Výměna Itemů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Dečka »

Jinak, hůl jako item má 50 nábojů, to se dávalo na všechny nové předměty plošně a pak předpokládám tým řešil vzhledem užitečnosti daného kouzla a ceny předmětu, kolik nábojů bude stát zrovna to či ono kouzlo a tady to (pokud si dobře vzpomínám a nejsem si uplně jist) bylo zrovna 2 náboje/použití jak pro předtuchu tak pro plášt. Takže ano, jednou si dáš plášt a máš 48 nábojů.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by kucik »

Tak tak. Dobijeni bude. Az bude, tak bude nejspis pobliz magickejch instituci. Neznam ale jeste doresenou jeho cenovou politiku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Esuliams »

Co itemy uložený v trezorech? Budou nějak kontrolovány?
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: Výměna Itemů

Post by Lenulasek »

Výměna? U mě spokojenost. Jen škoda, že tam v té lokaci není přístup do banky :) to by byli nákupy.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

no, rukavice +5 AB s +5 DMG, 2d8 sonic + 4 obratnost vyměněny za +5 AB bez dmg základního jen +1d6 oheň...rukavice tedy nebudou adekvátní ke zbraním? (tedy +5 AB + 5 DMG 1d6 fire)

jinak jsem celkem spokojený, kleslo mi sice AC o 8, savy o 13 a DMG rapidně tedy (na dextaře snížení o 11 a za sílu o 3 je hodně), reukdce pryč, bonus na výcvik pryč (sráží skoro všechno teď)...ale co...nějak to půjde..

díky DM teamu za shovívavý přístup...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Výměna Itemů

Post by de Aers »

To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Výměna Itemů - Sandra prosí DM

Post by monstera »

Nejprve prosím o informace - kde je ta výměna prováděna ?
Dále prosím některého DM, aby se mi ozval, kdy na mne bude mít čas.
A kromě toho prosím, aby raději než nové předměty Sandra dostala náhradou suroviny které k výrobě toho kterého itemu potřebovala, peněžní náhradu vysoce kvalifikované práce je ochotna oželet....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Dečka »

de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
Pokud jsem se doslechl dobře, tak se oholí jen dexterum roby, jinak zbroje zustávaj.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Výměna Itemů

Post by Bahnak »

no tak, lidi, nebojte se toho porad jak čert kříže, Rejty říkal že bude ve hře od 22:00 takže předpokládám že to už zase jede. Pamatujte že se to dělá kvůli nám, kvůli vyváženosti a toho aby se vše dobře dostalo do správných kolejí. DMka vám rády pomohou a zodpoví všechny dotazy přímo. Hlavně klid, nikdo vás nechce okrást, naopak.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by rotona »

Já osobně jsem krajně nespokojena . To co jsem měsíce pečlivě kombinovala abych posílila moudrost, obratnost a odolnost, jsem šmahem ztratila.
Přišla jsem o 50Hp (života) o posílení moudrosti a udržela na stejné urovni OC .
Přišla jsem asi i o velkou část těžce opravdu těžce našetřených peněz, kdy jsem musela zpočátku brzo vstávat abych chytla lukrativní donášku balíků , poté natahovat si budíka abych pobrala bossy v Krynských horách. Ty statísíce zlatých jsem nenakradla ale poctivě vydělala a dnes skoro o všechno přišla .
Boty - legendarní boty které stojí běžně asi 500 000 zlatých
prsten asi velmistrovský prsten s moudrostí a obratností mne stal u NPC 250 000 zlatých
Rukavice mistrovské na obratnost a odemykáni vlastni vyroby ale i tak min - 40 000
Rukavice mistrovske na obratnost a odpastění také vlastní , to same min 40 000
a za to všechno jsem dostala pouhých 100 000 zl .
Takže nemam peníze , nemám HP , nemam moudrost a tím padem část kouzel , a nemohu nikam než-li kousek od Ivory protože jsem slyšela že jsou posilena zvířata a NPC na serveru .
Holt budu lovit asi hnědé medvedy ale i tak se dá zabavit .
Ne toto není devalvace a když to není devalvace pak zbývá už jen jedno slovo .

Drobček mi ale říkal nič im nepíš lebo .... ale co alespon uvidim jestli měl Drobček pravdu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Rejty »

rotona wrote: Boty - legendarní boty které stojí běžně asi 500 000 zlatých
prsten asi velmistrovský prsten s moudrostí a obratností mne stal u NPC 250 000 zlatých
Rukavice mistrovské na obratnost a odemykáni vlastni vyroby ale i tak min - 40 000
Rukavice mistrovske na obratnost a odpastění také vlastní , to same min 40 000
a za to všechno jsem dostala pouhých 100 000 zl .
Za těch ,,pouhých" 100k sis tam nakoupila nejsilnější věci ze současné palety. Ceny v obchodech v pomocné lokaci neodpovídají ceně předmětů v normálních obchodech. Takže nechápu tu ,,krajní nespokojenost".

*edit: Taky mám rád výkřiky typu ,,jedna paní povídala". Posilovaly se jen určité NPC, ne všechny!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Výměna Itemů

Post by zachy »

černý vlk wrote:
de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Nevim proc? já mám +5 moudrost kapucku z jednoho místa a to mi Rejty nechal :) (jedina vec co mi zbyla z bojove vybavy :D) ale ja jsem spokojeny.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

zachy wrote:
černý vlk wrote:
de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Nevim proc? já mám +5 moudrost kapucku z jednoho místa a to mi Rejty nechal :) (jedina vec co mi zbyla z bojove vybavy :D) ale ja jsem spokojeny.
když tobě nechal +5 kapuci, proč pak mě nenechal +3 kapuci? :cry: :cry:
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Výměna Itemů

Post by Bahnak »

a co to takhle neresit na foru ale zeptat se PMkem dotyčneho DMka, měl asi duvod ne?
Určitě to nebyla pouze kapuce +3, ale mela i jiné vlastnosti ne?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked