Výmaz účtu?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Výmaz účtu?

Post by Caehan »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zdali by bylo možné mi smazat účet.
Rád bych si na novém účtu znovu zařídil svoji hlavní postavu - tentokrát i s životopisem, a proto se na Vás v dobré víře, že to usnadní samotný výmaz postav, obracím s touto prosbou...
Byl jsem tu celkem nový, ale už jsem se celkem rozkoukal a myslím, že odteď zvládnu neotravovat kvůli každé kravině.

Samotná otázka tedy ve zjednodušené formě zní: Je to možné? Kdyby ano, co proto musím udělat. :?:

(a ano, je mi jasné, že se postavy již nemažou, ale nevím proč vlastně, tak doufám, že je tohle přijatelná alternativa)

...nebo ještě jinak, je nějaký zásadní problém s tím, že si prostě udělám nový účet a ten starý nebudu používat?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Výmaz účtu?

Post by DenGrasse »

Klidně si zařiď svou hlavní postavu na svém současném účtu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked