Dexaři a jiný odpad
Re: Dexaři a jiný odpad
Abyste mě nepochopili špatně. Samozřejmě vnímáme, na co si kdo stěžuje (krom sandoftime, kterej si stěžuje i na to, že voda teče shora dolů), protože ať už to je, či není opodstatněné, vždycky za tím je nějaký důvod.
Ale podstatné je zjitit v čem je ta chyba a jak jí napravit. Co se dexových postav týče - Ano, není teď v provozu krejčí, který dělá většinu předmětů pro dexaře. Děláme na tom. Nomis má momentálně řeší věci v osobnim životě, takže buď krejčího předělá někdo jinej, nebo to holt potrvá.
Ale rozhodně se to bere na vědomí.
Ale podstatné je zjitit v čem je ta chyba a jak jí napravit. Co se dexových postav týče - Ano, není teď v provozu krejčí, který dělá většinu předmětů pro dexaře. Děláme na tom. Nomis má momentálně řeší věci v osobnim životě, takže buď krejčího předělá někdo jinej, nebo to holt potrvá.
Ale rozhodně se to bere na vědomí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Dexaři a jiný odpad
já ti to výše napsal, že je vše provázané a že nejde dělat úpravu jen nějaké části (viz výše)Rejty wrote:Jak je vidět, tak jsou tohle jediné smysluplné připomínky. Jinak se tu tlachá o ničem a nikdo vlastně nění schopen nic navrhnout nebo říct co je špatně...kucik wrote:Takže když to shrnu, tak problémy jsou následující:
1. Není hotový krejčí - Ano dělá se na tom.
2. Krejčí není přes dex - Sorry, ale to přece nesouvisí s tim, jakej equip může mít postava. Nebo neni schopná koupit item od jiné postavy?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Dexaři a jiný odpad
Tak navrhněte nějaký konstruktivní řešení a nechte si ty obecný keci...černý vlk wrote:já ti to výše napsal, že je vše provázané a že nejde dělat úpravu jen nějaké části (viz výše)
Vedoucí týmu Thalie
Re: Dexaři a jiný odpad
z čeho soudíš, že předchozí stav byl ten optimální? Tým má s modulem nějaký záměr a ten naplňuje...černý vlk wrote:já ti to výše napsal, že je vše provázané a že nejde dělat úpravu jen nějaké části (viz výše)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Dexaři a jiný odpad
no jasně, ale já to psal z praktického pohledu na věc...ohledně savů třeba, ohledně nárůstu AB, AC ale i DMG..to pro mě nebyly obecné žvásty, ale konkrétní věci..ještě více konkrétní by to bylo už jen u jakých NPC a to by bylo na dlouhé lokteDenGrasse wrote:z čeho soudíš, že předchozí stav byl ten optimální? Tým má s modulem nějaký záměr a ten naplňuje...černý vlk wrote:já ti to výše napsal, že je vše provázané a že nejde dělat úpravu jen nějaké části (viz výše)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Dexaři a jiný odpad
Jo, rozumim, na něco jsi upozornil, Tým ti odpověděl a jedeme dál. Žádná chyba to není, - thats not bug, thats feature...
Nikde neni psáno, že všichni musej dostat stejný podmínky. Prostě, požadavek "vezmi si jakoukoli postavu a musim bejt tak dobrej bojovník jako fighter" je nesmyslnej.
Nikde neni psáno, že všichni musej dostat stejný podmínky. Prostě, požadavek "vezmi si jakoukoli postavu a musim bejt tak dobrej bojovník jako fighter" je nesmyslnej.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Dexaři a jiný odpad
Pokad sem dobre pochopil vlka, chtel poukazat na to, ze zakladni nwn, hra sama o sobe je vyvazena, nebo se o to tvurci snazili. A vy (jako Thalie) kousek po kousku do toho zasahujete a da se rici ze tim "narusujete" tu vyvázenost.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Dexaři a jiný odpad
Sem nějak nepobral.. v čem spatřuješ vyváženost NWN?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Dexaři a jiný odpad
Tvrdit, že samotné NWN je vyvážené, je mírně řečeno velice, velice odvážné.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Dexaři a jiný odpad
Hm ano, odvazne to je.
Ale z logickeho hlediska kdybych tvoril nejakou hru, tak bych ji tvoril tak aby byla "vyvázena". De o to ze tamten class ma devast, tamten zas unik, jeden da vysoke ab, jinej zas vysoke ac - kazdej class ma nejakou svoji "prioritku/prestizku". A dle me autori NWN to tak tvorili ten class znici ten, ten zas onen a tak to na sebe navazuje - je jen na hracich co si postavej (co pojedou).
No a ted (to neberte jako spatne), ted tedy mame Thalii, ktera ma trebas hned omezeni jen na 2classy + monk/paladin se nesmi kombinovat. A ted v prubehu tvorby tohoto serveru se zasahuje do upravy dovednosti a craftu (kerej je dulezitej - jakozto vybava pro pc). A kazde male zasahnuti bud nejakej class posili ci oslabi. A dochazi k tomu, ze ta míněná "vyváženost" kterou měli tvurci hry se narusuje.
(Neberte to ze si ztezuji, jen pouzivam informace o serveru a dení na nem, je to jen pohled na vec, moji lásku ke hre to neovlivnuje a mam to tu rád)
Ale z logickeho hlediska kdybych tvoril nejakou hru, tak bych ji tvoril tak aby byla "vyvázena". De o to ze tamten class ma devast, tamten zas unik, jeden da vysoke ab, jinej zas vysoke ac - kazdej class ma nejakou svoji "prioritku/prestizku". A dle me autori NWN to tak tvorili ten class znici ten, ten zas onen a tak to na sebe navazuje - je jen na hracich co si postavej (co pojedou).
No a ted (to neberte jako spatne), ted tedy mame Thalii, ktera ma trebas hned omezeni jen na 2classy + monk/paladin se nesmi kombinovat. A ted v prubehu tvorby tohoto serveru se zasahuje do upravy dovednosti a craftu (kerej je dulezitej - jakozto vybava pro pc). A kazde male zasahnuti bud nejakej class posili ci oslabi. A dochazi k tomu, ze ta míněná "vyváženost" kterou měli tvurci hry se narusuje.
(Neberte to ze si ztezuji, jen pouzivam informace o serveru a dení na nem, je to jen pohled na vec, moji lásku ke hre to neovlivnuje a mam to tu rád)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Dexaři a jiný odpad
Balanc samotného NWN je řešený tak, aby každý class byl schopný projít singleplayer kampaň s pomocí henchmana. V další datadiscích se přidavaly epické levely, prestižní povolání a opět se řešilo, aby tu kteoru kampaň bylo možné projít na konkrétním výseku levelů.
Nějaká kooperace více postav byl pouze jakýsi bonus. Věř mi, že pouhý záměr k dosažení cíle často nestačí.
Nějaká kooperace více postav byl pouze jakýsi bonus. Věř mi, že pouhý záměr k dosažení cíle často nestačí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Dexaři a jiný odpad
Kua, tady je ale natvrdlo...já to řeknu polopatě, ať furt nemusíme chodit kolem horké kaše:
1) Tak už "nám DEXařům" do shardu konečně dejte zbraně s omezením "Smí nosit jen někdo s DEX 22) a na ty zbraně nalepte +8-22 přidanou dmg (sekání/bodání/tupé).
2) šití dejte přes DEX a tu blbou keramiku co stejně nikdo nedělá
hoďte WISdomákům.
3) dejte do craftu pro DEXaře itemy s imunitou proti srážení
Že jo kluci, schrnul jsem to za "nás" už konečně všechno?
P.S.
Dělám si prdel - nad vyvážeností NWN, potažmo Thalie nechci polemizovat, ale miluju psaní...a nedalo-mi to.
1) Tak už "nám DEXařům" do shardu konečně dejte zbraně s omezením "Smí nosit jen někdo s DEX 22) a na ty zbraně nalepte +8-22 přidanou dmg (sekání/bodání/tupé).
2) šití dejte přes DEX a tu blbou keramiku co stejně nikdo nedělá
3) dejte do craftu pro DEXaře itemy s imunitou proti srážení
Že jo kluci, schrnul jsem to za "nás" už konečně všechno?
P.S.
Dělám si prdel - nad vyvážeností NWN, potažmo Thalie nechci polemizovat, ale miluju psaní...a nedalo-mi to.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Dexaři a jiný odpad
ano a proto se na hodne serverech aplikuje wipe
Ale jelikoz Thalie wipe nechce, deje se to za behu. nejni to idealni, samozrejme, ale je to nejkonstruktivnejsi reseni, aby si vsichni zahrali.
Pred X tydny tu bylo: zabiju vse na serveru, udelejte lokace rpo vyssi lvly. Kdyz uz tu sou, tak zas se rika ze je to moc silne...
Jini rikali: me yb se vice libily predmety z predwipove Thalie. A hle.. jsou tu.
A to vsechno jsou ohlasy vas hracu... takze tak. Thalie si hrace predchazi, ne ze by si je systematicky nicila.
Ale jelikoz Thalie wipe nechce, deje se to za behu. nejni to idealni, samozrejme, ale je to nejkonstruktivnejsi reseni, aby si vsichni zahrali.
Pred X tydny tu bylo: zabiju vse na serveru, udelejte lokace rpo vyssi lvly. Kdyz uz tu sou, tak zas se rika ze je to moc silne...
Jini rikali: me yb se vice libily predmety z predwipove Thalie. A hle.. jsou tu.
A to vsechno jsou ohlasy vas hracu... takze tak. Thalie si hrace predchazi, ne ze by si je systematicky nicila.
A zase se craftí...
Re: Dexaři a jiný odpad
Checht. Dobrej zásah, Nomisi. 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Dexaři a jiný odpad
Noo to pozor Nomisi, ja si nestezuji.
Sice tedy jsem koukal, ze misto samice štírů jste nám tam dali náký hustý pavouky. Hm ted to sam nedám, ale to nemění nic na tom, že mi to nezabrání v tom, abych přišel na to, jak to sám dát. A to mě právě baví, pokad něco nejde, člověk musí přemýšlet co a jak zlepšit aby to už šlo.
Takže za mě máte díky.
Sice tedy jsem koukal, ze misto samice štírů jste nám tam dali náký hustý pavouky. Hm ted to sam nedám, ale to nemění nic na tom, že mi to nezabrání v tom, abych přišel na to, jak to sám dát. A to mě právě baví, pokad něco nejde, člověk musí přemýšlet co a jak zlepšit aby to už šlo.
Takže za mě máte díky.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první