Ted sem 15 lvl zlatník, pokračuju ve výrobě toho samého výrobku - výroba skáče po 0,1-0,3%.
To tak má být, že čím vyšší lvl, tím pomalejc vyrábím? Proč? Čekal bych že to půjde opačně.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Jestli ti poskočily během výroby toho výrobku, tak se to už automaticky započítalo jako 180%-RoF- wrote:No jo vyskočily mi procenta. Ale tohle bylo u jednoho výrobku a tam bylo furt 160%.de Aers wrote:Nepoužíváš už náhodou větší poměr smíchání ?-RoF- wrote:Tak ted nechápu logiku výroby.
Byl sem 13 lvl zlatník, dělám stinovku s rubínem a s granátem - výroba skákala po 1,5 - 2%.
Ted sem 15 lvl zlatník, pokračuju ve výrobě toho samého výrobku - výroba skáče po 0,1-0,3%.
To tak má být, že čím vyšší lvl, tím pomalejc vyrábím? Proč? Čekal bych že to půjde opačně.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Zlatník
No jo, ale je to prostě divné, začal sem to vyrábět na 13 lvl a skiloval sem na tom craft. Šlo to krásně....naskiloval sem na tom šperku 24 000 xp, jenže jak to přeskočilo na 15 lvl, tak to šlo jak lemra, příto bych čekal že šperk nastavený na 160% se "sám" nepřenastaví.de Aers wrote: Jestli ti poskočily během výroby toho výrobku, tak se to už automaticky započítalo jako 180%
A taky sem myslel že čím vyšší lvl, tím rychlejší výroba, ale jak se zdá tak to neplatí, což mi taky přijde divné.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Vyrábět výrobky ve větším poměru je prostě náročnější.-RoF- wrote:No jo, ale je to prostě divné, začal sem to vyrábět na 13 lvl a skiloval sem na tom craft. Šlo to krásně....naskiloval sem na tom šperku 24 000 xp, jenže jak to přeskočilo na 15 lvl, tak to šlo jak lemra, příto bych čekal že šperk nastavený na 160% se "sám" nepřenastaví.de Aers wrote: Jestli ti poskočily během výroby toho výrobku, tak se to už automaticky započítalo jako 180%
A taky sem myslel že čím vyšší lvl, tím rychlejší výroba, ale jak se zdá tak to neplatí, což mi taky přijde divné.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Zlatník
Ach jo....
Tak mám zase připomínky.
Potvrzuje se mi že hráči zlatníci neudělají lepší šperky jak NPC. Bude se tohle řešit?
Asi bych nechal NPC prostě jen šperky s jednou vlastností max +4 a vyšší cena jak od hráče. Jinak se nepodpoří obchod mezi postavama.
Dále, bylo psáno, že rozložení použitelnosti šperků bude do většího rozsahu lvlu, např. že některé věci použije postava až na 25 lvlu a výš. Nic proti, ale ted amutel +4 OC jde používat od 10 lvlu, což je ted krutě nízko. Bude se řešit i tohle?
Dále nešlo by nějak upravit, že čím vyšší lvl, tím bude výroba rychlejší? Ne moc, ale aspon trochu.
Díky za odpovědi
Tak mám zase připomínky.
Potvrzuje se mi že hráči zlatníci neudělají lepší šperky jak NPC. Bude se tohle řešit?
Asi bych nechal NPC prostě jen šperky s jednou vlastností max +4 a vyšší cena jak od hráče. Jinak se nepodpoří obchod mezi postavama.
Dále, bylo psáno, že rozložení použitelnosti šperků bude do většího rozsahu lvlu, např. že některé věci použije postava až na 25 lvlu a výš. Nic proti, ale ted amutel +4 OC jde používat od 10 lvlu, což je ted krutě nízko. Bude se řešit i tohle?
Dále nešlo by nějak upravit, že čím vyšší lvl, tím bude výroba rychlejší? Ne moc, ale aspon trochu.
Díky za odpovědi
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Co sa tyka dostupnosti predmetov tak zamer je taky ze v obchodoch budu veci do urcitej vysky (asi 1/3 maxima dostupneho v hre), pak o nieco lepsie veci z craftu (povedzme 2/3 maxima) a najlepsie veci resp maximum dostupne v hre jedine od DM za odmenu v Q.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Zlatník
Až bude fungovat klenotník, tak se předměty u NPC určitě zredukují.
ILR se nastavuje podle ceny předmětu, takže jediná možnost, jak s ním hnout je změnit cenu předmětu. Samozřejmě taky se řešila úprava tabulky s ILR, ale to je změna globálního rázu a pokud se bude dělat, bude se dělat až za dlouho.
ILR se nastavuje podle ceny předmětu, takže jediná možnost, jak s ním hnout je změnit cenu předmětu. Samozřejmě taky se řešila úprava tabulky s ILR, ale to je změna globálního rázu a pokud se bude dělat, bude se dělat až za dlouho.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zlatník
Fajn, ale čím víc se to bude odkládat, tím víc budou mít DM práci s výměnou předmětů.kucik wrote:Až bude fungovat klenotník, tak se předměty u NPC určitě zredukují.
ILR se nastavuje podle ceny předmětu, takže jediná možnost, jak s ním hnout je změnit cenu předmětu. Samozřejmě taky se řešila úprava tabulky s ILR, ale to je změna globálního rázu a pokud se bude dělat, bude se dělat až za dlouho.
A jen tak si říkám, že mě někdo donutí vyměnit si šperky za ty co sou ted a pak mě sejme podtemnák, který si předměty nevyměnil a měl šperky +6+6+5 a +8+6+6
K tomu IRL, ok. Pokud se to plánuje, tak proč ne, já myslel že se to bude dělat hned.
No díky za odpovědi
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Tak tohle se mi moc nezda, vyrobil jsem prsten ze stinovky se smaragdem, naklady cca 180k a byl od 3.lvlu (nevim kde by na to chudak lowik vzal:D)kucik wrote: ILR se nastavuje podle ceny předmětu, takže jediná možnost, jak s ním hnout je změnit cenu předmětu. Samozřejmě taky se řešila úprava tabulky s ILR, ale to je změna globálního rázu a pokud se bude dělat, bude se dělat až za dlouho.
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Zlatník
Verze craftu 02.04.10
U prstenu ze stříbra mi nejde nastavit poměr kamenů 80 a 80%, vždy to přeskočí na 100 a 60%.
Zkoušel sem topaz a alexandrit a alexandrit a fenalop.
U prstenu ze stříbra mi nejde nastavit poměr kamenů 80 a 80%, vždy to přeskočí na 100 a 60%.
Zkoušel sem topaz a alexandrit a alexandrit a fenalop.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Náklady na výrobu se nemusí rovnat hodnotě výrobku. Podobně jako když se v čechách staví dálnice.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zlatník
Asi vím čím to je. Blbne mi to od doby, co můžu dělat šperky 180%-RoF- wrote:Verze craftu 02.04.10
U prstenu ze stříbra mi nejde nastavit poměr kamenů 80 a 80%, vždy to přeskočí na 100 a 60%.
Zkoušel sem topaz a alexandrit a alexandrit a fenalop.
Protože když nastavuju % na šperky, tak mi to na vedlejší kámen cpe 100% a bere ho to jako hlavní, což je špatně.
Jsem ted zkoušel amulet z adamantu topaz a fenalop.
nastavil sem hlavní topaz 80% a vedlejší fenalop 40% ....ve výpisu, ale bylo 80% topaz a 100% fenalop. A pak při výrobě mi naskočilo 80%fenalop a 40% topaz....což znamená, že ten stolek sám přehodil nastavení.
Zkusil sem si teda ověřit, jestli se opravdu děje to, co si myslím.
Vybral sem opět adamant amulet a kameny granát a ametyst.
Schválně sem nastavil granát jako vedlejší kámen na 40% a ametyst sem dal hlavní na 80%.....sranda je že ve výpisu bylo 80% ametyst a 100%graná.
Fajn dal sem výrobu a šup naskočilo 100% granát a 20%fametyst.
Takže opět si to přehodilo hlavní a vedlejší kámen a ještě k tomu si to upravilo %.
Takže prosím o opravu.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
Když už někdo umí kovat ze 180% a může tedy kombinovat ve větších poměrech... proč by to neměl využívat ? Ty chceš říct, že když umíš těch 180%... tak se snažíš vykovat plácnu : 100% na 20%... ale to nejde... protože už umíš vyrábět ze 180% to by ti 60% vysublimovalo kamsi... jestli si myslel tohle, tak je to správně jak to funguje. (snad ste to pochopily)
A to nastavování že hlavní část 80% a vedlejší 100% je jasný že nejde... přece nebude mít hlavní část menší poměr než vedlejší...
Uf... sem se rozemlel... snad to někdo pochopil... prostě to takhle funguje v pohodě i v plátnéřině.
A to nastavování že hlavní část 80% a vedlejší 100% je jasný že nejde... přece nebude mít hlavní část menší poměr než vedlejší...
Uf... sem se rozemlel... snad to někdo pochopil... prostě to takhle funguje v pohodě i v plátnéřině.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."