Poděkování
Re: Poděkování
Chci poděkovat DM Maku za pěkný Q. Do poslední chvilky nikdo nevěděl jak to dopadne 
Re: Poděkování
děkuji za pěknou hru 
Dil'ardul Zau'ndar- *arogantně si odhrne vlasy z čela a přejede si prstem po okraji korzetu*
Re: Poděkování
Tak já se taky přidávám. Díky Cairone za včerejší Q, křivosko, do kterého se má Kulička málem pěkně zamotala, "výzdobu" jednoho dungu, za přísného elementála ale i za pevné nervy, protože dvakrát spadl server.
Takže trochu schovívavosti od ostatních prosím
Dále ještě chci poděkovat DM maku za spestření návštěvy Prahvozdu, za hoodně naštvaný skředvědy. Joo celkem jsme se báli
ale trpoši ne, ti něco vydržej
Taky se mi líbí ty videa z Podtemna, teď se člověk už opravdu bojí strčit dolů nos, aby o něj nepřišel
Noo a ještě Sobikovi, bez něho by ta trpasličí parta ani nebyla. Jo a buď na Agrilku hodnej, nebo se rozvede. Ogarů je hodně
Dále ještě chci poděkovat DM maku za spestření návštěvy Prahvozdu, za hoodně naštvaný skředvědy. Joo celkem jsme se báli
Noo a ještě Sobikovi, bez něho by ta trpasličí parta ani nebyla. Jo a buď na Agrilku hodnej, nebo se rozvede. Ogarů je hodně
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Poděkování
CHtěl bych poděkovat DM za Q do kterého jsem se připlet po cestě do karathy. On chudinka bandita snažící se přepadnout Sheie, kterej nevěděl, že mu za zády ve stínu stojí další 3 mnohem evil postavy než si sám dokáže představit byl tak vtipnej, že sem se málem skácel ze židle 
A jak pak stál nahej u propasti s napnutym lukem těsne u hlavy byl moment k popukání. Diky DM! Konečně sem potkal nějakej Q.
A jak pak stál nahej u propasti s napnutym lukem těsne u hlavy byl moment k popukání. Diky DM! Konečně sem potkal nějakej Q.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
Re: Poděkování
Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu
) a Hunnehovi za účast. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poděkování
Velke díky hráči co má Kate Orre, jak krásně zahrál výmaz mozku a hráčce Jogobello za asistenci 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Poděkování
My se samozřejmě přidáváme. (Jak Hunnreh, tak i já)Sobik wrote:Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu) a Hunnehovi za účast.
Hned na začátku mě dostal tiefling, který nemohl rozdýchat návštěvu milých trolobijců v Ivory. Nejspíš mu došli slova po tak krásném pozdravu.
On byl asi šok i pro ty ostatní co nás pak potkali v Dorenském hvozdě, hlavně pro toho jednoho elfa.
Velký dík patří Caironovi, jakožto průvodci Khar Durnem, slušelo mu to i jako trpaslici, která okouzlila Ghorina, ale i jako hrdému a mocnému králi trpaslíků.
Díky i Daanrimu za krásné sepsání reálií trpaslíků. Četla jsem je znovu a musím se říct hezké počtení.
A na závěr velké uznání pro tvůrce trpasličího města, protože je nádherný a obrovský.
P.S Nevím kde Agrila nechala před půl stoletím oči, ti obránci v Khar Durnu...
Re: Poděkování
Chci poděkovat za zajímavý charakter postavě Vendia a za pěknou hru s ní. Také za Kioshiho a Lionelovi ( snad to píšu dobře ).
Také za zajímavou hru těhotné Aasimarce a jejímu druhovi.
A všem dalším hráčům, kteří potkali mou postavu a snaží se o RP hru.
Také za zajímavou hru těhotné Aasimarce a jejímu druhovi.
A všem dalším hráčům, kteří potkali mou postavu a snaží se o RP hru.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Děkuji všem dítkám černých srdcí, duergarům a tomu zlobivému koboltovy za hru. Je to tam dole s váma moc fajn.
A ještě díky DM Maku, že se tam o nás tak pěkně stará 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Poděkování
Chtěla bych poděkovat tomu neznamemu co zakřičel že bude restart , vůbec jsem s ním nepočítala prostě jaksi zaspala a myslela si že je stale 13 hodin , ano byl to restart ve 14 hodin a ja stihla vytahnout luk z pracovního stolu . Diky
Re: Poděkování
Hehe dík za netradiční spestřední u banditů v Alwu. Ti banditi po Arii šli jak vosy po medu......opravdu ji chtěli zabít? 
No naštěstí to zvládla a pro mě to bylo spestření při lovu na vzácné poklady.
Tsss a ne že se to bude opakovat DMka.....jednou je to pěkné, ale pokaždé, to bych vás asi zakousl
No naštěstí to zvládla a pro mě to bylo spestření při lovu na vzácné poklady.
Tsss a ne že se to bude opakovat DMka.....jednou je to pěkné, ale pokaždé, to bych vás asi zakousl
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
zdravit, ďakovat DM za spestrenie v jaskyňa, len škoda že teraz na Thalia neprísť aspoň mesiac a další mesiac dohánať čo stratiť, ale byť to moja vina, nevedieť ako to tu fungovať
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
Re: Poděkování
Po dlouhý době mě to sem zase nutí napsat.
Skvělí včera byli ti mega štíři, co pásl na poušti Cairon. Po deseti minutách jsem myslela, že tam zůstaneme stát napořád
(připomělo mi to film Souboj titánů). Pořád překvapuješ
jen aby nám to ti trpošci vydrželi.
(Navíc jsme moc rádi, že ses nás ujal a šel do toho s námi!)
Pak chci poděkovat svému ingame muži, že mě naverbuje úplně do všeho bez mého souhlasu a dokonce i bez mého vědomí
Sobiku jseš talent!
Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.
A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama)
Skvělí včera byli ti mega štíři, co pásl na poušti Cairon. Po deseti minutách jsem myslela, že tam zůstaneme stát napořád
(Navíc jsme moc rádi, že ses nás ujal a šel do toho s námi!)
Pak chci poděkovat svému ingame muži, že mě naverbuje úplně do všeho bez mého souhlasu a dokonce i bez mého vědomí
Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.
A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama)
Re: Poděkování
takový maličkosti...to nestojí za zmínkuEsuliams wrote: Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.
blázníš! já to vyhledávámEsuliams wrote: A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Poděkování
chlapci s dámo chovatelé koní...děkuji za super zábavu
ani nevíte jak je super, jenom stát, poslouchat a bavit se
ani nevíte jak je super, jenom stát, poslouchat a bavit se
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche