du taky sem tuh...byl by fajn tak tejden na spanekjaara wrote:Ja nevim, jdu spat...Kiri wrote:Taky sem vam stava, ze se rano probudite, najite a sli by ste znovas spat??? Nekdo na tohle trpi, pripadne je i spava nemoc. Kdyz uz teda se berou detaily. LOL. jinak zadny navrhy nemam, este sem novej system neprubnul.
Spánek a meditace
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Skromnej navrh
Jasna paka souhlas s tebou... este mam jeden uplne skvelej napadFranta Potůček wrote:Musim rict, ze i tohle se mi zda trochu nevychytane.
I valecnik ma problem v tom, ze dokud nema 60% unavy, spat nemuze a az ma 60% unavy, tak se zpomaly a nemuze s tim nic delat a tahne se jako sliz nekam, kde by se vyspal.
S tim, ze se valecnik opravdu hodne pomalu unavuje je to sice sparavne, ale kdyz se podivam na dusi, tak mam treba 50% unavy. Reknu si dobra, radsi teed nikam nepujdu nez se unavim.. no a to je nekdy tak hodka real casu..
Chtelo by to, aby se dalo spat v dostatecnem predstihu pred zpomalenim, treba 30%, 40% protoze jinak je to takove, no jsem unavenej prominte budu hodinu sedet sam na serveru v hospode, protoze to proste nebudu riskovat, ze men to zpomali v dungeonu.
Dalsi moznost bych videl posunout zpomaleni na 70% nebo 80% unavy..
... co zavect pri spanku (slofiku) od 30-50% - vyleceni jen malo zivotu
a pri tvrdym spanku vod tech 50% - vylecit vsecky zivoty
ted hlavne mluvim vo valecnikach a barbarech kdy se jim zadny kouzla nevobnovujou u prskavek nevim jak to funguje este sem zani nehral
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Coco, spat se muze pri 60% staminy a zpomaleni je az pri 40%, ne? 60% staminy je 40% unavy 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Hh, pujde tam spat jinak
.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.