drowske rody

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

drowske rody

Post by v_sude »

Chtel bych se zeptat jak je to s rody u drowu, kdyz si nekdo zaklada novou postavu a je tu novy, jestli si muze zalozit vlastni rod a jestli je proto potreba nejaky urcity pocet hracu a nebo jestli se muze pridat uz k existujicim treba npc rodum nebo pc.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: drowske rody

Post by efu_redo »

v_sude wrote:Chtel bych se zeptat jak je to s rody u drowu, kdyz si nekdo zaklada novou postavu a je tu novy, jestli si muze zalozit vlastni rod a jestli je proto potreba nejaky urcity pocet hracu a nebo jestli se muze pridat uz k existujicim treba npc rodum nebo pc.
Jestli znáš a víš co jsou drowové zač, odpověd znáš. Poptej se raději hrajicích drowů, zda by ses mohl připojit k nim. Hrát sám drowa z nějakého rodu je dost o hubu a tebe to nebude bavit. Lepší je se přidat už do zaběhnutých kolejí.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: drowske rody

Post by nomis_b »

je dobry zacit alespon ve 3 lidech, sehnat si Dm patrona, a pak se da neco resit. Pokud jsi sam, tak to silne nedoporucuji, ale je to mozne..

jinac samozrejme je mozne:
Zacit X lidi se svym prijmenim, najmete si dum v Charaxassu, a chovejte se jako rodina... treba si vas DM a hraci budou vsimat a za par tydnu (kdyz bude jiste, ze tam zustanete) vam nekdo milerad vlastni sekci na foru udela..

to takovy zkraceny navod, jak to nejlepe udelat. Nikdo nebrani si udelat vlastni rod, ale zkusenost dole pravi, ez ne moc rou prezije dlouho, tak aby nebylo XX podfor neexistujicih rodin :D

(Nabarn, Arrknevirr, Pajšlíci.. )
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: drowske rody

Post by kucik »

Pozn.: Rody jsou v Charaxssu pevně dané. Můžeš vytvořit rodinu spadající pod ten který rod.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

Re: drowske rody

Post by v_sude »

A kdyz si zalozim treba drowku slechticnu a mela by mit vlastni rod? to je taky o hubu? a taky jde o to ze by nas bylo vic akorad ze ti ostatni zatim nemaji cas. Takze by se ted zalozil novy ale byla tam jen jedna, dve postavy, pricemz by knezka byla slechtic.
jaky by pak vubec ten rod mel postaveni? mohl by byt treba hned vazalem nejakeho uz existujiciho rodu ikdyz je matrona slechtic?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: drowske rody

Post by kucik »

Doporučuju probrat možnosti s kronikáři.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: drowske rody

Post by efu_redo »

Nooo, když to tak čtu, doporučuju si pořádně zjistit o čem drow je. Co drowové jsou. Přečíst si pořádně reálie a hlavně si pořádně zjistit co drowové jsou zač se vším všudy. Protože mám pocit, že chceš hrát něco o čem příliš mnoho informací a vědomostí nemáš.

Být na tvém místě, až bych si dočetl vše potřebné, poprosil bych někoho jestli bych se nemohl přidat. Hrát to co chceš je vážně těžké.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

Re: drowske rody

Post by v_sude »

ja uz jsem si vsechno precetl a hral jsem drowy uz dlouho predtim na jinych servrech.
Takze zalozit rod jde, ale musi byt vazal jineho rodu. Takze se bud dohodnu s Dm ze bude vazal nejakeho npc a nebo tedy se dohodnu s pc rodem ze bude treba mensi rod pod nimi ok? casem by nas mohlo byt 6-7 hracu.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: drowske rody

Post by Bahnak »

všecko jde když se chce, ale drowove v podtemnu... je to trošku klasika, vždy to bylo takhle: založila se rodina, rodina vzkvetala, pak upadala a pak se rozpustila.
Ono hrát dole není tak lehký jak si někdo myslí, osobně doporučuji přidat se k nějaké zaběhnuté, buď k rozpadajícím se R´rorrokum (nedoporučuji, hrajeme už malokdy, spíše jen občas a pravidelně určitě ne) a nebo Zaundary (doporučuji, je jich teď docela dost a rozkvetaji, a navic všichni dobře hrají).
A pokud mužu vubec něco doporučit tak je to nehrat drowa. Je jich tam vic než dost, spíše doporučuji udělat si otroka nějake rodinky, bude to vic real... Zaundarum chybí otroci jako sul, tak se klidně u nich hlašte, nemyslím že by pár otroků do foroty odmítli...
Jinak tak jak psal Nomisek, případně si dat příjmení jednoho z větších existujících rodů.
Ale je to pak takové divné...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: drowske rody

Post by Nalkanar »

Osobně bych uvítal širší info o drowích rodinách, protože po nějakém hledání jsem moc infa ve hře nenašel (samozřejmě očekávám ve hře, aby povrchňané věděli prd :P ) :D
.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: drowske rody

Post by efu_redo »

Především to chce znát dokonale drowí společenství. Pak je dobré, když se rozhodnu hrát drowa napsat Makuovi a nomisovi. Spíš asi Makuovi, oba drowi hráli a Maku je má řekněme v malíču. Oni vše doplnující informace dodají. Možná ještě kráťa, ten taky hrával za N'abarny.

Rozhodně je ale dobré připojit se k nějaké rodině, která už je rozehrátá. Jak psal bahňák. Užijete si víc zábavy. Nezapomeňte také na to, že vás může snadno rodina co má kořeny převálcovat, a je jedno že jste drowové.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: drowske rody

Post by DenGrasse »

Co kdybyste si napřed přečetli reálie?

http://thalie.pilsfree.cz/narody-podtemna-90.htm

a potoms e případně zeptali konkrétně na to co vám není jasné? namísto "mohl bych se dozvědět více o?" - to je těžký když nevímme, co se chcete dozvědět...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: drowske rody

Post by maku »

Opravdu by pro Vás bylo nejschůdnější se přidat k již existující PC rodině/klanu (Nejlépe Zau'ndar). Ono to teď možná vypadá hezky, máte chuť hrát, bude Vás cca 6 hráčů. To zní krásně. Ale dlouho Vás to bavit nebude (rád bych se pletl), dopadnete pravděpodobně stejně jako mnoho rodin před Vámi. Rodina/klan se 6 hráči, nejdříve bude opravdu hrát všech 6 hráčů. Jaká je ale šance, že to udržíte dlouhodobě? Po opadnutí prvotní euforie budete do hry logovat jak se vam bude chtit. A budete radi, kdyz se sejdete v sestave dvou hráčů a to už pak není moc zábavné. Nakonec zaniknete. Když se přidáte k Zau'ndarům, tak budete kolem sebe mít velký kolektiv hráčů a kdykoliv budete mít chuť hrát, tak je velká šance, že budete mít s kým. Další nevýhoda dvou rodin je to, že k vzájemné interakci z logiky věci nemůže moc docházet. Takže si prostě sami moc nezahrajete. Pokud Vás to bude bavit, tak Vám to rozhodně nebudu vymlouvat. Za sebe ale doporučuju se přidat k fungující rodině/klanu.

Pokud budete trvat na založení vlastní rodiny, tak je třeba si opravdu přečíst realii a respektovat je

Máte vlastně tyhle možnosti tedy:
-přidat se k existující rodině/klanu

-založit si vlastní rodinu (dům) (to bychom se pak dále dohodli na vazalství s rody atd)
-založit si vlastní klan (jaký typ je na vás) (ale pozor - má to některá omezení -> viz. co jsem viděl tu drowku ve hře, tak té se to zrovna týká, ta tam být nemůže)
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: drowske rody

Post by sandoftime »

a jéje, dlaší reklama pro božské zaundary, řekni rovnou, že konkurenční rodina by nezanikla z nezájmu, ale smetli byste jí pod stůl, jak je tu zvykem
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: drowske rody

Post by kucik »

sandoftime wrote:a jéje, dlaší reklama pro božské zaundary, řekni rovnou, že konkurenční rodina by nezanikla z nezájmu, ale smetli byste jí pod stůl, jak je tu zvykem
On někdo nějakou rodinu smetl pod stůl? To jsem asi nějak prošvihnul.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked