S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..Krata wrote:..
Stájník
Re: Stájník
Re: Stájník
*mrmlá* ...já chci jízdní medvědy pro druidy!maku wrote:S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..Krata wrote:..
P.S.
Paladin má koně jako sumonna a když restne, tak se odvolá nebo ho má jako přítelíčka - je trvalý, dokud nexne? (nikdy sem ty ZD šmejdy s pravítkem v *píp* nehrál, tak se ptám ze zvědavosti
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Stájník
Aneb omezte všechny (p.s. jen to moje nechte). O ničem jiném to opravdu není. Každý má svoje, nechejme to tak.
Re: Stájník
Tady jde spíše o to, jak se daný paladin chová ke svému koni a jak to hraje. O ničem jiném to není.maku wrote:Aneb omezte všechny (p.s. jen to moje nechte). O ničem jiném to opravdu není. Každý má svoje, nechejme to tak.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Stájník
To jistě. Hraní paladina vyžaduje jistou míru herní vyspělosti. Paladin by navíc měl respektovat zákony a je tudíž možné ho postihnout, pokud to nedělá.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Stájník
kdyz si odpocines tak kun zustane podobne jako pritelicek, kdyz kone vyhodis z party a po restnuti vyvolas noveho, lze mit pozdeji v parte dva kone ( a jde i vic) a ty vyuzit v bojiKaTo wrote:*mrmlá* ...já chci jízdní medvědy pro druidy!maku wrote:S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..Krata wrote:..
P.S.
Paladin má koně jako sumonna a když restne, tak se odvolá nebo ho má jako přítelíčka - je trvalý, dokud nexne? (nikdy sem ty ZD šmejdy s pravítkem v *píp* nehrál, tak se ptám ze zvědavosti)
jsou silnejsi nez jakykoliv druidsky/hranicarsky pritelicek
nejdou nakrmit a tim vylecit ale v otmhle jsou tady osekani i hranicar/druid takze...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Stájník
Paladin by se měl dle mého hrát hlavně se souhlasem DM. Je to snad nejobtížnější charakter a myslím si také, že by mohla být na phoru nebo na stránkách nějaká rada. Vypsané některé charakterové rysy a také by tam možná mohlo být uvedený nějaký příklad pro představu, třeba toho, co by paladin nikdy neudělal a za co by mu mělo být odebráno ,,paladinství.´´DenGrasse wrote:To jistě. Hraní paladina vyžaduje jistou míru herní vyspělosti. Paladin by navíc měl respektovat zákony a je tudíž možné ho postihnout, pokud to nedělá.
Dodatek: To znamená, že za paladina by měl hrát hráč, který nepotřebuje číst podobné topici, protože jsou mu tyto věci jasné.
Sry za OT.
Last edited by efu_redo on 18:49 27. Apr 2010, edited 1 time in total.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Stájník
tady jde o to jak paladinsky kone vsem kazej hru diky lagum co diky nim vznikaji, nedej boze aby vyjela nekam armada, ktera je z pulky plna paladinu
vsichni se tu vztekate kvuli blbejm vlcim kozkam na zemi, ale kdyz se ukaze prstem na jineho a vetsiho vinika..
no asi tak
vsichni se tu vztekate kvuli blbejm vlcim kozkam na zemi, ale kdyz se ukaze prstem na jineho a vetsiho vinika..
no asi tak
nwn
Re: Stájník
- ještě nikdy mi to u paladina na koni nelaglo
- tím "všem" si nejsem jistý, tobe určite - všem určitě ne
*zaprasení serveru a jeho pád (kůže atd) => pád pro všechny
*někomu se lagne hra, když kolem něj profrčí paladin na oři => chvilkový problém prouze pro dotyčného
V tom je rozdíl, ne?
Že to části hráčům laguje u paladinského oře je sice nepříjemné, stejně tak se ovšem můžou ozvat další, že jim například hra laguje při kouzlu "bouře odplaty" (nebo jak se to vlastne jmenuje - což je třeba i můj případ) - proto to kouzlo zrušíme?
- tím "všem" si nejsem jistý, tobe určite - všem určitě ne
*zaprasení serveru a jeho pád (kůže atd) => pád pro všechny
*někomu se lagne hra, když kolem něj profrčí paladin na oři => chvilkový problém prouze pro dotyčného
V tom je rozdíl, ne?
Že to části hráčům laguje u paladinského oře je sice nepříjemné, stejně tak se ovšem můžou ozvat další, že jim například hra laguje při kouzlu "bouře odplaty" (nebo jak se to vlastne jmenuje - což je třeba i můj případ) - proto to kouzlo zrušíme?
Re: Stájník
Prosímtě Luelle, nemůžeš oddálit stavbu? Chybí mi 4976 desek a 237 za den jich nezvládnu. Nehledě na to, že musím sehnat ještě 2 488 000 na mořidla. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Stájník
prosím tě =)))
sežen si další pomocníky..navíc.. stavba se bude klidně oddlavoat..víš, jak to ve stavebnictví chodí
sežen si další pomocníky..navíc.. stavba se bude klidně oddlavoat..víš, jak to ve stavebnictví chodí
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Stájník
Cheche, musí se zapojit Ghorin, ten může zafinancovat půlku nákladů... Pokud obětuje veškerý svůj majetek. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Stájník
radši hvězdičkujte než cokoliv jiného.... a říkala jsem ti at se na desky vykašleš dokud nebude hotová ta spešl bedna od kucika
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Stájník
Jakože už bych na tom měl začít dělat? Chmmm.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Stájník
žasnu nad tvým postřehemkucik wrote:Jakože už bych na tom měl začít dělat? Chmmm.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche