Můj pohled na kraft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Můj pohled na kraft

Post by Bahnak »

to craft z pohledu kraftera:
Kovařina a očarování - to že jdou male očarovat málo a velké hodne je z herniho hlediska podle me OK, viz. komentaře výše, v minulem stavu sperkariny i nynejsim se da naboostit na vydrž tak, aby se dal devast prehodit bez problemu. čili velky DMg zustane jen obouručkám, kterých je na servru k videni čim dal tim min...
Zjednodušeni keramiky - už to chtelo, bute to vyvazenejsi
Zlatnik - byl preboostenej, viz. charaktery ktere si diky sperkum pozvedaly atributy na max. a jeste si stihly naboostit OC a savy... ted to bude alespon o tom co kdo preferuje a cemu da prednost pred jinym, pripadne stridani predmetu...
Sití - hlavne at jdou ty rukavky pro monka, na ne lidi nadavaj už dlouho... zbytek OK
(nekdo tu psal neco o koženych zbrojích, souhlas, jsem pro at jsou pouzitelne)
platner - kosmetika, takze defakto nic... tady bych byl spiše pro posilneni craftu, nebot jako valečna plechovka stejne použivam rukavice i botky od sevce (bonusy na odolnost a obratnost)
Truhlarina - trochu oříšek, nej štíty jak už nekdo psal jsou kramek, neni duvod resit stity od truhlare... bud promazat kramek a nebo boostnout truhlare... sipy by chtely do baliku po 10k jako v krame, luky mi prisly OK

Jinak je jasny ze craft ted pujde vseobecne trochu ztuha, zabehnuty lidi si budou muset udelat novy tabule a zmenit mnohdy pristup ke kraftu, u sperkariny a sevcoviny se nam zmenil pomer surovin na jeden vyrobek (podle me dobre, ten nepomer mezi kovanimzbrani/zbrojí a siti/zlatnik byl primo sílený...)

Trpelivost vyresi vse za nas, reakce pomuzou doladit vse... ode mě spokojenost a velke diky Nomisovi za tuny času stravene programovanim... kež by jsme byli stejne pracovití a trpěliví...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by Jose »

ad devast: mozna bych si vzal priklad z kandu a nastavil omezeny pocet devastu. DC bych urcite nesnizoval bo poradny devast ma stejne jen rdd jak psal sando.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

já se tak těším až se objeví WM na dvě kukriny přes sílu s možnými 6ti devasty za kolo...

tak hrozně se na to těším :)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
wooh
Obyvatel
Posts: 113
Joined: 17:13 19. Mar 2010
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by wooh »

sandoftime wrote:já se tak těším až se objeví WM na dvě kukriny přes sílu s možnými 6ti devasty za kolo...

tak hrozně se na to těším :)
Myslím že tu takové už dávno je :D
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Esuliams »

jo drobet jste zaspali. A ty úpravy tohodle jste ještě asi taky nezaznamenali :roll:
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by Jose »

Tak me je to v celku jedno. Devast uz 4roky nepouzivam a kdyz me sejme tak co uz :)
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Můj pohled na kraft

Post by Sobik »

Prosím do očarování a kovařiny už nerejpat, to už je pěkně vyvážený dle mě. :oops:
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

Sobik wrote:Prosím do očarování a kovařiny už nerejpat, to už je pěkně vyvážený dle mě. :oops:
vyvážené...hmm...ale budiž..jen mi je líto té triplicity...
1) 2H zbraně mají zvětšené základní DMG oproti 1H
2) 2H zbraně mají 1,5 x počítánu sílu do DMG
to je všechno málo, co takhle:
3) 2H zbraně musí mít navrch i v elementárním zranění (ať žijí dexteři)

takže ano, do očarování nerejpat, stačí jet na 100 - 120% a to zvládne každý..Podle mě je to nadbytečný craft.

a do krejčoviny co se délky výroby týká, taky nerejpat...šít chrániče z legendární kůže real 7 hodin je naprosto v pohodě
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

černý vlk wrote:a do krejčoviny co se délky výroby týká, taky nerejpat...šít chrániče z legendární kůže real 7 hodin je naprosto v pohodě
Záleží na tobě, jestli ti to za to stojí. Pokud něco chceš, musíš pro to něco obětovat. K tomu všemu, si to můžeš krásně odehrát a nedělat to v jeden den.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

mě se jen líbí jak se tu tým ohání frázemi, že dexaři nebudou výrazně oslabení, když jim z malých zbraní uděláme cosi, co je ekvivalentní mlátit oloupaným banánem

silák s tiny weap (kukri) si bude vesele rozdávat svoje devasty, ukove si kukriny dle libosti a vůbec bude těžit ze všeho co na modulu siláky protěžuje nad ostatní a nějaká element ho moc trápit nebude, zatímco dexaře to odrovná

jen tak dál, zabít originalitu, islák musí být nejsilnější a když ne, tak ho posílíme my, super kampaň :)

ps: k šití přes moudrost se taky nevyjadřuju, musel bych být sprostý
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by KaTo »

sandoftime wrote:...
ps: k šití přes moudrost se taky nevyjadřuju, musel bych být sprostý
*rozesměje se* Mno, je fakt, že když jsem zjistil paradox, že nejschopnější "dodavač" (=zabiják, lovec, stahovač a výrobce) kůží a posléze šič obleků pro craft je "ochránce zvěře" druid :twisted: :twisted: ...tak jsem se musel nastavení šicího craftu "pousmát" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by Jose »

No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Můj pohled na kraft

Post by Sobik »

Jose wrote:No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)

To už je pořešeno absencí štítu: -1 (malý štít +0) až -8 (pavéza +5) AC
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Můj pohled na kraft

Post by Istvan »

Tady kazdej tak vsechno vi. Ja Toho moc nevim a tak bych se rad zeptal, proc jsou zbrane rozdeleny na tri skupiny(v ocarovani)? A tohle uz me nikdo jednou ci dvema rukama uziti nezduvodni. A prosim vynechte poznamky, ze ta ci ona zbran je mensi a tak se tam toho tolik nevejde. Davno se tu resi system, tak nechci slyset zadne trapne okecavani od nejakeho smudlika. Ale zduvodneni pro rovnovahu, nebo jakej je vlastne ted cil.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

Jose wrote:No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)
dlouhou zbraní si udržuješ distanc od soupeře, takže bych dal obouručkám trochu toho AC za štít..ale nejde to udělat, je to napevno...

když zvýhodnění obouručních zbraní, tak ne v prohlubování DMG. Ideální je nechat devast jen velkým zbraním obouručním....

další rýpnutí: když někomu ohnivou dýkou popálím vnitřnosti, udělá ten oheň větší zranění než samotný vpich. Když si vemu kladivo a někomu majznu do hlavy, tak je už vcelku jedno, jestli ho na té kašičce ještě přismahnu ohnivým zraněním, které kladivo má...proto pořád nemůžu překousnout téměř zrušení elementárního zranění na malých zbraní (+2 až +3 max? wow...)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked