Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Dobrej den týme,
chtel bych se optat jak to je, kdyz zabiju nekoho pres kouzla a mam zaple stinove?
Mam totiz takovej pocit, ze toho cloveka pak nemohu ressnout pres kudlu.
Pokad ho zabije muj summon, tak ten clovek ressnout nejde, oukej, to je celkem pochopujici.
Ale jak to je s tema kouzlama?
chtel bych se optat jak to je, kdyz zabiju nekoho pres kouzla a mam zaple stinove?
Mam totiz takovej pocit, ze toho cloveka pak nemohu ressnout pres kudlu.
Pokad ho zabije muj summon, tak ten clovek ressnout nejde, oukej, to je celkem pochopujici.
Ale jak to je s tema kouzlama?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Pokud si kouzelnik, mas prece jenom jine prostredky, nez jen utocne kouzla na vrazeni protivnika.
napr paralyzu, zkameneni, zmateni, power world stun ...
Ale pokud ho zabijes napr. banshee, prstem smrti, fireballem.. uz nepujde vskrisit.
napr paralyzu, zkameneni, zmateni, power world stun ...
Ale pokud ho zabijes napr. banshee, prstem smrti, fireballem.. uz nepujde vskrisit.
A zase se craftí...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
To je pravda, o tom taky vim - zkameneni, paralyza.
jenze - pokad ho zkamenim, musim ho nejak odkamenit a kdyz neni kouzlo, musim ho necim zabit defakto, abych ho mohl vzkrisit.
Co se tyce paralyzy, je to ok. Ale vznika tu jistá volnost, budu chtit protivnika svazat, on mi bude oponovat ze to nejde kdyz je v paralyze a podobne pripady. Pak kdyz si ho budu chtit odvest do podtemna, nam oboum invis, musim si dat tsko jak jemu tak i sobe, aby jsme se navzajem videli. A zacina to bytio slozitejsi.
Prst smrti, banshee, firebol, řetezak a dalsi ..
- Ano tim protivnika zabijes a nepujde vzkrisit pres kudlu.
Kdyzto bojovnik te zabije 3ranama (příklad), nebo jednou (devastem), pak si te nekam odnese a v poklidu vzkrisi.
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
Ps. Co se tyce omameni ci toho druheho, jejich TO je rekneme tak smesne ze to jsou nevyuzitelna kouzla
jenze - pokad ho zkamenim, musim ho nejak odkamenit a kdyz neni kouzlo, musim ho necim zabit defakto, abych ho mohl vzkrisit.
Co se tyce paralyzy, je to ok. Ale vznika tu jistá volnost, budu chtit protivnika svazat, on mi bude oponovat ze to nejde kdyz je v paralyze a podobne pripady. Pak kdyz si ho budu chtit odvest do podtemna, nam oboum invis, musim si dat tsko jak jemu tak i sobe, aby jsme se navzajem videli. A zacina to bytio slozitejsi.
Prst smrti, banshee, firebol, řetezak a dalsi ..
- Ano tim protivnika zabijes a nepujde vzkrisit pres kudlu.
Kdyzto bojovnik te zabije 3ranama (příklad), nebo jednou (devastem), pak si te nekam odnese a v poklidu vzkrisi.
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
Ps. Co se tyce omameni ci toho druheho, jejich TO je rekneme tak smesne ze to jsou nevyuzitelna kouzla
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
ano TO power world je nijake, protoze je 0 , protoze se jedna o automatiku bez sejvu
a upravy zranujicich kouzel se neplanuji, aby se jimi omracovalo.
a upravy zranujicich kouzel se neplanuji, aby se jimi omracovalo.
A zase se craftí...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Chápu-li dobre ze za pouziti stinovych zraneni (zapnutych) bytost nezabiju ale omracim? A po vypnuti ji zabiju?
Pokad ano, staci mi to jako odpoved na co jsem se ptal, takze diky Nomisi a tyme.
Ted mohu odjet v klidu na vikend pryc
Pokad ano, staci mi to jako odpoved na co jsem se ptal, takze diky Nomisi a tyme.
Ted mohu odjet v klidu na vikend pryc
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
1. Protože by se musela upravit všechna kouzla.-darkvision- wrote:
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
2. Protože je imho kravina, abys ho "omráčil" kvílením baanshee, nebo slovem zabij.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Pokud ji zabijes zbrani na blizku, tak se posoudi zda si mel zapnute/vypnute stinove a dle toho jde/nejde ozivit "stahovacim nozem".
Pokud kouzlis, dela to dle popisu kouzla. Pokud ji kouzlem zabijes, zabijes ji at uz jsi mel, ci nemel zaple stinove.
Pokud kouzlis, dela to dle popisu kouzla. Pokud ji kouzlem zabijes, zabijes ji at uz jsi mel, ci nemel zaple stinove.
A zase se craftí...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Stejna kravina abys ho omracil devastem ci 3ranama od bojovnika.kucik wrote:1. Protože by se musela upravit všechna kouzla.-darkvision- wrote:
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
2. Protože je imho kravina, abys ho "omráčil" kvílením baanshee, nebo slovem zabij.
Kor kdyz bojovnik ti to telo rozseka na maderu, kdyzto kouzlo zabije "dusi" defakto
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
ano jenze bojovnik nema jinou sanci.
(ano , kdyz postavy meli cca 100HP, tka se prepadlao i stylu : srzati a do vezdicek *svazu te*, ale v dobe, kdy neni srazeni postave s 500HP deavsastujici, se to resi jinak no..)
kouzelnik tech sanci ma hodne.. a proc chces jako kouzelnik jen omracovat?? aby si vysychal, nebo si s ni pohral? tak se snaz, aby ti ta obet prezila.
a ono v realu si to predstav, ze nekoho bere valecnik sekerou na plocho: vzit nekoho na plocho je prave ten vyraz v dusi si dat : stinove zraneni
kouzelnik proste nemuze rict, ze mu dusi vysal jen "na oko"
(ano , kdyz postavy meli cca 100HP, tka se prepadlao i stylu : srzati a do vezdicek *svazu te*, ale v dobe, kdy neni srazeni postave s 500HP deavsastujici, se to resi jinak no..)
kouzelnik tech sanci ma hodne.. a proc chces jako kouzelnik jen omracovat?? aby si vysychal, nebo si s ni pohral? tak se snaz, aby ti ta obet prezila.
a ono v realu si to predstav, ze nekoho bere valecnik sekerou na plocho: vzit nekoho na plocho je prave ten vyraz v dusi si dat : stinove zraneni
kouzelnik proste nemuze rict, ze mu dusi vysal jen "na oko"
A zase se craftí...
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Kdyz nekomu hodis zkameneni staci aby tva postava zameditovala a ta uveznena zas bude volna....a myslim ze to funguje aj kdyz se vyspis...ale tim si uz nejsem jistej.....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Zkousel jsi to i s kouzlem magicka strela nebo Isaacova boure strel? U tech tusim driv fungovalo stinove zraneni.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Isaacovka tak funguje včera sem to okusil na vlastní kůži v arénězachy wrote:Zkousel jsi to i s kouzlem magicka strela nebo Isaacova boure strel? U tech tusim driv fungovalo stinove zraneni.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Zas ale možná záleží u jakejch,třeba bigbiovka co sráží u tý by v klidu šlo jako že ho umlátí do bezvědomí.Ale jinak sem stejnýho názoru,je to prostě kontrolovaná energie,ale jen do okamžiku co se vypustí a pak prostě nemilosrdně zabíjí.Luelle wrote:u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Pracka co sráží nedává zranění, prostě tě to shodí na zem a hotovoRadim wrote:Zas ale možná záleží u jakejch,třeba bigbiovka co sráží u tý by v klidu šlo jako že ho umlátí do bezvědomí.Ale jinak sem stejnýho názoru,je to prostě kontrolovaná energie,ale jen do okamžiku co se vypustí a pak prostě nemilosrdně zabíjí.Luelle wrote:u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche