Chyba NPC
Chyba NPC
Nendřiv sem to slyšel jen od jedný postavy, neutral NPC (obyvatelé Karathy, Ivory) se stali zlými, dneska sem to slyšel od další postavy a potom se to stalo i mě, sice jen obyvatelé co utikali, ale té druhé postavě i strážce a ti útočili
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Jasne,svet se zblaznil
To asi NPC bojuji proti wipu.
Doopravdy je to zpusobeno predelavanim frakci,takze kde to jeste neni spravne nastaveno, tak tam se deji tyhle nezvyklosti.
Me osobne to nejvic pobavilo u medvedu u Ivory.Stal jsem tam a pripadal jsi jak na fotbale,taky jen koukal a cekal kdo vyhraje
(cerny proti hnedejm)
Doopravdy je to zpusobeno predelavanim frakci,takze kde to jeste neni spravne nastaveno, tak tam se deji tyhle nezvyklosti.
Me osobne to nejvic pobavilo u medvedu u Ivory.Stal jsem tam a pripadal jsi jak na fotbale,taky jen koukal a cekal kdo vyhraje