drowske rody
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: drowske rody
aale však moc dobře víš že narážím na arkenviry
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: drowske rody
DenGrasse wrote:Co kdybyste si napřed přečetli reálie?
http://thalie.pilsfree.cz/narody-podtemna-90.htm
a potoms e případně zeptali konkrétně na to co vám není jasné? namísto "mohl bych se dozvědět více o?" - to je těžký když nevímme, co se chcete dozvědět...
Tyhle všeobecné informace jsem četl vícekrát (radši), ale představoval jsem si spíše bližší informace k oněm vládnoucím rodům - jaké je rozdělení sil mezi nimi v rámci drowské společnosti, kdo co vlastní a z čeho profituje apod. Příjde mi, že právě o těch hlavních rodech je docela málo informací. Samozřejmě vše v rámci možností toho "co se může postava dozvědět". Ale tak snad každej drow ví, kde začíná čí "území".
.
Re: drowske rody
To vše se dovíš ve hře.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: drowske rody
Ve hře se dá zjistit, že ty rody jsou, že S'Zai vládne a stará se o chrám. Dál akorát tak to, že další vládnoucí rod nemá šanci vzniknout a existují tedy jen vazalské rody.efu_redo wrote:To vše se dovíš ve hře.
EDIT: prostě bych u toho barda trošku rozšířil rozhovor, aby tam něco řekl ke každýmu rodu - např. co ve městě vlastní/mají na pokyn.
.
Re: drowske rody
Vim. Ale ty zas musíš vědět, jak je ta narážka bezpředmětná, když se jim ve skutečnosti nic nestalo. Jen o tom někteří nepřestávají řečnit.sandoftime wrote:aale však moc dobře víš že narážím na arkenviry
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: drowske rody
ale to je přesně ono
přejmenování na zaundary, protoze ty samé postavy jakozto arkenvir by byly nepohodlné, jelikoz by zandarům nemuseli hrát do noty
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: drowske rody
Prosimtě kdo se přejmenoval? Vím o jediné postavě a ta stejně nikdy za Arkenvirr nehrála. Pořád nechápu, o čem mluvíš. Nebo mám spíš pocit, že někdo zaslechl nějaký drb a něco si z toho vydedukoval.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: drowske rody
dear sandoftime, neber to nijak proti tobě nebo agresivně, ale arkenviry nikdo pod stůl nesmetl. Jediné co se kutilo bylo že přišli o domeček, ale ne z duvodu že by ho někdo vypálil, ale protože se zavedlo pravidlo že za domeček se bude platit (viz. třeba domeček Rrorroku) nájem. Jde o nastavení systému aby byl pro všechny stejný. (Uznej že je kravina aby jedna rodinka měla domeček zdarma a druhá za něj platila miliony...)
Jinak arkenviry nikdo nezrušil, nic takového se nikdy k mým uším nedostalo a to ani v offic v podobě zprávy v IC sekci, ani IC ve hře... jen samé doměnky a bludy.
Asi by bylo fajn kdyby tady nějaký DM (nejspíše MAKU) toto buď potvrdil a nebo ti dal někdo za pravdu a sdělil podtemnu že Arkenviři už šli pápá...
Jinak arkenviry nikdo nezrušil, nic takového se nikdy k mým uším nedostalo a to ani v offic v podobě zprávy v IC sekci, ani IC ve hře... jen samé doměnky a bludy.
Asi by bylo fajn kdyby tady nějaký DM (nejspíše MAKU) toto buď potvrdil a nebo ti dal někdo za pravdu a sdělil podtemnu že Arkenviři už šli pápá...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: drowske rody
no tak jo no...
stejně vám nevěřím
stejně vám nevěřím
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: drowske rody
Me uz tady nikdo nebere vazne
Asi udelam nekomu selektivni wipe 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: drowske rody
Nalkanar wrote:Ve hře se dá zjistit, že ty rody jsou, že S'Zai vládne a stará se o chrám. Dál akorát tak to, že další vládnoucí rod nemá šanci vzniknout a existují tedy jen vazalské rody.efu_redo wrote:To vše se dovíš ve hře.
EDIT: prostě bych u toho barda trošku rozšířil rozhovor, aby tam něco řekl ke každýmu rodu - např. co ve městě vlastní/mají na pokyn.
.
Re: drowske rody
třeba jako...zabít všechny tieflingy a aasimary?kucik wrote:Me uz tady nikdo nebere vazneAsi udelam nekomu selektivni wipe
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: drowske rody
No to si musíš zjistit ve hře IC od PC nebo DM... Podtemno nefunguje jako povrch, tzn. nikdo se zbytečně nevykecává. Pokud chceš hrát drowa pak se v rámci přípravy poraď s DM Podtemna nebo Kronikáři a dostaneš požadované informace...Nalkanar wrote:Tak, když jste si vyjasnili hráčské rody, tak bych se vrátil k těm NPC, od kterých se vše odvíjí
pokud možno
řemeslné, obchodnické a válečné/magické klany mohou vznikat a zanikat bez omezení a de facto i bez schválení.
Pomoc DM potřebuješ, pokud zakládáš vznešený dům (vazalský, vládnoucí založit z výkopu nelze, k tomu se musíš dopracovat IG - osobně bych byl pro, aby se ani vazalské domy nedaly zakládat ad hoc, protože to vyžaduje mít kněžku v chrámovém kolegiu a pokud začínáte, tak vám tam DM musí dosadit NPC). Každopádně pak je třeba vyřešit pozici domu v patronských a klientských vazbách - komu slouží, pro koho pracuje a kdo jej zašťiťuje. Bez záštity vládnoucího domu bude kněžka druhý den mrtvá a váš vznešený dům povražděn. O obchodníky, žoldáky a řemeslníky, kteří neokupují místa v chrámu, se nikdo tolik nezajímá.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: drowske rody
přesně...
Pokud se zajímáš o jednotlivé vztahy domů v podemnu a jednotlivých frakcí či klanů nebo rodin, nelze navrhnout nic jiného než: "pojď hrát"
Nemůžu sem a ani nikam jinam napsat nic směrodatného, vše záleží na IC dění, pod palcem to má k dnešnímu datu nejvíce DM MAKU.
Třeba můj Drow se nikdy o politiku a moc nezajímal, jen v pár případech a to jsem byl spíše jen posel či vykonavatel nařízené naší kněžky.
Když se podíváš na IC dění na foru, tak je tam docela dost informací o tom co se momentálně v Charxasu děje a řeší, probíhají teď tahanice o moc se S´Zai ...atd....
Pokud se zajímáš o to ce dělá který rod a v čem se angažuje, musíš to zkoušet IC interakcí s daným domem... Předem upozorňuju že to není nic jednoduchého, jednotlivé rody si nerady nechají šťourat ve svém soukromí...
Jinak bez jakéhokoliv lobbingu: Jděte raději k Zaundarum než zakládat novou famíliji...
Za Rrorroky mluvit nemůžu, neboť hrajeme velmi sporadicky a spíše máme týden kdy se objevíme a týdny kdy ne... U Arkenvirru a N´Barn bys hrál momentálně dost sám. Hodně štěstí s volbou, doporučuji vše předem po PM pořešit s MAKUem, pak nebudeš mít problem. Thats all...
(muj názor, takhle nějak bych to viděl a radil všem, kteří chtějí hrát dole dobré RPG a nechtějí kazit hru DMkum a KRONIKARUM...)
Pokud se zajímáš o jednotlivé vztahy domů v podemnu a jednotlivých frakcí či klanů nebo rodin, nelze navrhnout nic jiného než: "pojď hrát"
Nemůžu sem a ani nikam jinam napsat nic směrodatného, vše záleží na IC dění, pod palcem to má k dnešnímu datu nejvíce DM MAKU.
Třeba můj Drow se nikdy o politiku a moc nezajímal, jen v pár případech a to jsem byl spíše jen posel či vykonavatel nařízené naší kněžky.
Když se podíváš na IC dění na foru, tak je tam docela dost informací o tom co se momentálně v Charxasu děje a řeší, probíhají teď tahanice o moc se S´Zai ...atd....
Pokud se zajímáš o to ce dělá který rod a v čem se angažuje, musíš to zkoušet IC interakcí s daným domem... Předem upozorňuju že to není nic jednoduchého, jednotlivé rody si nerady nechají šťourat ve svém soukromí...
Jinak bez jakéhokoliv lobbingu: Jděte raději k Zaundarum než zakládat novou famíliji...
Za Rrorroky mluvit nemůžu, neboť hrajeme velmi sporadicky a spíše máme týden kdy se objevíme a týdny kdy ne... U Arkenvirru a N´Barn bys hrál momentálně dost sám. Hodně štěstí s volbou, doporučuji vše předem po PM pořešit s MAKUem, pak nebudeš mít problem. Thats all...
(muj názor, takhle nějak bych to viděl a radil všem, kteří chtějí hrát dole dobré RPG a nechtějí kazit hru DMkum a KRONIKARUM...)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: drowske rody
OK, jen mi příjde divné, aby se každý hráč musel radit s DM, když vlastně postava žije před založením nějaký čas v Podtemnu a měla by mít podvědomí o určitých reáliích, které musí mít tím pádem i hráč, který to musí někde získat. Předpokládal jsem, že pro vás bude snazší dát určité základní informace do běžných rozhovorů, ale tak OK.DenGrasse wrote:No to si musíš zjistit ve hře IC od PC nebo DM... Podtemno nefunguje jako povrch, tzn. nikdo se zbytečně nevykecává. Pokud chceš hrát drowa pak se v rámci přípravy poraď s DM Podtemna nebo Kronikáři a dostaneš požadované informace...
.