5) Metallica: Nothing else matters
4) Helloween: I want out
3) Ensiferum: Wanderer
2) Iron Maiden: Fear of the dark
1) Uriah Heep: Lady in black
Poskládejte taky svůj žebříček a pochlubte se.
uz příští patek..jak ja se teším..Garett wrote:Kdyz je rec o ty hudbe, tak Metalfest v Plzni se nam blizi, pojedete nekdo?
program: http://www.cz.metalfest.eu/ro.html
a aby to nebylo uplne mimo http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg

Otrok co nam bude behat pro pivo se vzdycky hodiLenulasek wrote:Tak to zatím vypadá na bandu drowů a trpaslíčka.
Mám jeden navíc jestli máš zájem.Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde.
Ja mam zajem esi si ho Sobik neveme . . . za kolik ?Urlraen wrote:Mám jeden navíc jestli máš zájem.Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde.
Edit: teda jestli myslíš letošní metalfest. Protože ten je 21.5 a ne 4. měsíc