Nevím nevím, je to trošku jiný styl co hraju. Ale zahraju ti klidně tohle: http://www.youtube.com/watch?v=ztk1V4utYdA-RoF- wrote:A kdo zná Garyho Moora?Má dobré písničky
PS: Missaku naučíš se tohle?![]()
Gary Moore - Spanish Guitar
BTW: Koukejte na toho bassáka jaký je to na podiu divný opičák a jak se při tom solu tváří jako kdyby tlačil na WC.
EDIT: Nebo je snad libo tohle? Krom té rychlé čísti to umím celý
http://www.youtube.com/watch?v=MVM8DUhdLyo