Můj pohled na kraft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by Jose »

Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

Jose wrote:Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
no, je vidět, že sis to nikdy nezkoušel ;) dostaneš dýku a pošlem tě proti týkovi, který to umí s obouruční sekerkou ;)


poznámka ke craftu: kdyby úpravy dělal hráč dextrové postavy, tak vím skoro jistě, že by si uvědomoval, co ty úpravy znamenají pro variabilitu postav na servru.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by rotona »

Mně zarazilo že nové craftové věci jsou na poloviční lvly jako uplně stejné staré. Kdo to nepochopil kukne na příkladek: opasek dříve na 17 lvl dnes na 8 lvl Baf :roll: tak to skutečně je - pak se nedivte až tu , nebo že už , by tu běhali malý nabušený Ramba ? My co mame první postavy a nestálou partu si moc nepomůžeme . :?: :idea: :wink:

Joo a proč má překupník nad dílnama zamčenou tu bednu ?????????????????
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Esuliams »

Na první ti neodpovím, ale na druhý jo. Nech to načíst. Otevři obchod a počkej. Ve výpisu se ti objeví, až budeš mít vše obnoveno a překupník otevře bednu.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by pilnik »

to jose: jak si přišel na to že si s obouručákem a sekerou odstup neudržíš?
myslím, že zbytečné tady řešit jaké zbrani devast dát a jaké ne na základě realií. Usmrtit jednou ranou se dá opravdu čímkoliv ať je do vidlička nebo nebo obouručák.Vzlášt když největší zabiják mezi chladnými zbraněmi byl kord.
Jsem pro zachování devastu tak jak je, protože jednak ho není snadné získat a jednak to jedna opravdu silná schopnost valecnika oproti treba magovi kdyz to prevedu na CVC.
Tot muj nazor..
Obuki - ten vod Škopku
Bulvic
Nováček
Posts: 15
Joined: 10:16 17. Aug 2009
Location: Pardubice

Re: Můj pohled na kraft

Post by Bulvic »

Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.

Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

Bulvic wrote:Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.

Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Tohle je dost diskutabilní. Viděl jsem šermovat lidi jak s obouručákem, tak s kordem, šavlí, jednoručkou, krátkým mečem atp... udržet si odstup s obouručákem není tak snadné jak tu popisujete a pokud o něj přijdete, je zle. Tzn. že devast by měla mít jakákoliv zbraň. I hloupá vydlička.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Můj pohled na kraft

Post by Istvan »

Ja bych se rad vratil ke craftu ocarovani a deleni do trech skupin. Beru rozdeleni na dve skupiny jednoruc pouzivane zbrane a zbrane s drzenim dvema rukama. Ale stale zde nevidim dost dobre argumenty na dalsi deleni jednorucnich zbrani.
Neni pravidlo, ze clovek s malou zbrani bude pouzivat dve. Co kdyz chce malou zbran a stit, nebo jen malou zbran a v druhe ruce nic. Rovnou je pocitano s tim, ze kdyz jde o malou zbran budou se pouzivat dve. Zaprve to stoji hodne featu, nemate v ruce ten super stit a mate mensi utok, druha zbran ma i mensi bonus za silu (vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D, NWN).

Abych to zjednodusil, nesouhlasim s delenim do trech skupin.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

Istvan wrote:(vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D,
S tímto naprosto souhlasím.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

si rejpnu do těch řečí o šermu, něco jako obouručák v nwn vůbec není, greatswordy postavy používají jako jedenapůlky a to co se jmenuje bastard není nic než jednoručka s trochu větším zraněním oproti longswordu

ztráta odstupu u jedenapůlky není tak tragická, protože čepel není zdaleka jediná část meče která se dá v boji využít a i ta lze u takového meče použít na velmi krátkou vzdálenost a blablabla... každopádně je to offtopic

ale furt mi nikdo nevymluvil, že tak strašné oslabení malých zbraní je zkrátka jen vyřazení dexterů ze hry, protože je, kukri master na devast a sílu bude mít své dmg ze síly a svůj devast ale dexter má houby

a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by rotona »

:) ano ano souhlas správně sandoftime :wink: já nemohu tím párátkem nic upižlat :)
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Lashek »

sandoftime wrote: a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnat :) .. bohuzel
Rashed - Malý uličník.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

Lashek wrote:
sandoftime wrote: a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnat :) .. bohuzel
ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Lashek »

sandoftime wrote: ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
Rashed - Malý uličník.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

Lashek wrote:
sandoftime wrote: ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
netřeba aby se vyjadřovali...pokud mezi tím blafem tady uvidí nějakou zajímavou myšlenku, tak ji zváží a kvůli tomu se nepotřebují zapojovat do flamu
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked