Přesvědčení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Last edited by Jose on 14:52 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Přesvědčení

Post by sandoftime »

Já se ti divím Jose že tě baví se tu rozčilovat :) z toho co vím ti dám jednu malou neškodnou radu

přesvědčení ti nemůže nabourat build, nemáš class které je na ose good/evil závislé

tedy... hraj si to jak chceš ;) to co máš napsáno v přesvědčení ti může být uplně putna.. a když někoho baví ti s tím vekslovat no tak ať si veksluje, ignoruj to

aspoň takhle bych to udělal já
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Last edited by Jose on 14:52 18. Apr 2010, edited 2 times in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Přesvědčení

Post by Sobik »

Jose wrote:Jde o princip. Si vem, ze by to udelali palachovi.
Pokud by palach někoho přepadl, je to jeho blbost. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Přesvědčení

Post by DenGrasse »

Jose wrote: byste si taky měli uvědomit, že hodnotíte titěrnou výseč z života Kate. Proč Kate nedostala body za dobrý skutky? Myslim, že desetina přesvědčení a to ještě s rozporným výkladem věci je dost silný kafe. Nehledě na to, že nikoho nezabila.
Když tě u deseti dobrejch skutků nikdo neuvidí, nemůže ti za ně nikdo nic dát. Možná je blbý že tě vidí u toho jednoho špatného, ale to se prostě může stát. A navíc, dobré skutky se u dobré postavy očekávají, zatímco zlé nikoli.
Každý svět má nějak nastavené hodnocení a přístup k přesvědčení. Jednou mi na americkém NWN serveru DM snížil přesvědčení ke zlu za to, že jsem někoho s postavou vyléčil. Dost mě to překvapilo, navíc jsem byl chaoticky good postava, tak jsem septal proč a řekli mi, že jsem vyléčil známého orka a rváče a tím jsem přispěl k obecné míře zla. Nu, vysvětlení podivné, ale budiž. Chci tím ilustrovat, že každý server si může nastavit svá pravidla pro přesvědčení podle svého a hráči se tomu jaksi musí přizpůsobit - nikoli naopak. Samozřejmě, hráči mohou v případě, že se to stane, se na DM obrátit a projednat to s ním a vím, že tady na Thalii se vám dostane přímého přístupu, vysvětlení a případně i nápravy, pokud jste byli poškozeni. Nikdo tady vás nechce poškozovat, ale existují nějaká pravidla, která musíme dodržovat, například pravidla obecné slušnosti.
Jose wrote:Nepíšu to tu pro sebe mě je to putna, já tu ani nemusim hrát klidně mi dejte doživotní ban, já to přežiju
nikdo ti tu BAN dát nechce. Dostat na Thalii BAN vyžaduje dlouhodobé úsilí.
Jose wrote:pokud děláte dm měli byste si uvědomit, že s absolutní mocí přichází i absolutní zodpovědnost.
promiň, ale to je hloupost. DM jsou jenom lidi a mají stejné právo dělat chyby jako každý. odpovědnost se projeví třeba tím, že jsou ochotni je pak napravit, ale samozřejmě pokud někdo začne vykřikovat na foru, jací jsou DM nezodpovědní a hrozní a zasedlí na něj, jejich chuť k tomu rapidně klesá. představ si sebe na jejich místě.

Takže to napíšu posté a poznovu: máte-li problém s DM ve hře, nepište to na forum. napište dotyčnému DM PM nebo na ICQ zeptejte se ho, proč to udělal a jaké byly důvody. pokud vás vysvětlení neuspokojí, obraťte se na kucika nebo mně, případně na rejtyho, který je nejvyšší instancí pro server.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přesvědčení

Post by KaTo »

Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?


Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
:lol: :lol: :lol: ..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka! :lol: :lol:
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Přesvědčení

Post by Sobik »

KaTo wrote:
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?


Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
:lol: :lol: :lol: ..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka! :lol: :lol:
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
2 hodiny BK. To je lepší trest, než ban. :D
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Přesvědčení

Post by kucik »

Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
maku wrote:Přesvědčení, které si u postavy zvolíte má odpovídat tomu, co hrajete. Pokud se tak dít nebude, bude docházet k postupné změně. Například - pokud good postava jen tak někoho přepadne - > bude to mít své následky, jelikož to jde proti jejímu přesvědčení. Počet bodů je podle typu "prohřešku proti přesvědčení". Pokud pořád chceš vysvětlení, tak to řeš pomoci PM, nikoliv na foru.
Jose wrote: ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Jose wrote: Pro Maka:
Teda vim, že si to byl ty.
Takze to jakoby vis a nevis? Ja vim, obcas je pro RP hrani potreba trocha schizofrenie, ale nic by se nemelo prehanet.

Kdyby jsi mel problem najit odpoved DM, tak je to druhy prispevek ve vlakne. Tedy ten bezprostredne nasledujici za tvym (prvnim) prispevkem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Přesvědčení

Post by -RoF- »

Jose wrote:DM mají vždy PRAVDU.

EDIT: Jo byl sem kousavej, protože ste mě pěkně nas... a to co tu blekotáte mě štve ještě víc. Nějaky tlachy o tom, jak se přesvědčení muže měnit atd atd. To mě chcete řict, že kdyby toho Vlka nedejbože zabila, že byste ji hodili -85bodů (ke zlu). Buď tu situaci to dmko nesledovalo od začátku a nebo sem asi debil.
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Přesvědčení

Post by de Aers »

-RoF- wrote:
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.
Ty tomu nerozumíš :) On chce ten BAN, který tu dávaj neradi :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Přesvědčení

Post by de Aers »

Jose wrote:Jo to by se ti libilo Aersi ]:->
Mě je to putna.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Přesvědčení

Post by Jose »

.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Locked