Můj pohled na kraft
Re: Můj pohled na kraft
Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Můj pohled na kraft
no, je vidět, že sis to nikdy nezkoušelJose wrote:Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
poznámka ke craftu: kdyby úpravy dělal hráč dextrové postavy, tak vím skoro jistě, že by si uvědomoval, co ty úpravy znamenají pro variabilitu postav na servru.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Můj pohled na kraft
Mně zarazilo že nové craftové věci jsou na poloviční lvly jako uplně stejné staré. Kdo to nepochopil kukne na příkladek: opasek dříve na 17 lvl dnes na 8 lvl Baf
tak to skutečně je - pak se nedivte až tu , nebo že už , by tu běhali malý nabušený Ramba ? My co mame první postavy a nestálou partu si moc nepomůžeme .
Joo a proč má překupník nad dílnama zamčenou tu bednu ?????????????????
Joo a proč má překupník nad dílnama zamčenou tu bednu ?????????????????
Re: Můj pohled na kraft
Na první ti neodpovím, ale na druhý jo. Nech to načíst. Otevři obchod a počkej. Ve výpisu se ti objeví, až budeš mít vše obnoveno a překupník otevře bednu.
Re: Můj pohled na kraft
to jose: jak si přišel na to že si s obouručákem a sekerou odstup neudržíš?
myslím, že zbytečné tady řešit jaké zbrani devast dát a jaké ne na základě realií. Usmrtit jednou ranou se dá opravdu čímkoliv ať je do vidlička nebo nebo obouručák.Vzlášt když největší zabiják mezi chladnými zbraněmi byl kord.
Jsem pro zachování devastu tak jak je, protože jednak ho není snadné získat a jednak to jedna opravdu silná schopnost valecnika oproti treba magovi kdyz to prevedu na CVC.
Tot muj nazor..
myslím, že zbytečné tady řešit jaké zbrani devast dát a jaké ne na základě realií. Usmrtit jednou ranou se dá opravdu čímkoliv ať je do vidlička nebo nebo obouručák.Vzlášt když největší zabiják mezi chladnými zbraněmi byl kord.
Jsem pro zachování devastu tak jak je, protože jednak ho není snadné získat a jednak to jedna opravdu silná schopnost valecnika oproti treba magovi kdyz to prevedu na CVC.
Tot muj nazor..
Obuki - ten vod Škopku
Re: Můj pohled na kraft
Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Re: Můj pohled na kraft
Tohle je dost diskutabilní. Viděl jsem šermovat lidi jak s obouručákem, tak s kordem, šavlí, jednoručkou, krátkým mečem atp... udržet si odstup s obouručákem není tak snadné jak tu popisujete a pokud o něj přijdete, je zle. Tzn. že devast by měla mít jakákoliv zbraň. I hloupá vydlička.Bulvic wrote:Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Můj pohled na kraft
Ja bych se rad vratil ke craftu ocarovani a deleni do trech skupin. Beru rozdeleni na dve skupiny jednoruc pouzivane zbrane a zbrane s drzenim dvema rukama. Ale stale zde nevidim dost dobre argumenty na dalsi deleni jednorucnich zbrani.
Neni pravidlo, ze clovek s malou zbrani bude pouzivat dve. Co kdyz chce malou zbran a stit, nebo jen malou zbran a v druhe ruce nic. Rovnou je pocitano s tim, ze kdyz jde o malou zbran budou se pouzivat dve. Zaprve to stoji hodne featu, nemate v ruce ten super stit a mate mensi utok, druha zbran ma i mensi bonus za silu (vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D, NWN).
Abych to zjednodusil, nesouhlasim s delenim do trech skupin.
Neni pravidlo, ze clovek s malou zbrani bude pouzivat dve. Co kdyz chce malou zbran a stit, nebo jen malou zbran a v druhe ruce nic. Rovnou je pocitano s tim, ze kdyz jde o malou zbran budou se pouzivat dve. Zaprve to stoji hodne featu, nemate v ruce ten super stit a mate mensi utok, druha zbran ma i mensi bonus za silu (vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D, NWN).
Abych to zjednodusil, nesouhlasim s delenim do trech skupin.
Re: Můj pohled na kraft
S tímto naprosto souhlasím.Istvan wrote:(vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D,
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Můj pohled na kraft
si rejpnu do těch řečí o šermu, něco jako obouručák v nwn vůbec není, greatswordy postavy používají jako jedenapůlky a to co se jmenuje bastard není nic než jednoručka s trochu větším zraněním oproti longswordu
ztráta odstupu u jedenapůlky není tak tragická, protože čepel není zdaleka jediná část meče která se dá v boji využít a i ta lze u takového meče použít na velmi krátkou vzdálenost a blablabla... každopádně je to offtopic
ale furt mi nikdo nevymluvil, že tak strašné oslabení malých zbraní je zkrátka jen vyřazení dexterů ze hry, protože je, kukri master na devast a sílu bude mít své dmg ze síly a svůj devast ale dexter má houby
a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
ztráta odstupu u jedenapůlky není tak tragická, protože čepel není zdaleka jediná část meče která se dá v boji využít a i ta lze u takového meče použít na velmi krátkou vzdálenost a blablabla... každopádně je to offtopic
ale furt mi nikdo nevymluvil, že tak strašné oslabení malých zbraní je zkrátka jen vyřazení dexterů ze hry, protože je, kukri master na devast a sílu bude mít své dmg ze síly a svůj devast ale dexter má houby
a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Můj pohled na kraft
Re: Můj pohled na kraft
Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnatsandoftime wrote: a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Rashed - Malý uličník.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Můj pohled na kraft
ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlilLashek wrote:Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnatsandoftime wrote: a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril.. bohuzel
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Můj pohled na kraft
Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thaliesandoftime wrote: ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Rashed - Malý uličník.
Re: Můj pohled na kraft
netřeba aby se vyjadřovali...pokud mezi tím blafem tady uvidí nějakou zajímavou myšlenku, tak ji zváží a kvůli tomu se nepotřebují zapojovat do flamuLashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thaliesandoftime wrote: ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)