nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Post by -darkvision- »

efu_redo wrote:
KaTo wrote:
efu_redo wrote:Zkoušel jsem vše u kněze. Obnovu, jed, chorobu...
A nebyl jsi v Hide, to pak kněz akorát schrábne prachy, ale kouzlo na tebe nesešle...?
Chápu, že se snažíte přijít na všechny možnosti, čím to mohlo být, ale až takový retard nejsem. :shock: Snad. :wink:

Ne, nebyl jsem ani v invisu, ani v hidu a dokonce jsem si tím jistý. :mrgreen:

Jsem si na 99,9% že chyba se nestala mezi židlí a počítačem.
Ja mam zkusenost ze i kdyz jsem v invisu a stojim u kneze tak knez sesle, tedy pardon, u nas se jedna o knezky *koukne nahoru zda ho neslysel maku* uff, snad ne.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked