Pád hry

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Pád hry

Post by Sorrow »

:D jasne ale Thall jde vlastne taky brat za otce vsech ne.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Pád hry

Post by sandoftime »

Blížím e tak v Ivory ke Krkovičkovi a bum, spadne mi hra, vím že jsem to tu už kdysi viděl, jen nemůžu najít příslušný topic. Myslím že Modrovousice si na to ztěžovala taky.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Pád hry

Post by rotona »

Žádám o odškodnění za pád serveru v dnešních dopoledních hodinách !!! :(
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: Pád hry

Post by DarK_cz »

pád hry dnes ve 21:30 a dokonce dvakrat za sebou . ty pády takhle na večer sou častějši a už mě začinaj štvát. Dnes sem šel se svoji postavou a ješte jednou vyššího lvl, když sem šel s nim tak to bylo v pohodě pak sme vysli ven , pád serveru a najednou když sem přišel an server tak mě to hodilo do ty oblasti kde je jich nejvic a přimo mezi ně. samozřejmě hned sem byl mrtvej protože sem byl ještě dezorientovanej v ty oblasti. no koho by to nenaštvalo když ma před lvl a ješte za smrt ztraci peníze které si pečlivě strádal několik dní hraní. :cry:
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Pád hry

Post by efu_redo »

Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: Pád hry

Post by DarK_cz »

efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
ono je sice pěkny že je řešení ale ted je houby platny když se to už stalo a vše mam posrané
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: Pád hry

Post by DarK_cz »

DarK_cz wrote:
efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
ono je sice pěkny že je řešení ale ted je houby platny když se to už stalo a vše mam posrané
Take ješte jednou děkuju dm Pajky za vyřešení.
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Pád hry

Post by nomis_b »

efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
No... tak to jednoduse uvednu na pravou miru: na cca tyden uz jednou craft byl vypnuty a nevedlo to k uspechu.

Proc? ? Crafteri jsou v jedne mistnosti, provadeji vicemene staticke veci a maji minimalni zatez na server.
Horsi je kdyz nekdo bezi rychlosti "namydlenej blesk s ježkem v pr**li " a neustale nacita XXmonster a XX lokaci a XX NPC..

No a ty pady nejsou zas tak spatny, vcera sem vam diky tomu udelal meneni vzhledu helem, bo me proste nebavilo se furt logovat na padajici server .. a to podle me uvitaj i necrfateri, ne :wink:
A zase se craftí...
User avatar
Douragon
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 09:44 01. Nov 2008

Re: Pád hry

Post by Douragon »

Tak jestli je to těma postavam co proběhnou xx lokací s xx mosntry, tak nastavte spawn NPC jako na demoně ža po pár minutách zase zmizí - > jako nemyslim monstra u boss pokladů, ale ty co oxidujou venku když někdo jen proběhne...
Moonlyen
Tomino Vědátor
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Pád hry

Post by Scully »

Elina by měla prosbu :), dnes při pádu serveru přišla o poslední kamínek za 80k + meč za 3k v trubici. Teď už nemá žádné peníze a nemůže si další kámen koupit. Byla by možná náhrada?

Vyřešeno díky Luelle
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: Pád hry

Post by Xantipa »

nejak se nemohu dovolat DM ve hre... moje alchymistka dnes prisla u vecerniho padu o 2300expu, muze mi je nekdo nahradit? Dekuji. Acc Xantipa, postava Zoe.
Locked