Craft podle vlastností
Craft podle vlastností
Napadlo mě: Nebylo by vhodné definovat minimální hodnotu vlastnosti bez boostu (nejlepší by bylo asi 14), aby bylo možné provozovat ten, či onen craft (Kovařina, platneřina - síla, očarovávání - inteligence, atd...)?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Craft podle vlastností
To je zajimavý nápad ale asi ti neprojde - totiž co s postavama co už úplně všechno umí?? 
Re: Craft podle vlastností
Sandře se již o Thalii trochu stýská, ale dokud tu bude v kraftu takový chaos, asi se neobjeví.....rotona wrote:To je zajimavý nápad ale asi ti neprojde - totiž co s postavama co už úplně všechno umí??
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Craft podle vlastností
Sandra není jediná co umí více řemesel.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Craft podle vlastností
To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
Re: Craft podle vlastností
Souhlas, konecne neco srozumitelneho a vystizneho.Bulvic wrote:To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
V posledni dobe neverim co vse se zde napise...
Re: Craft podle vlastností
Já zase nevěřím tomu, co vidim ve hře...Istvan wrote:V posledni dobe neverim co vse se zde napise...
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Craft podle vlastností
Aha pointa je jasná, tu někomu vadí, že hobitka dělá kovařinu a dělá ji líp jak trpoš.....noo joo. Si mohl písnout rovnou
Dle mě systém co je ted, je v pořádku.
Dle mě systém co je ted, je v pořádku.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Craft podle vlastností
Proč zakazovat. Může to zkusit a uvidí zda mu to půjde.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Craft podle vlastností
No popravdě - tady se kde kdo ohání RP ( postava by se neměla modlit na trávě u dílen , v hospodě a ja nevím kde všude) ale to jak vypadá RP když postava s obrovskou silou např trpaslík , vyšívá kytičky do blůzičky a nebo intelektuální mág kope tvrdou horninu? Tím se RP mravokárci a hlasatelé jediného čistého RP vůbec nezatěžují. Ale co *mávne rukou * raději to sem nebudu ani psát ať se na mne někdo ještě nenaštve , a vůbec , nic jste nečetli a hotovo.
Re: Craft podle vlastností
Cheche *tleská* pěkně jim to vracíš. *dělá že to nečetl*rotona wrote:No popravdě - tady se kde kdo ohání RP ( postava by se neměla modlit na trávě u dílen , v hospodě a ja nevím kde všude) ale to jak vypadá RP když postava s obrovskou silou např trpaslík , vyšívá kytičky do blůzičky a nebo intelektuální mág kope tvrdou horninu? Tím se RP mravokárci a hlasatelé jediného čistého RP vůbec nezatěžují. Ale co *mávne rukou * raději to sem nebudu ani psát ať se na mne někdo ještě nenaštve , a vůbec , nic jste nečetli a hotovo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Craft podle vlastností
No nápad je to podle mě skvělej, ale jelikož je na thalii málo hráčů, tak by to zruinovalo craft, protože některá řemesla na sebe navazují. Už vidím jak budu shánět někoho aby mi vyleštil kameny mezi Maximálně 40 hráči, kde bude jen jeden, dva hraci co nebudou mit charisma pod 10 
Trošku to dopilovat a bylo by to opravdu dobrý... jen by se tím možná nacpalo ještě víc lidí do dílen
Trošku to dopilovat a bylo by to opravdu dobrý... jen by se tím možná nacpalo ještě víc lidí do dílen
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft podle vlastností
ne ne. to urcite nebude. Koncept Thalijskyho craftu jako jednu z prvnich myslenek a zakladnich piliru mel, ze pokdu budes sikovnej, a budes chtit do toho sveho PC frut cumet dlouho, tak bude MOZNE se naucit vsechny crafty. To jak to bude tezke a obtizne je jina vec.
Btw jak to ted vypada? umi nekdo po cca 2 letech crftu vsechno? Ani Kora, Ani Sandar vse neumi. a i kdyb yumeli, tak to ekonomiku nijak neruinuje, takze nevidim duvod v tom menit, abychom si odpourali tu MOZNOST ze kazda postava se muze naucit kterykoliv craft.
nebo znate nekoho , kdo opravdu umi vsechny remesla na 20. uroven ? Pochlubte se
jeslti bude dotycna postava chtit, urcite se najde hodne Dm a na pozadani si muze nechat par remesel promazat, at muze craftit zase od startu, aby mela co delat o dlouhych vecerech...
a nemusel asi zakladat novou postavicku, kdyz uz vse umi..
Btw jak to ted vypada? umi nekdo po cca 2 letech crftu vsechno? Ani Kora, Ani Sandar vse neumi. a i kdyb yumeli, tak to ekonomiku nijak neruinuje, takze nevidim duvod v tom menit, abychom si odpourali tu MOZNOST ze kazda postava se muze naucit kterykoliv craft.
nebo znate nekoho , kdo opravdu umi vsechny remesla na 20. uroven ? Pochlubte se
A zase se craftí...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Craft podle vlastností
to už raději zaved možnost nějakých opravdu luxusních zakázek pro ty co mají v koncovém kraftu lvl 20, jakmile toho levelu dosáhne, bude mít možnost třeba jednou za rest ukraftit nějaký konkrétní top předmět pro npc a slušně na tom vydělat, to by bylo zajímavé
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft podle vlastností
jo nejake crafteni na Q sem uz delal, ale pro zakladni vyrobky, protoze to bylo jednoduche. rpo komplexni vyrobky se to stalo tak slozite udelat ten Q, ze uz sem to vzdal a radsi nejdrive dodelam zmeny v Q.sandoftime wrote:to už raději zaved možnost nějakých opravdu luxusních zakázek pro ty co mají v koncovém kraftu lvl 20, jakmile toho levelu dosáhne, bude mít možnost třeba jednou za rest ukraftit nějaký konkrétní top předmět pro npc a slušně na tom vydělat, to by bylo zajímavé
Uvazoval jsem i o nejakem "artefaktovem" crafteni, ale ono je problem, ze kdyz si sezenes vsechno, tak pak by se staly predmety dost beznymi.. jedine s pomoci nejakeho nahodne naleznutelneho "navodu" co sehnat. ale to je slozite skoro jako samostatny craft, takze kdyby nekdy, tak nejdrive tak za rok (pokud se nenahlasi dobrovolnici an pomoc *kouka po okoli* )
A zase se craftí...