Myslím že by nebylo od věci na web a do informací pod "Než začnete hrát" vypsat jména a příjmení rodů, klanů, rodin atd, která jsou dostupná jenom se souhlasem už hrajících hráčů.
PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky.