Ztráta peněz při craftu.
Ztráta peněz při craftu.
Vybíral jsem si v bance 6000 + v inventáři jsem měl cca 1400 u prodejce jsem nakoupil za 2000 potřeby na slévárenství normálka jsem šel craftit a pak koukam a v inventáři jsem měl jen 1600.
Šlo by to nějak dohledat a ty peníze cca 3800 mi nějak vrátit?
Díky za pomoc.
Šlo by to nějak dohledat a ty peníze cca 3800 mi nějak vrátit?
Díky za pomoc.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Ztráta peněz při craftu.
Neokradl tě někdo?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Ztráta peněz při craftu.
Taky mě to napadlo, ale jedinej hráč, co byl nalogovanej v podtemnu byl klerik a pro jistotu jsem se ho i zeptal. Takže tuhle možnost jsem vyloučil.DenGrasse wrote:Neokradl tě někdo?
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Ztráta peněz při craftu.
Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft.kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Ty prachy už asi neuvidim co?
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Ztráta peněz při craftu.
Asi neuvidis. Ber to jako craftovou ztratu no. Ja takhle ztratil jako lowlvl 3k kdyz sem si menil zbroj u barvire a vona padla hra a jeste sem musel behat nahej pakhrusi wrote:Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft.kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.Mam jen vyfocený rozhovorový okno.
Ty prachy už asi neuvidim co?
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Ztráta peněz při craftu.
me to prijde divny. fakt nechapu, proc by ti mely zmizet.. ja treba nekdy nadavam, kdyz nakoupim omylem 10kusu misto 1 kusu.. a to pak leze do pnez taky.. nemuze to byt preklik pri nakupu ? kontroloval sis vypisy ?
Za tu dobu co je tu craft, tak ej to prvni pripad.. to mi prijde dost dlouhy cas, aby to nekdo zjistil, ez by se nahodne ztracelo zlato.
Za tu dobu co je tu craft, tak ej to prvni pripad.. to mi prijde dost dlouhy cas, aby to nekdo zjistil, ez by se nahodne ztracelo zlato.
A zase se craftí...
Re: Ztráta peněz při craftu.
Nevim no... koukal jsem se a překontrolovával všechno.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Ztráta peněz při craftu.
Dobrej vecir, nejedna se o penize ale o craft exp.
Nevim jak je to mozne.
Dnes (ted uz nevim zda dopoledne, ci ted k veceru) sem si zpracovaval bylinky. Jelikoz zacinam de to celkem ztuha. Stravil jsem nad tim cca real hodku + nasbirani bylin (pres 100ks).
Ale de o to, ze mi zmizelo kolem 500xp, nevim zda to je tim ze vecer byl restart, nebo byla zaloha? (to asi ne, protoze xp postavy mam v pohode)
Craft expy mi asi nevratite (hold si musim nasbirat nove bylinky a travit zas real cas dalsi), tak na to alespon upozornuji aby se o tom vedelo, protoze vazne netusim co mi to zpusobilo.
Hra mi nepadla a hru ukoncuji pres "/pc soul" a to treba 2x az 3x nez odlognu abych si zafixloval svoji pozici.
Diky za vyjadreni.
Nevim jak je to mozne.
Dnes (ted uz nevim zda dopoledne, ci ted k veceru) sem si zpracovaval bylinky. Jelikoz zacinam de to celkem ztuha. Stravil jsem nad tim cca real hodku + nasbirani bylin (pres 100ks).
Ale de o to, ze mi zmizelo kolem 500xp, nevim zda to je tim ze vecer byl restart, nebo byla zaloha? (to asi ne, protoze xp postavy mam v pohode)
Craft expy mi asi nevratite (hold si musim nasbirat nove bylinky a travit zas real cas dalsi), tak na to alespon upozornuji aby se o tom vedelo, protoze vazne netusim co mi to zpusobilo.
Hra mi nepadla a hru ukoncuji pres "/pc soul" a to treba 2x az 3x nez odlognu abych si zafixloval svoji pozici.
Diky za vyjadreni.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Ztráta peněz při craftu.
Doporučuji, pokud nemáš, řemeslnický denik, který koupíš u správce dílen.
Tam se craftXP ukládají
Tam se craftXP ukládají
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Ztráta peněz při craftu.
jop. u Alchymie neni automaticke ukladani crfat xpu jako u ostatnich remesel, muze tedy dochazet pri neplanovanych padech dojit k eztrate.
Pc soul uklada nyni pouze xpy postavy, a ne craft xp.
Pc soul uklada nyni pouze xpy postavy, a ne craft xp.
A zase se craftí...
Re: Ztráta peněz při craftu.
Nevím jak teď,a le dřív mi to craft xp na alchymii obnovovalo...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...