uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmi
to Bahnak: dvě zbraně nemá cenu zkoušet, dokud si nejsi jistý každou rukou zvlášť a ono i naučit se jednoruč s rukou která není dominantní zaslouží poklonu
Katany
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Katany
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Katany
Takže bych prosil jedničku a dvojkusandoftime wrote:uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmi
.
Re: Katany
jestli myslíš sands of time a warrior within jako to myslel, tak tam mášNalkanar wrote:Takže bych prosil jedničku a dvojkusandoftime wrote:uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmia teď mi řekni kde má sakra dvě zbraně
![]()
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Katany
pouze odpověděl blbou poznámkou na tvou blbou poznámku ty kultivovanče (opak barbara, nejspíš)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!