Btw - vemte si Ameriku, předminulé století - černoši vychovaní v otroctví nejen že neutíkali, když mohli a po zrušení otroctví mnohdy zůstali věrni svým "pánům".DenGrasse wrote:Teoreticky vzato i kobold má kam utéct, pokud není dobrovolný otrok. Ale to že hraješ "bez pána" mi přijde trochu divné. Byl bych rád abys to zkonzultoval s DM Maku a nějak pořešil.
Takže ani ten otrok "vychovávaný" jako otrok nemusí nutně přemýšlet o útěku. Jak se říká - lepší vrabec v hrsti (jistota pána), než-li holub na střeše (velmi pochybná svoboda na útěku).