Ok, dík, zkusím vyhledat.kucik wrote:Nedela. Zatim. Je to napsany na webu.
Zmizel mi kůň
Re: Zmizel mi kůň
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Zmizel mi kůň
jo takhle jo =) ale ani jeden nacpanej, tak jsem to myslela =)-RoF- wrote:Auril jistě má body v jízdě na koni, páč ten skill je přes obratnosta ta se tam počítá.
No kdoví co tu rychlost ovlivnuje.
pchemaku wrote:Tak Auril..myslím, že je čas to přiznat... Příště nepoužívat ty ostruhy
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Zmizel mi kůň
nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo
.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Zmizel mi kůň
Když z něj sesedneš, že pujdeš někam dál ještě sám pěšky dáváš mu příkaz : nechat na místě ?tao kan wrote:nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo.
Protože to se mi stalo málokdy, že se mi objevil na lodi.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Zmizel mi kůň
Já teda moc nechápu, proč se tam teleportuje. Si toho koně necháváš v přístavu? Já vim, že jsem tam dělal něco na přepravu koní, ale už moc nevim, jak to bylo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zmizel mi kůň
cus...zmizel me kun.. nechaval jsme ho pred ivory u hrbitova.. lognul jsme a kun tam nebyl
Scrio
Thenesen
Thenesen
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zmizel mi kůň
U Ivory ho nekdo mohl zabit.. obzvlaste u hrbitova, pokdu byl trosku dale od strazi... obcas se tam pohybuje dost drowu...
A zase se craftí...
Re: Zmizel mi kůň
a nejen drowove,par hracu se tim dost bavi,zabijenim koni
me samotny kdysi jeden hrac bezduvodne bez rp napadl kone u Ivorskyho hrbitova,stacil jednu ranu na tezce ranen,hned jak sem si toho vsimla,tak me na nej ta jedna rana stacila
radim hracum co si kone nemohou jen tak dovolit atd. nenechavejte sve kone mimo mesta a nenechavejte je u kanalu,muze z nich neco vylezt a konika vam ukousat,uz sem to videla...........
a casto se taky stava,ze zmizi kun kdyz ho vedete pres prechod,na dalsi lokaci nedate znovu "vzit kone sebou" a prevedete ho pres dalsi prechod,tak na dalsi lokaci proste zmizi..................takze bud pres prechody nasednete na kone nebo davejte co kazdou lokaci povel "vzit kone sebou"
a pro ty,co nechavaji sve kone pred dungeonama upozornuju,ze mit konsky jatka byl vzdycky muj sen
me samotny kdysi jeden hrac bezduvodne bez rp napadl kone u Ivorskyho hrbitova,stacil jednu ranu na tezce ranen,hned jak sem si toho vsimla,tak me na nej ta jedna rana stacila
radim hracum co si kone nemohou jen tak dovolit atd. nenechavejte sve kone mimo mesta a nenechavejte je u kanalu,muze z nich neco vylezt a konika vam ukousat,uz sem to videla...........
a casto se taky stava,ze zmizi kun kdyz ho vedete pres prechod,na dalsi lokaci nedate znovu "vzit kone sebou" a prevedete ho pres dalsi prechod,tak na dalsi lokaci proste zmizi..................takze bud pres prechody nasednete na kone nebo davejte co kazdou lokaci povel "vzit kone sebou"
a pro ty,co nechavaji sve kone pred dungeonama upozornuju,ze mit konsky jatka byl vzdycky muj sen
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Zmizel mi kůň
kone jsem nechaval pod hradbou ivory... takze kdyby ho nekdo zabil straze by to na 1000% videli...
dozvedel jsme se ze prej kun po mojim odlogu hned zmizel
dozvedel jsme se ze prej kun po mojim odlogu hned zmizel
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: Zmizel mi kůň
Co jsem koukal tak pri odlogu kone zmizej s postavou apri loguse znovu s ni obevej
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Zmizel mi kůň
No já mám pocit,že kůň je vázaný na acc,protože jsem logla jinou postavu a kůň té předchozí tam stál. Zajímalo by mě něco co se netýká přimo koně,ale mazlíka co si člověk koupí....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit". Tak nevím kde jinde by měli být mazlíci v bezpečí než ve městě....jo a ještě mula a koupený mazel se nedají mít společně.
Pardon za offtopic,ale přijde mi zbytečný zakládat nový.
Pardon za offtopic,ale přijde mi zbytečný zakládat nový.
Re: Zmizel mi kůň
Před craftery bažící po novém a lepším peří pro výrobu ještě lepších letek šípů neochráníš jakéhokoliv papouškaWhite wolf wrote:....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit".
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zmizel mi kůň
No to asi těžko, když truhlařina pořád nefunguje
Leda by si dělali zásoby peří dopředu.
Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka 
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Zmizel mi kůň
V dílně v Karathe?:P Myslela jsem to vážně.....to je běžný zabíjet mazlíka ve městě páč pokud ano pak je celej ten nápad naprd,že jo .....napadá mě ještě možnost jiná a to,že mi ho zabily přímo NPC protože už se mi stalo,že mi to padlo s mulou za zadkem a ejhle po logu byla moje mula atakována nejen stráží,ale i vlastníkem oné muly.Muthor6 wrote:No to asi těžko, když truhlařina pořád nefungujeLeda by si dělali zásoby peří dopředu.
Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Zmizel mi kůň
Prosila bych o vyhledání poníka jménem Štístko,který mi zmizel následkem pádu modulu při cestě do Alwarielu. Dík